Aténa-Ochrana mesta

DeletedUser

Hosť
1.Ked použijem na seba kúzlo od Atény "ochrana mesta". A niekto na mňa bude chcieť použiť nejaké kúzlo, čo sa stane?
A-útočníkovi napíše že nie je možné použiť kúzlo.
B-útočník kúzlo pošle (príde o priazeň) ale kúzlo na mňa nebude mať žiadny účinok.:)

2.Platí toto kúzlo aj proti kúzlam ktoré idú s útokom? napr.: Hrdinská sila, Priaznivé vetry...
 

DeletedUser

Hosť
1. keď niekto (hockto) použije na Tvoje ochránené mesto kúzlo, tak platí A ;)

2. nie neplatí :)
 

DeletedUser1810

Hosť
Aj tak sa ti toto kúzlo neoplatí. Nikdy nevieš, kedy na teba niekto šmarí blesk, alebo zemetras a je dosť pravdepodobné, že zbytočne vyhodíš našetrenú priazeň.. to si tam dávávaj skôr Patrónky, aj keď.. Ja mám rád Aténu preto, lebo tam má kúzlo použiteľné aj na útok(Hrdinská moc) aj obranu(múdrosť)..

 

DeletedUser

Hosť
Patronka sice da dost vojakov ale nespravnych. Naco ti je sermiar v utocnom meste a prakar v obrannom? Moze sa zist novo zacinajucemu hracovi, ale takemu sa viac zide boh Hera nez Atena takze aj tak nie. Oplati sa jedine pre novo dobyte alebo zalozene mesto, ked potrebujes narychlo vojakov kvoli rolnickym dedinam.

Ochrana mesta sa moze hodit pri dobyvani. Aby na teba nepriatel nepouzil zemetrasenie. Ale ked mas ochranu mesta, tak nefunguju ani pozitivne kuzla ako stastie, rast populacie a volanie mora.

Ak mas vela priazne od Ateny tak vyrob myticke jednotky alebo sprav velky utok a daj hrdinsku moc.
 

DeletedUser1810

Hosť
To je tiež pravda, ale prvé mesto si dávam aj na Def. aj na Att., takže tam sa to oplatí..

Keď ťa dobýjajú a pláva OL, tak dám skôr múdrosť, než ochranu no nie? Potrebujeme predsa vedieť, čo je dobyvateľ za vtáčika..

Mne ako novozačínajúcemu hráčovi by sa skôr oplatila tá Aténa. Som tu strašne dlho a surovín mám jak nas*atých. Takže taký vojaci od Aténky by neboli od veci, a potom sa môžem sústrediť už len na výstavbu a výskum.

Mýtické jednotky sú tiež dobré, ale pre novozačínajúceho hráča sú až priveľký luxus. Pre ich verbovanie je treba vysokú úroveň kasární a berú veľa priazne, ktorá sa dá lepšie použiť na kúzla. Mýt. bytosti zo začiatku ja osobne neverbujem, možno tak keď budem mať vyspelejšie mesto minimálne 3.000b.


 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2025

Hosť
ja mam na zete hadesa napaci sa mi to lebo treba vela priazne za mor za to kuzlo mi treba sporit celi den priazen
 

DeletedUser

Hosť
Hadesa pouzivaj jedine na Poklady - carovanie striebra. Ak to kuzlo nepouzivas tak rychlo prejdi na Heru.
 

DeletedUser3231

Hosť
jedno sa mi na ochrane mesta nepáčí..ak je hráč pod HU a potrebuje patrónku,alebo bojový voz a niekto mu zacapí na mesto ochranu mesta tak je v prd.. už som sa mohol na vlastné oči presvedčiť,že pár vojakov chýbalo aby sa ol vrátila spať do mesta,ale nedalo sa dať kúzla,lebo tam bola ochrana,ktorú nakúzlil protivník,lebo sa dozvedel,že sa mu tam kúzli patrónka a vozy vo veľkom...ja by som navrhol aby hráč,ktorý má v meste ochranu mesta ju mohol kedykoľvek zrušiť,alebo keby sa to dalo nastaviť tak,aby ochranu mesta mohli dávať iba hráči v spojenectve..čo myslíte?
 

DeletedUser

Hosť
ako napad to nieje zly len to je to ako chapat patronku napriklad patronka sa da hodit aj ked je v meste OL na preberacke aby si nemohli kuzlit obranu pozemnych vojsk ale aj na to aby sa nedali zhodit hradby rozhodne by bolo zaujimave moznost si to zrusit nieco ako odohnat ochranu
 

DeletedUser

Hosť
na světě hrdinů to již možné je, umožnujě to kouzlo od Artemis.. a víc bych to nehrotil, protože pak by mohl vzejít požadavek na další odstraňování kouzel.. dříve se říkalo že je ochrané kouzlo k ničemu a nyní se ukázalo že může být docela užitečné.. sice místo ochrany přináší zkázu, ale co se dá dělat.. to kouzla někdy dělávají.. snahy hráčů rušit každou taktiku, kterou používá jejich nepřítel nechápu.. pamatujte že kdo s čím zachází tím také schází a můžete využívat toto kouzlo úplně stejně
 
Hore