Ako končí hra?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nikde som sa nemohol dočítať aký je koniec hry Grepolis. Ak to niekto vie mohol by mi povedať akým spôsobom svety končia?
 

DeletedUser

Hosť
Bohužel Tě asi zklamu, tato informace není zatím zcela jasná, právě se totiž plánuje nová verze Grepolisu 2.0, ale časem se to jistě dovíme...
 

DeletedUser

Hosť
Ako písal Jonik zatiaľ nijak
Dúfam že to nebude ako na DK (kmeň musí zabrať 80% mapy alebo nejak tak)

Môj osobný názor je že od verzie 2.0 musí spojenectvo postaviť všetky divy sveta :) ale uvidíme :) necháme sa prekvapiť :)
 

DeletedUser

Hosť
No UFF

Može to byť aj tam že sa to skončí ak bude mať hráč 50 % sveta bude to trvať dlhšie o dost dlhšie ale stojí to zato...
 

DeletedUser

Hosť
No uvidíme zatiaľ môžme len špekulovať :) čo nám v nemecku pripravia za prekvapenie ... :)
 

DeletedUser

Hosť
Fatalitas ty si tu a moderátor k tomu no pekne... podľa mňa to neskončí stále bude mať kde ísť nová téma a nové updaty.. :)
 

DeletedUser

Hosť
Nikde som sa nemohol dočítať aký je koniec hry Grepolis. Ak to niekto vie mohol by mi povedať akým spôsobom svety končia?

No a sme tam kde som ja.....Podlamna ked sa toto hrac spita aj zo zvedavosti uz spekuluje nad koncom..Podlamna by hra nemala mat koniec....A mala by sa neustale Udejtovat ako v WOW Stale Stale ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore