Ako to?

DeletedUser

Hosť
Ahojte! chcel by som sa opýtať, ako je možné toto:
Hrám, a odrazu na mna ide 11. utok (10 islo predtym)
Pozriem casto napadane mesta, no tam nič. Dam si na mesto, ktore este nikdy nebolo napadnute, a vidim utok od hraca plokmij. Pytam sa ho, ci si ide vybyt armu, a on ze si nic z toho nemam robit, chce si vybyt armu.
Isteze som vykonal predutokove opatrenia :-D
Ked som nanho dal Diov hnev, tak mi poslal spravu: toto bolo najhorsie vybitie priazne, co som kedy videl xD
Vobec som nechapal, no potom som pochopil utok mal ist 1hodinu 58 minut, no on ho 4 minuty pred dopadom zrusiL!
A potom mi tam pisalo, ze na mna ide utok, aj ked ziaden nesieL!



Ked som sa ho neskor nato spytal, povedal, ze su to take triky....



Podla mna je ten hráč vo vedení, a ak ano, tak je to az hanba slovenskeho vedenia grepolisu, ze dovoli svojim clenom mat vyhody, ktore ostatny mat nemozu.... Vdaka za precitanie prispevku, a dufam, ze sa to bude riesit
 

DeletedUser

Hosť
Je hanba jak někteří lidé neustále vše co se ve hře děje svádí na mystickou podporu supportu. Pokud máš podezření na porušení pravidel tak ho ohlaš a nevymýšlej konspirační teorie.
 

DeletedUser2704

Hosť
Ten ktorý je v Myrmidons?
On vo vedení neni.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Melancholik

Member
lol najskor to bol bug hry alebo chyba ak chcete alebo naš kamarat založil temu no regol sa napisal temu čo 50% je zle napsiane a problem vyriešeny a tie utoky pomali net pomale spracovanie
 

DeletedUser

Hosť
ale existuje aj jeden utok ktory sa da zrusit aj 10 minut po odoslani :) je to ak posielate aj OL a mesto niekto pred vami preberie ten utok ide odvolat kedykolvek aj par sekund pred dopadom ak uz mesto bolo prebrate :)
 

DeletedUser

Hosť
Hráč, ktorý bol spomenutý hráčom tomi6767 k administrátorom rozhodne nepatrí, tak ako napísal Sultán je neuveriteľné ako niektorí hráči zvádzajú svoje negatívne zážitky z hry na support. Support je tu na to, aby sa podobné veci riešili, preto ak niečo podobné zažijete, je potrebné to nahlásiť a my to preveríme. Keďže išlo o klasický útok, rozhodne sa za normálnych okolností nemohol vrátiť, ako spomenul skipi, to je možné iba pri OL, pokiaľ napr. niekto pred vami preberie mesto.
 

Melancholik

Member
pdola mna to je neschopnost a nevzdelanosti ňejakych deciek čo niesu spokojne s farmenim alebo stalymi utokmi na nich tak vymyššlaju komploty bez dokazov a bez logickeho myslenia
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ to bude hráča tomi6767 trápiť, vždy má možnosť využiť pomoc supportu.
 
Hore