Anglicky svet Itheca

DeletedUser

Hosť
Ahojte,
ja a spojenectvo hrame na anglickom svete Ithaca.
Mame tam vlastne spojenectvo, v ktorom sme len Slovaci, mame zaujem spravit velke spojenectvo Slovakov na anglickom svete, kde spolupracov a tym ze budeme pri sebe blizko budeme dobri.

Mame moznost pozvat vas k sebe, budete pri nas, pod ochranou, budeme vas podporovat.
Cele spojenectvo je od seba vzdialene clnami maximalne hodinu a tak to aj ostane. Budete priamo s nami na ostrove a budeme strategicky planovat utoky a obranu.

Bude to cisto len spojenectvo pre Slovakov, mame tam velku sancu, 1. v ranku ma este len cca 2000b a svet je spusteny len 4dni. Podme bojovat!

V pripade zaujmu sa mi ozvite, napiste sem do temy, my vsetko vybavime, vyberieme vam vhodne miesto pri nas a oboznamime vas so vsetkym dolezitim.

Phoe

Zatial je nas 10. Vsetci sme skuseni, chceme prijat aktivnych hracov ktori vedia pomoct.
 

DeletedUser

Hosť
Nesom si isrt ci mat cisto jednonarodne spojka je povolene. Ci sa to nahodou neberie ako diskriminacia ostatnych hracov, takze si to radsej pekne skontrolujte ci to mozete robit. ;)
 

DeletedUser

Hosť
It is forbidden to refuse to allow a player entry to an alliance based on his/her nationality.
Aliancia nesmie odmietnuť prijatie nového člena na základe jeho národnosti.

v podobných případech v zásadě platí že kde není žalobce není soudce.. takže asi tak..
 

DeletedUser

Hosť
wolfy mas aj nemas pravdu inno na tomto velmi trva ale je tu velke ale pokial viem zatial jediny trest alebo nieco bolo len na DK ked bolo madarske spojko a bralo len s tym ze musel hrac vediet po madarsky a byt prislusnikom tohoto naroda
boli nahlaseny a museli to zmenit ono v podstate islo len o to ze nesmu ako dovod odmietnutia alebo ako podmienku napisat musis byt odtial ako narod alebo jazyk ktory je mimo uradneho jazyku statu cize musia odpisat ze nesplnas body alebo to co hladaju
neviem ci pripadov bolo viac ja viem len o jednom kde boli realne tresty nejake inak len upozornenia
Ale pokial viem na medzinarodnych svetoch su narodne teamy ale je dolezite neodmietat hracov s tym ze ty niesi slovak nechceme ta :) inak to ide v pohode

a samo inno teraz robi trosku narodnu sutazivost
Tribal Wars just completed the National Team picks for the Tribal Wars Speed Championship 2012! From this week on, the National Teams will fight out the tournament for the Ultimate Speed Champions 2012 – In order to keep updated about ongoing and future fights and check the results so far, players can go to the Speed Championship homepage

preklad je ze v DK bude sampionat v speed hre cize sialena rychlost hry a budu hrat proti sebe narodne druzstva takze aj toto sutazenie je mozne

ale ako plati vsade treba robit s mierou a neurazlivo a ide to :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore