admini hraju s nami ?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobry den prajem,
Grepolis je moja uz druha browserova hra, zacinal som na imperii este par rokov dozadu a po dlhej pauze som skusil Grepolis nakolko mam rad anticke obdobie ;)

Spociatku je grepolis vcelku nudne nakolko sa toho moc nedeje ale neskor ako hrac rastie, vznikaju prve konflikty a prve spojenectva.. vojny, prehry a vitazstva.. ved to poznate ;)

No casom som si uvedomil ze viac ako cokolvek ine su v tomto svete cenne informacie. Informacie o hracoch, stave ich miest, hradieb, armad, flotily a podobne. Tak som zacal spehovat, komunikovat s komunitou aby som si tieto informacie ziskal. Nie vzdy sa to da a nie vzdy sa to oplatilo. Dobre to beriem. Co ma ale dost prekvapilo je ked som sa dozvedel, ze tu hravaju aj samotny spravcovia slovenskeho Grepolisu, co mi pride trosku zvlastne.

Dnes som sa jednoducho dozvedel ze su madzi nami obycajnymi hracmi aj samotni spravcovia a zhodou okolnosti v spolocenstve titani. Co ma trosku zarazilo.

Neberte to zle, ja Vam neberiem, ze ste lepsi hraci, skusenejsi, travite tu viac casu ako ja, ste zohrani a spolupracujete, zacali ste skor ako vacsina z nas. Len by ma zaujimalo ake mate vyhodu oproti nam obycajnym hracom.

Ved ale budme uprimny... ako spravcovia uctov zrejme mate pristup k informaciam ako: online stav hracov, ich aktivita a podobne. Neviem nikdy som spravca nerobil, ale som si isty ze mate pristup k informaciam, ku ktorym bezny hraci pristup nemaju a to mi pride trosku nefer voci nam ostatnym nakolko sa mi zda ze Vam to dava nefer vyhodu.

Prosim vyjadrite sa mi niekto nech viem ci ma vobec zmysel pokracovat hrat Grepolis, alebo som tu len do poctu.

Chcem len vediet ci je teda pravda ze admini/spravcovia hravaju s nami a ako to je s ich pristupom k informaciam, ktore ini hraci nemaju. Vdaka.

PS: ak tu niekde na fore tieto informacie uz su, ospravelnujem sa nenasiel som ich. dobru noc
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Áno Admin Slovenského Grepolisu hrá tiež (Crony)
Nemci (výrobcovia hry) nehrajú slovenské grepolis, možno nemecké/anglické ale slovenské určite nie :)
 

DeletedUser

Hosť
ok super

no vyzera to tak ze ich je viac ak ocrony ;)
oki super, to potvrdzuje pravdivost informacii, ktore som vcera dostal. ako je to s odpovedou na moju otazku?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to ti neprezradia ake maju vyhod ja uz som sa to raz pytal a odpovede som sa nedockal
ale je to dobre,ze sa o to zaujimas cim viac hracov sa pripoji tym bude vacsia sanca to zmenit
 

DeletedUser

Hosť
predemet :)

nechcem unahlene robit zavery. nech sa mi najprv niekto vyjadri.
 

DeletedUser

Hosť
Astoronix
aj chcem len podotknut .... takuto istu situaciu som mal an divokych kmenoch CZ2 server ... kde som bol v iron blades ... mali sme tam taky isty kmen ako je mord na alfe ... prose utocny aktivny hraci co cert nechcel aktivny hraci boli aj supporteri a ja som bol multihunter ... + so sonycom ... a taktiez nam dnadavali do hajzlikov co zneuzivaju databazu a vsetko ohladom toho pricom to neni vobec pravda ... prave naopak vobec to neni pravda ze maju pristup do databazi oni nemozu ovlivnit nijak hru .... suporteri nie .. multihunter moze trestat ... odobratim vojska a tak ALE URCITE NEMA PRISTUP DO HRY HRACA ... to ma iba najvisi Crony ktory sa moze nalogovat v PRIPADE PROBLEMU A UJISTUJEM VAS ZE TOTO SA NEROBI ! INNO GAMES SI NA TOTO DAVA VELKI POZOR ! ABY SA TO NEZNEUZIVALO A NEZNEUZIVA SA TO KAZDY CLEN TEAMU JE POCTIOVY a nezneuziva nijak hry ani nema ako .. I KED SI TO OBYCAJNY hraci myslia ze zneuzivaju ... kebize sa o to co i len pokusia boli by okamzite vyhodeny s admin teamu a potrestany BANNOM ! ma ms tym skusenosti bol som vyse roka multihunter na CZ divokych a the west .... a ujistujem vas ze v Inno games hrach neni ziadna korupcia ...

