aký máte mobil?

aký máte mobil?


  • Celkový počet hlasujúcich
    132

DeletedUser

Hosť
ja mam sony xperia u ale nemozem za to zahlasovat :( sony ericson sony neni to iste lebo se stoji za velke h a sony su vykonne stylove androidy s braviou, tych co maju iphone 4 je mi luto dat 800€ za taky srot...4s tiez dost onicom jediny iphone 5 sa oplati
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser72

Hosť
Z Nokijky jsem presla na darovany Samsung a nedavno jsem si poridila LG7 Optimus. Srdce touzilo po necem jinem, ale akonec yhrala porizovaci cena.
 

DeletedUser

Hosť
Nokia Lumia 730 Betriebssystem Windows Phone vcera som ju kupil a hnet somsa naštval lebo Grepolis Apps nieje na tento telefon ... Tak musim vytvorit Welan aby som prepojil stary Samsung a cez neho to hrat... No otrasne :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to je tak ked si kupujete windows phone najlepšie androit a vybavené neviem čo vymýšlate..:D
 

DeletedUser4379

Hosť
Ja mám SE aka Sony :) a môj mobil sa volá - Sony Xperia U v
Xperia_U.jpg
 

DeletedUser5181

Hosť
U-čko sa často kazí som počul, kedysi ho Sony sťahoval z trhu kvôli poruche prevracania strán plochy, no neviem, či aj na slovenskom trhu...
 

DeletedUser4379

Hosť
On je skôr problém s RAM :) po určitom času nestíha a ešte keď máš 200 pesničiek, tak to dá dosť zabrať, ale je to fakt super mobil :)
 

Melancholik

Member
Ja som dostal pred vianocami nový phone starý mal asi 4 roky myslím bol to Sony Ericson T280i aktuálne fičím s Acer Liquid E700 za 201 ečka celkom v pohode ale mal som kupiť niečo lacnejšie nevyužívam vôbec potencial toho telefonu.
 
Hore