Aký boh je podľa vás najlepší?

Aký boh je podľa vás najlepší?


  • Celkový počet hlasujúcich
    119

DeletedUser

Hosť
Ktore ho boha by ste odporučili do dediny zameranej na lode(zapalky)?
Napadajuma dvaja ZEUS priaznive vety alebo POSEIDON volanie mora.
 

DeletedUser

Hosť
Jeden z nich. :D

Ale to mas prakticky jedno. Myticke jednotky v takom meste vyrabat nebudes a kuzla sa daju pouzivat aj medzi mestami, takze pre namorne mesto je uplne jedno akeho mas boha.

Daj tam skratka toho, u ktoreho chces mat viac priazne.


Volit boha specialne pre konkretne mesto ma vyznam jedine vtedy ak v nom planujes vyrabat myticke jednotky. Inak sa oplati davat boha podla toho, u ktoreho potrebujes viac priazne.
 

DeletedUser2944

Hosť
Athena - vybral som si ju este ked som zacinal a nevedel skoro nic o hre ale zostal som jej verny.. :D
 

DeletedUser3073

Hosť
čaute ja som nehlasoval za ziadneho lebo na zaciatok je najlepsia héra pretoze dáva suroviny potom ked ma hrac uz aspon 6000 bodov tak by si mal dat teda aspon ja som to tak urobil ze ked som mal 6000 bodov dal som si zeusa a vytvaral vozy ale aj tak najlepsie je mat aspon 5 miest a vkazdom meste ineho boha a ked mate miest viac tak potom to je uz na vas ktoreho boha si do miest date
 

DeletedUser

Hosť
Načo? :) Zo začiatku máš jednoznačnú výhodu, keď si dáš Héru, kvôli spokojnosti a surkám, potom mi najčastejšie chýba drevo, tak druhého dám Poseidona, tretieho Hádesa, tak si nakúzlim striebro, a potom už útočím, treba útok posilniť, no tak dám Aténu a Zeus až nakoniec...
 

DeletedUser

Hosť
ale najlepší zo všetkých je zeus. ja si vždy dávam prvé héru a rýchlo vystaviam chrám na 15 potom zmením na zeusa a stavám mantikory na farmenie....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
nedá sa asi povedať....každý má niečo do seba.... celkom cool je hera - spokojnosť..:)
 

DeletedUser4995

Hosť
podľa mňa Hera, zaktorú som hlasoval.
Nie kvoli surovinám, ale kvôli rýchlejšiemu stavaniu vojakov.
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja na Achile mám najradšej Artemis a jej vtáčiky :D
 

DeletedUser4995

Hosť
To nepoznám, taký boh na XI nieje :(
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore