aky mate operacny system v počitači??

Aký máte operačný systém


  • Celkový počet hlasujúcich
    91

DeletedUser

Hosť
nuz v tomto sa az tak neorientujem uplne dokonale ale mam rad technicke hracky uplne neviem ako je to v pravidlach fora presne s davanim linkov na ine stranky ale mam jednu oblubenu cesku stranku ktora je len o technickych hrackach a vzdy sa tam zabavim :D

a ozaj aku znacku notebookov mate radi ja presadzujem a vzdy budem asus ked som ho isiel kupovat pocul som hrozostrasne blbosti o tom aky je asus a podobne ale investoval som trochu viac donho ako som chcel ale som vrcholne spokojny a dalsi komp bude znova asus idem este o triedu vyssie ako mam tento a tesim sa este doriesit financie a idem nanho (teda mam este cas chvilu ale uz som rozhodnuty pre znacku)
 

Crony

Administrator
no, tak ja žiaľ patrím k tej druhej strane čo sa týka Asusov, avšak, s notebookmi,resp. s akoukoľvek obdobnou technikou je to ako so ženami...
musíš mať šťastie na dobrý kus :rolleyes:

ja som investoval cez prázdniny, a zatiaľ nemôžem byť viac spokojnejší... (lenovo y560)
 

DeletedUser

Hosť
no, tak ja žiaľ patrím k tej druhej strane čo sa týka Asusov, avšak, s notebookmi,resp. s akoukoľvek obdobnou technikou je to ako so ženami...
musíš mať šťastie na dobrý kus :rolleyes:

ja som investoval cez prázdniny, a zatiaľ nemôžem byť viac spokojnejší... (lenovo y560)

Prosim ta, crony, netusim, ake mas skusenosti s notebookmi a so zenami, ale osobne si myslim (byt chlapom), ze vacsiu istotu dava zivot s notebookom ako so zenou, zena totiz nikdy nebude robit to, co budes chciet :D

A ja zatial notebook nemam, ale chystam sa na apple (su velmi elegantne), ked som mimo domu, takvyuzivam mobil. :cool:
 

DeletedUser

Hosť
no ja som pocul hrozne veci co sa tyka asusov ale mozem potvrdit zas musis mat stastie na kus mal som moznost pocut kamaratov co mali HP a tolko v servise ze ich islo trafit a ja klopem na drevo spokojnost ja som nebral stolny lebo moja praca je aj taka ze musi chodit na sluzobne ale zase som chcel mat nieco vacsie ako klasicky notas preto som zvolil tento asus 1366x768 rozlisenie led display ozvucenie altec lensing akurat aby bol zvuk dokonaly musim ho mat na stole teda dreve aby sa zvuk odrazal ako ma a podobne srandy nestazujem sa utihne aj hry zvlada vsetko na co som ho chcel a dalsia obet bude tiez asus (teda nad ktorim slintam je 3D ale tolko zas neinvestujem je to momentalne najlepsi herny a multimedialny notas na trhu a to uz o niecom svedci)
ale na zaver kazdy musi mat stastie na kus ako s autamy kamarat ma mercedes a robia si z neho uz vsetci srandu pretoze jazdi castesie na zaloznom vozidle ako svojom a zas dalsi ma fiat a do servisu akurat prezut a olej

a nibiru co ak ja chcem aby som robil vsetko co chce zena :p
 

DeletedUser

Hosť
skipi, na to ti odpoviem u mauriho, dobre??? to sem fakt nepatri a ludia maju pisat o operacnych systemoch pocitacov a nie o tvojom operacnom systeme :D
 

DeletedUser

Hosť
Téma je aký máte OS ale keď ste už začali s procesorom tak sa pochválim :D
PC starý asi rok aj niečo

4-jadrový procesor 2,66GHz, 4GB RAM, 500GB HDD, 1GB Grafická (zatiaľ stačí :D)

A aby som bol presnejší tak mám Windows 7 Ultimate :D
 

DeletedUser

Hosť
No skinny, zatial vedies v sutazi o najviac jadier v procesore. Ktovie, ci mame aj nejakeho manika s tymnajnovsim modelom od Intelu - 8 jadrovy procesor xeon, to jeuz hardcore, vazeni...
Skinny a budes taky dobry a zapojis sa do diskusie o nickoch?? ;) Mna by velmi zaujimalo odkial mas ten tvoj, lebo mna jedine co napada je postava Skinny z filmu Let´s dance 1 :D
 

DeletedUser

Hosť
Nibiru, tie xeony su skor do serverov, mať do v desktope nema velky vyznam. K tym SS, sry ak som ta urazil, ani som nevedel ze si zenska, toto na forach neriesim, myslel som ze chces riesit toho Ubunta a nechcel som tym spamovat tento thread. Este raz sry.

K tym dotykovym plocham, nedavno som kupil moj prvy dotykovy mobil - htc desire, a tak som zvykol na to, ze obcas packam po monitore netbooku a cakam ze to bude fungovat. Na mobile je to fajn, ale aby sa ta dotykova plocha dala efektivne vyuzit aj na pc, bolo by treba na to prisposobit aj software a uzivatelske rozhranie. Momentalne je to prisposobene na mys a klavesnicu. Kym sa toto nepohne dopredu, tak ako na mobiloch, tak je to len frajerinka, pripadne zachrana, ak nemas mys so sebou.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj truba, o ano, spravny postreh, som zenska a ja som si vsimla, ze ty si truba. Tak sme sa teda zonamili :D Mna je tazko urazit, skor to beriem ako podnet k tomu, aby som sa pozrela, v com som sa mylila alebo chybila... Tomu hovorim aj takto: Co ta nezabije, to ta posilni... (mozno si to dam ako citat, prave rozmyslam...). A ten mobil som uz videla, je to fajn vec, ale bracho robi v telekom. firme a mame tympadom mobily gratis a tam sivelmi vyberat nemozem :cool:
 

DeletedUser

Hosť
to skinnyboy no ja mam dvojadrovy ale tiez 4gb ramka 500 gb hradisk a 512 graficka na notas to nieje zle :D ale idem vyssie dufam ze coskoro ale inak zatial som nemal problem s tymto co mam
 

DeletedUser

Hosť
vista v noťasy..teda s počiatku ťažké časy aj som zvažoval reinstall-už som si zvykol a trocha v tom už viem chodiť.
mal som xp na počítači jednoznačne lepší.
 

DeletedUser

Hosť
ide vsetko iba klikni na launcher pravym daj vlastnosti kompatibilita a spusti to v starsom service packu najlepsie vo windows xp service pack 3
 
Hore