Ako sa branit proti presile- strategia a taktika

DeletedUser1879

Hosť
no ja osobne v časti s ním súhlasím, svety kde vládne jedna top aliancia alebo ako je beta kde 2 top bezkonkurenčné ali sú v pakte sú nudné a ja osobe by som tam dlho nevydržal, mal som možnosť ísť k pretoríánom na ete ale radšej som tam hru ukončil, lebo by ma to za alianciu bez poriadneho súpera hrať nebavilo. preto sa mi najviac páčila gama, kde to bolo pomerne vyrovnané. ale tak nariekať, že dobrý hráči idú k marťankom, keď ich tam naženú svojimi útokmi samotný nepriatelia marťankov, tak to je naozaj divné.
 

DeletedUser3627

Hosť
clupko, ali LOGOS
Zdravím svojho veľkého priateľa a súpera Skipiho. Zrovna som pozeral, že ste aliancia CHAOS prišli o ďaľší ostrov s DIVom. Veru je to smola. Týždeň ste ma bombardovali kúzlami a nakoniec miesto aby ste mesto získali späť, prídete o druhý ostrov. :-D
Pre ostatných hráčov dopĺňam. Hrajte, hrajte a stále hrajte, pokiaľ Vás hra baví.
 

DeletedUser

Hosť
pánové, přemístěte tuto debatu někam do kavárny.. jste tak trochu offtopic
 

DeletedUser

Hosť
k tomu informaciu ak existujes ja mam to iste vo svete teta na mna utoci celý cas jedno spojenectvo dookola a nedaju mi pokoj ale zatial si vylámali zuby nic viac
 

DeletedUser

Hosť
ale znicili ti mesto nejake alebo nie to bi ma zaujimalo a este ma zaujimalo kolko mas jednotiek a si v nejakom spolku ano alebo nije.
:confused:
 

DeletedUser3627

Hosť
spoveď

ale znicili ti mesto nejake alebo nie to bi ma zaujimalo a este ma zaujimalo kolko mas jednotiek a si v nejakom spolku ano alebo nije.
:confused:
clupko LOGOS
ak sa pýtaš mňa, tak za celú hru som neprišiel o mesto, zatiaľ. Čo som si ukoristil, to mi ostalo. Betu som nezačal hrať od začiatku, ale asi po 3 mesiacoch. Čoskoro som sa dostal do TOP 10 a som tam doteraz. Bol som iba v 2 ali. LOGOS (Vládcovia Olympu), ELITA - vyhrali sme Svet Beta a znovu LOGOS. Od začiatku som vo velení aliancií. Jednotiek ťažko povedať, hrám to už dlho. Takže mám ku dnešnému dňu 176 miest. Nikdy som nebol priamo útočný typ, skôr som podporoval priateľov. Dokonca aj v začiatkoch, keď sa za podporu nedávali KB. :-D Ak Ťa zaujíma, budujem 1 útočné, 1 obranné - pešie a 1 birémi. Nestaviam miešané mestá, možno v začiatkoch. V mestách staviam iba najnutnejšie tj. veža, kúpele,nestaviam chrám viac ako 12, v akadémii, mestská stráž, birémi, zápalky, pluh, kóje, šík, zobák a vojsko. Každá zbytočnosť Ťa pripraví o obyvateľov, ktorí môžu rozhodnúť bitku. Poznám okolitých hráčov a viem zhruba kedy sú pri PC. Návštevy posielam v čase keď sú v škole, idú z práce, teda nie sú pri PC. Ale aj tak som sa pár x, prepočítal. S útočným vojskom sa snažím poslať aj nejaký útok so zápalkami (niekedy aj viac). Príchod cca 1min. až 30 sek. pred hlavným útokom. Poučil som sa, že nemôžem poslať iba útok bez zápaliek, vždy aj v útoku aspoň 3 - 5 spolu s pozemným. Pozemné vojsko miešam. Praky, Jazdci, vozy (holpiti), tým je väčšia prieraznosť. A jedna maličkosť, ale toho sa nemusíš držať. Neposielam prieskum. Keď pošleš 2 - 3 zápalky a 1 -3 pozemné, nepotrebuješ a väčšinou prerazíš. Na prieskum pred prebratím môžeš poslať harpiu je najlacnejšia a lode si spočítaš (+ niečo kúzlami mohli poslať cca 10 vozov a nejaké jednotky) . Ozaj neposielam na súpera kúzla, ale používam ich na pokrytie útokov. Kúzelný protiúder Ti môže zničiť, 1/3 zápaliek, alebo vojska. :-(
a základná podmienka. Snažím sa aby ma hra bavila. :-D
 

DeletedUser4995

Hosť
Iba na margo toho čo sa písalo v prvom príspevku. Gratulujem, že si hral tak dlho sám.
Ja som bol v Aliancii, ktoré fungovalo tak ako fungovalo - no skor nefungovalo. Keď niekto plakal o podporu tak som poslal čo sa dalo, ale keď som potreboval pomôcť ja neprišiel na pomoc nikto. Tak som prešiel k tým čo útočili. Som rád, že som tam kde som teraz.

PS: Aliancia kde som bol na začiatku sa rozpadla asi po 2týždňoch ako som odišiel.
 

DeletedUser

Hosť
jo výběr aliance je důležitý, též spolupráce s hráči kolem tebe. Bojovat proti přesile tedy bránit se, no mít pevné nervy vydržet, nebrečet, útočit i tak, nenechat se donutit pouze k obraně, umět odhadnout které město chtějí a co je fake
 
Hore