Ako vznikol váš nick?

DeletedUser

Hosť
Môj nick han353 vznikol spontánne :D
Chcel som sa rýchlo zaregistrovať a o mojom starom mene adam3 si veľa ľudí myslelo zlé, ale veľa ľudí aj dobré veci, síce si ma väčšina hráčov čo som poznal vážilo tak som chcel nové meno, han mi napadlo v rýchlosti a zdalo sa mi to také "suché" tak som k tomu pridal jednu z najpoužívanejších číselných kombinácií :D 353, a celkom sa mi to meno páči, zvykol som si naň a nemenil by som ho.
I keď sa mi moje staré meno viac ako páčilo, lebo my úplne vystihovalo, tak som prestal hrať hru Grepolis lebo sa zaviedli nové verzie aj do svetov Alfa, Beta a Gamma a to ma úplne položilo, už som si na novú verziu zvykol, ale viac by som aj tak uvítal staršiu aspoň na prvé tri svety, na ktorých bola obľúbená :)
Síce by som si musel znovu navyknúť, nebolo by zlé vrátiť sa v čase a vidieť od znova Grepolis neupgradnutý :D
 

DeletedUser72

Hosť
Jj, Nibiru kdysi založila toto téma a jak vidím, i Crony se tu tehdá ještě zapojoval do diskuzí s normálními smrtelníky...

Ahoj, zdravím všechny :)
PŘEDEM UPOZORŇUJI VŠECHNY, ŽE NENÍ POVINNÉ MÉ PŘÍSPĚVKY ČÍST - KDO NECHCETE, NEČTĚTE !!!!

Nikde jsem nenašla svůj příspěvek v této témě... Možná špatně hledám...
Můj nick... můj nick...
Vždy své nicky dlouho vymýšlela. Mé mínus je vždy v tom, že jsem si k nim postupem času udělala "vazbu".

Tady jsem začala anonymně. Nechtěla jsem být vázána na minulost, což se mi stejně nepodařilo :(

Můj původní nick jak tady na foru i ve hře pod kterým jsem hrála je Danubio :)

A proč právě Danubio ? Tak se mrkněte na tu po Vltavě se prohánějící krásku a asi pochopíte proč ;)

Tímto prosím veřejně hlavního moderátora, zda by byl ještě tak hodný a milý, ochotný a obětavý a změnil mi nick zpět na Danubio, neboť jako Lotosový kvítek má už těch permaBANů dost a dal by mi jeden permaBAN "v zájmu vás všech" a hlavně těch "barevných", kteří už nemohou mé příspěvky ani vystát... ...

Předem děkuji...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Moj nick vznikol z mojho priezviska Max - a potom sa mi ktomu pridalo ino a vznikol rým maxino-taxino
 

DeletedUser

Hosť
Môj nick znikol tak ze moji rodina ma prezívala wilzon
neustále mi tak hovorili.
Ked som našiel hru grepolis tak som nevedel aký nick si mám
tak som dal moju prezivku a moje oblubene cislo 32
 

DeletedUser

Hosť
mne dali takuto prezyvku v skole, odvtedy to pouzivam obcas pouzijem aj drlachyman
 

DeletedUser

Hosť
Krabica od nejakého záhradníckeho hnojiva - JustPerfect Inc. a ešte aj pekný zelený kvietoček tam bol nakreslený :D
 

DeletedUser4379

Hosť
Môj nick vznikol tak že som si zobral Eminemove pravé meno čiže Marshall a pridal som tam príklad z ktorého vznikne môj vek čiže 12+3 a to je Marshall123
 

DeletedUser

Hosť
Moja prezívka vznikla hneď po mojej prvej chybe. Mal som 2 účty a dostal som ban. Hral som vtedy kappu....

A zbytok si domyslite
 

DeletedUser4995

Hosť
Ja toto meno používam skoro na všetkých hrách kde som hral, a to už 12rokov.
Tu na Grepe 1. krát , lebo ho aj 1.krát hrám ;)
 

DeletedUser5147

Hosť
Moje meno vzniklo tak že som bol vždy v spojenectve mladší ako ostatní a mladší a po anglicky povie Younger a pridal som 102 lebo je to moje obľubené číslo
 
Hore