Aiter

DeletedUser

Hosť
Skúsil som napisat aj ja nieco pribeh je o Aiterovi obycajnom Rolníkovi ktorý sa dostane do jednej z najväcsich bytiek Grecka Trója

Aiter

1.6

Do môjho rodného mesta prišiel posol a oznámil že všetci muži schopný bojovať do 21 rokov sa majú dostaviť pred hradby mesta. Išiel som sa tam teda pozret dozvedel som sa že hľadajú vojakov ktorý by šli bojovať za Grécko. Tak som sa pridal aj ja navrhovali mi dobrý plat ktorý by som nedostal nikdy pri terajšej mojej práci Roľníka. Na Druhý deň sme sa mali dostaviť do prístavu a nasadnúť na loď ktorá nás odvezie do výcvikového tábora

2.6

Ráno som vstal ešte som ocovi šiel pomôcť na pole a mieril som do prístavu nastúpili sme na loď. Nikto nevedel kam mierime , no kapitán lode nás ubezpečil že bude všetko v poriadku

5.6

3 dni nám trvala cesta do nášho tábora prešli sme základným výcvikom vojaka potom sme sa mali ísť predstaviť kapitanovi.Ten nám oznámil že pôjdeme bojovať za česť Grécka a Sparty do Tróje . O Tróji som toho moc nevedel len som vedel že je to veľké mesto plné obchodníkov.

Je to pisane formou denníka ak sa vám to bude pácit tak napisem dalsie :)
 

DeletedUser

Hosť
Slušne napiš ine

Napiš dalšie slušn epekne fakt super neuveril som tomu že ti to si pisal :eek::eek::eek:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Diky už sa tešim

už sa tešim díky
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Assasins nespamuj!a čo sa týka toho príbehu je celkom zaujímavý som zvedavý na pokračovanie :)
 

DeletedUser

Hosť
Pokracovanie pribehu dofuam že sa bude pacit :)

6.6

Prvú noc v tábore mám za sebou snívalo sa mi o mame chyba mi.O 6 ráno nás prebudil kapitán s tým že mame ísť naložiť tovar do lodi že na druhy deň odchádzame na pobrežie Tróje. Cez obed keď som jedol s mojim novým priateľom menom Themis povedal mi že v tejto vojne bude aj jeden poloboh menom Achilles chcel som ho spoznať.

7.6

Ráno bolo hrozne už o piatej sme museli stavať a naraňajkovať sa. Potom nás mali vybrať do legi a pod generálmi s ktorými budeme útočiť vyberali nás po 10 cele dopoludnie. Som roľník a som dosť svalnatý aj s tréningu a prace na poli pridal som sa k Legi ktorej Velí Achilles bol som veľmi šťastný že môžem byt pod nim. Keď ma vybrali Achilles ma ešte zobral vedľa stan a povedal že ak chcem v jeho Legi prežiť musím byt krvilačný bojovník. Okolo 16:00 sme vyrazili s loďami ja som šiel na Achilesovej Lodi spoznal som veľa jeho Spolubojovníkov
Jeho loď bola iná ako ostatne mala čiernu plachtu a na nej bol nakreslene Srdce prebodnuté mečom

8.6

Lode mi asi nerobia dobre viackrát za noc som vracal potom nám Achilles začal rozspravat taktiku ako prídeme na pobrežie
 

DeletedUser

Hosť
Neviem prečo ale zdá sa mi to ako film "Trója" v skrátenej verzii s pohľadu roľníka ktorý odišiel slúžiť vlasti.:(
 

DeletedUser

Hosť
Nie nebude to podla filmu :)

Mam premysleny celi pribeh takže to nebude podla filmu možno nieco si iba požicam ale bude toho malo
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No tak som potom zvedavý na ďalšie pokračovanie bude aj popis vojny?ako prebiehala?
 

DeletedUser

Hosť
Júj je to čo raz viacej zaujimavejšie a bude tam aj opis boja prosím daj ho tam dikes
 

DeletedUser

Hosť
Ano bude tam aj opis boja :) chcem to spravit okolo 1 a pol mesiaca pribeh zajtra bude pokracovanie
 

DeletedUser

Hosť
9.6

Stále sme na mori musíme tu loď upratovať pripadám si ako otrok a začínam rozmýšľať čí mi to stoji za tie peniaze. Našťastie po večeroch si rozspravame rôzne historky zo života

10.6

Pýtal som sa Achillesa že kedy asi dorazíme na pobrežie povedal mi že asi za 3 dni. Na obed sme mali niejaku zeleninu ak sa to tak dá povedať potom nám Achilles prikázal sedieť a začal rozspravat že keď budeme na pobreží tak sa cela loď rozdelí na skupiny po 4 takže sa vytvorí niekoľko korytnačiek pre bezpečnosť myslím že náš tam Trójania nebudú čakať ale budú sa skorej pripravovať v meste ale musíme to tam obsadiť cele takže cela loď vojaci sa rozprestrú na cele pobrežie


11.6

Ráno som vstal a šiel sa pozret na loď a videl som pevninu bol som aj rad ale aj plný očakávaní čo ma čaká pretože pri tejto bitke môžem zomrieť a toho sa trocha bojím
Keď som šiel na koniec lode a pozrel sa ostatne lode boli asi o 100 metrov za nami neviem prečo sa Achilles tak ponáhľa . Bojím sa toho keď zabijem prvého človeka bude to asi zlý pocit Achilles nám o tom niečo rozspraval ale povedal že sa to musí zažiť ale s jeho rozspravania som usúdil ako keby sa na to Krviprelievanie tesil
Tak tu to je pokracovanie Aitera dufam že sa bude pacit :)
 

DeletedUser

Hosť
nechcem spamovať, ale za ten príbeh ťa musím pochváliť.
Je super, bude ešte pokračovať?
 

DeletedUser2467

Hosť
aj toto mi pripada ako nejaky film ale celkom sa mi to paci ...
 
Hore