Anketní koutek v Orákulu

DeletedUser

Hosť
Vážení čtenáři,

na základě tohoto tématu tu pro Vás zakládáme téma, kde budete moci každý měsíc vyjádřit názor na jednu otázku, přičemž ty nejlepší odpovědi se objeví přímo v časopisu Orákulum. Je to opravdu jednoduché. Stačí když napíšete pár rozumných vět na položenou a nezapomenete uvést nick a svět (příp. fórum), který si přejete, aby byl zveřejněn.

Momentální otázka zní: který bůh je podle Vás nejlepší? Případně kdybyste si měli vybrat jednoho boha (pro všechny města), kterého byste nemohli během celé hry změnit, který by to byl? A proč?

Děkujeme
S pozdravem redakce časopisu Orákulum
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Anketní otázka mírně poupravena. Její znění najdete v prvním příspěvku.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som si vybral určite Aténu, múdru ochrankyňu. Jej kúzla sa zdajú byť veľmi užitočné. Mešťania, ktorí ju velebia sú pod naozaj dobrou ochranou. Kentaur sa dá využiť ako dobrý útočný strelec(i keď nie najlepší), pegas ako rýchla podpora ostatných miest. A na mýtické jednotky netreba tak veľa priazne ako na cudzie božské stvory.
 

DeletedUser

Hosť
Pozeram ze si sa nechal inspirovat mojou otazkou Jonik :D.

Bohyna zivota alebo Boh smrt, to je otazka. :D
Pomohlo by mi keby som vedel cenu Hadesovych kuziel.

A Darddy, Kentaur ako utocnik je viac na skodu nez na uzitok. ;) Myticke jednotky su drahe a nemozes nimi mrhat tam kde su slabe. Kentaur jedine na obranu.
 

DeletedUser

Hosť
wolfy by chcel cenu kúzel hm...
Mor 250 p
Návrat z podsvetia 400 p
Poklad z podsvetia (či? hi neviem preklad :D) 30 p
Helma neviditelnosti 120 p



inak ja som strašne obranný hráč... sa už kolko snažím urobiť si dáku útočnú dedinku a furt nič :D
takže pre mňa je stavaná Aténa (pegasi sú strašne peekný :D) a ešte má aj pekné kúzlo menom sova s ktorou attackujem skoro každý prichádzajúci útok... ale nevedel by som si to predstaviť bez pomoci Diovej a Poseidónovej (Diov hnev a Morská búrka) a no... hérina túžba je účinná ale mne je lepšie, keď si prizeň dám na spokojnosť :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1618

Hosť
No, tak mne osobne najviac učaroval Poseidon :)
Strašne sa vyžívam v tom, keď na niekoho použijem Zemetrasenie :) A dosť sa mi hodí Volanie mora, keďže momentálne som továreň na lode :) Keď použijem Morskú búrku, tak zas vidím, či idú zápalky alebo nie(keď prídem neskoro a už si neviem pozrieť, koľko ten útok ide..), síce s Aténinou sovou by som to tiež zistila, ale takto aspoň narobím škody :)

Hmm Kyklop je zas troška nanič, lebo tá obrana proti ostrým zbraniam nie je moc slávna, ale ja kyklopov nestaviam..
A Hydry.. No priazne na ne síce treba dosť, ale tak, nie sú najhoršie tie potvorky.
 

DeletedUser

Hosť
máš rada zemetrasenie???
Ti jedno bacnem :D
ale nie neboj... ja používam demoličné kúzla (na mestá) iba ak má ali dáku akciu (alebo keď akciu mám ja :D) a ešte by ma ujo skipi zbil :D
 

DeletedUser

Hosť
neznasam zemetrasenie a duplom vlesk :D

inak pisal som to aj na cz fore ale top u mna BOH je HERA potom ZEUS , ATENA a posledny poseidon pretoze poseidon ma uplne nevyuzitelne myticke jednotky ;)
 

DeletedUser

Hosť
Wolfy, kentaur sa hodí naozaj do útoku. Vidím tam nejaké obranné čísla, ale proti strelcom nie je tak dobrý ako v útoku. A pokiaľ nemáš po ruke strelcov, tak je to veľmi použiteľná jednotka. To, koľko surovín naňho miniem mi až tak nevadí.
 

DeletedUser

Hosť
Wolfy, kentaur sa hodí naozaj do útoku. Vidím tam nejaké obranné čísla, ale proti strelcom nie je tak dobrý ako v útoku.
Nie vazne Darddy. Prakar je v utoku 2-krat lepsi ako Kentaur a aj to je dost malo. To ti potvrdi kazdy skuseni hrac. Kentaur je vylepseny lukostrelec. Slaby utok a silna obrana proti ostrym. Nepouzivaj ho na utok. Maximalne na rabovanie rolnickych dedin a miest duchov. V utoku je strasne slaby a urcite by sa ti nepacilo keby umrel. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Dobre. Veď viem, že je to obranca, ale občas treba využiť aj útočnú silu a nemal som žiadnych prakárov a lukostrelci sú slabí.
PS: Umrelo mi ich už 26.
 

Melancholik

Member
Tak ja by som povedal ze Poseidon je najlepši boh utoku preto by som si ho vybral Dar mora je skvely ked pridava mnoho dreva ,ktore na niektore budovy alebo vojsko treba mnoho. A zemetrasenie je tiez dobre .


Kazdy boh ma nieco do seba co sa mi nanom apci ale posiedon je moja bojova volba jednoznacne .



Hram svet Delta a volam sa MElancholik
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je najlepší Poseidon ... ma 4 základné funkcie rýchlu dodávku dreva za malú priazeň .... zemetrasenie ktoré je dosť používané na ničenie hradieb pri útoku ..... morskú búrku ktorá je obrany faktor proti útoky na mory a volanie mora ktoré dosť urýchľuje stavanie zápalných ľudí ..

Mýtické jednotky ma tiež celkom spoko ....... ako hydru a kiklopa

čo nás dostava k tomu : kedže má prvky obranných aj útočných kúzel myslím že je to ideálny boh pre všetky mestá :)
 

DeletedUser

Hosť
Existuju lepsie jednotky ako su Hydra a Kyklop. Je to Sermiar a zapalna lod.
 
Hore