aky mate operacny system v počitači??

Aký máte operačný systém


  • Celkový počet hlasujúcich
    91

DeletedUser

Hosť
mozno ma prepracovanu grafiku ale na viste nič nejde je to nanič vyndows
 

DeletedUser

Hosť
No truba, tak ty mas z nas jediny od linuxu ubuntu. Tak ako si spokojny?? Ja nemam s tymto systemom osobnu skusenost, pozivam xp, jeden bracho ma vistu, ale nejak sa mu pri pouzivani tohto systemu zmenila povaha a jeho zena ma castejsie navstevuje :D
A volakde som raz citala, ze ubuntu vznikol v dalekej ciernej afrike a prerazil velmi rychlo (tusim ho ten typek dal na trh v 2004 - ma opravte ak sa mylim). Si spokojny s grafikou? Mas tu verziu s 3D efektami??
 

DeletedUser

Hosť
takze deti ja mam vistu ultimate (moj komp bol robeny priamo na vistu trochu monopol takze som donho natlacil tu najlepsiu vistu spolu s update je to uplne v pohode nestazujem sa vobec a nemam ziadne problemy)

a linux a ubuntu mam na to svoj nazor kamaratov brat ITckar ma tieto srandy a konec :D
 

DeletedUser

Hosť
skipi, staci ze vsetkych zosekas v tych dobytych mestach, nechaj nas snivat nase sny, oki :cool:
tak aby si vedel, tak ja mam vo windowse taku vec, hovori sa tomu ze kos a tam hodim vsetkych provokaterov :D
 

DeletedUser

Hosť
ako mam vistu ale to preto ze moj komp bol na nu robeny proste iny sem nedam to je to :D inak by som asi presiel na 7 mozno ale som uplne spokojny aj teraz teda po update pretoze povodne verzie nerozbehaly 4gb ramku ale tento co mam to zvlada a ked si to moj notebook pytal vyslovene tak som mu tu vistu dal :D
 

DeletedUser

Hosť
Nibiru, mam Ubuntu pretoze sa nemusim ondiť s kopčenim ID kodov a všetkych tých vecí, je to zadara a nič ti k tomu netreba. Posledne moje widle boli xp, bol som spokojny, no vzdy to casom chcelo reinstal a to znamenalo kopec roboty a okrem toho zhananie kodov... Casom som si zvykol natolko, ze to uz davam vsade. Este aj priatelke som to dal na notebook. Raz ale potrebovala jeden program do skoly a ten nijak raz nesiel rozbehat v "emulatore". No ked som jej povedal, ze jej tam dam windows, tak sa radsej zariadila inak, ze ona windows uz nechce :-D

Skusenosti by boli na dlhsie, mozme prebrat nejakymi sukromnymi spravami, pripadne cez hru, zatial moznosti tohto fora velmi nepoznam,...
 

DeletedUser

Hosť
Cauko truba, no ty si si privstal.. po tom, co pises to vyzera z hladiska dostupnosti ako super system, ale ja som si to trosku pozrela na nete podrobnejsie a zatial zostavam pri xp.
Pocuj truba a neni teeb hanba, ze mas priatelku a navrhujes mi tu sukromne spravy??? :D No neviem, co by som ja svojmu priatelovi (keby ovsem nejaky bol....) za to urobila.... a pri mojej povahe... hmmmm.. poslala minimalne 10 hydier a nejakych 30 mantikor... uuuffff to by mohlo stacit, aby sa spamatal ;) A na truby velmi nie som, ja skor tak gitarka, basgitarka, klavir, k tomu saxik... a mas z toho cool jazz :D
 

Crony

Administrator
taak čo sa mňa týka...
7 - na všetkých počítačoidných zariadeniach
áno,áno, je to windows, takže trpí na somariny ako každý iný...
linuxové distribúcie sú super, ale ako pre hráča má pre mňa "zatiaľ" význam jedine windows :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj crony, suhlasim uplne, uz sa ta nebojim, zvykam si uz na tvoj hrozyplny avatar :D
A vyuzivas aj dotykovu technologiu?? To by som raz chcela mat.
 

DeletedUser

Hosť
ani ja nehovorim ze je win dokonaly ale urcite mi sedi viac aj na hry ked obcas potrebujem nieco zahrat na odreagovanie od roboty cize tolko no na dalsi notebook uz pojde 7 urcite

a co sa tyka dotykovej technologie kamarat kupil dost drahy notas s dotykovou obrazovkou a poviem uprimne horsi stroj som nemal v rukach v podstate jedine dobre na tom bolo to ze sa dal pretocit dysplay a zaklopit cize to bolo kompaktnejsie ked sa pozeral film niekde v buse alebo tak inak somarina hrozna ale tablety vyzeraju dost fajnovo niektore ale ja ich zatial nemam ako vyuzit ked budem mat naco tak asi aj na to pride ale v tablete by som skusil android :D
 

DeletedUser

Hosť
No to je super, predpokladam, ze hovoris o dvojjadrovom procesore, ale chcem ta upozornit, ze na trh ide od Qualcomma novy typ procesorov - snapdragon a tie suvraj 5 krat rychlejsie, zvysok (graf. karta, setrenie energie porovnatelne). ;)
 
Hore