Crony
Zial, je ten system postaveny na dovere, ako spominal "odkazovac" je na vas ci nam budete verit alebo nie., resp. ci budete verit mne.

Snazime sa to robit co najzodpovednejsie ako sa len da.
Urcite viete ze system supporterov je postaveny na dobrovolnosti, robia to preto lebo chcu pomoct.
Tie narazky na vek - Ja,safo,hemisch - vsetci mame nad 20, takze si vyprosim podobne komentare
Potom tu bola vec s tym ze nemaju hrat na svetoch ktory supportuju, v najlepsom pripade by to tak bolo, lenze jedinu alfu sme mali 2 mesiace, cize by nemohli hrat alebo by som to musel robit vsetko ja ( jedno alebo druhe by znamenalo ze na tickety by sa odpovedalo s tyzdenym meskanim)

Takze ako bolo spomenute o dva prispevky vyssie. "Mozete tu vyplakavat kludne do Vianoc", zial to si nemyslim lebo ako som spominal necham to premazat na podstatne prispevky.
Viem ze pravdepodobne to neskonci tym ze si tu ja nieco napisem, ale poprosim vas aby ste smerovali niekam inam,najlepsie priamo mne, ci uz do profilu, alebo v spravach alebo na mail, alebo ak si to chce niekto vydiskutovat priamo tak napriklad na skype.

Pôvodné príspevky:
http://forum.sk.grepolis.com/showthread.php?t=498&page=2
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dakujem, prave som docital odkazany topic.
Podobne ako ostatni hraci zdielam ich postoje.

Na jednej strane ano Vazime si Vasu pracu, to ze podliehate kontrole som vedel este predtym nez som zalozil tento topic. Nechcem tvrdit ze si to tu nekonrolovatelne riadi banda deti. Nie to nie, Vas tim je schopny, support skvely, vzdy som bleskurychlo dostal odpoved a spravaju sa k nam vzdy profesionalne.
No profesionalna mi nepride situacia aka tu nastala. podobne ako ODKAZOVAC v susednom vlakne ani ja neverim, ze sa taketo veci nestavaju.
Je tazko riesit nieco co nemame cim podlozit.

Netvrdim, ze spravcovia porusuju pravidla, alebo neustale zneuzivaju vyhody ich uctov, ale neverim, ze sa nestalo aby sem tam nevyuzili jednu z tycho vyhod vo svoj prospech. Nech je system akokolvek nastaveny, vzdy sa to da a z celozivotnych skusenosti kazdy jeden z nas vie, ze sa to robi a robit bude.

Sam som majitelom jedneho velkeho herneho portalu a "spolumajitelom" jedneho velkeho multigaming portalu. V minulosti sme mavali tisice hracov denne a popri tom sme manazovali pocetny admin team. Mnohych adminov sme poznali velmi dlho, mali za kamaratov, verili im a velakrat som nechcel uverit ked som zistil ze zneuzivali prava alebo dokonca cheatovali. Admini prichadzali a odchadzali neustale.

Skratka sme len ludia a ked mi tu niekto bude tvrdit ze za ziadnych okolnosti takyto hraci nemaju vyhody oproti ostatnym, sorry jednoducho som uz moc stary nato aby som tomu uveril...
 

DeletedUser

Hosť
No pridám sa aj ja do diskusie :)

Takže, najprv by som asi povedal, že supporti nemajú žiadne práva na cheatovanie, teda zmenu hry. Mi máme iba prístup k niektorým informáciám, ktoré slúžial hlavne na zisťovanie multiúčtov. Tie informácie sú naozaj minimálne a nedá sa skoro nič dozvedieť o hráčových mestách alebo armádach.

Ďalej by som rád povedal, že pre mňa by hra stratila význam, hneď ako by som zneužil svoje práva. A som si istý, že to je tak aj u ostatných členov tímu. Na zisťovanie informácii tu máme špehov :), ja sám na nich míňam desiatky tisíc striebra. Veľa krát som si už rozbil armádu, ale to mi nevadí, lebo tak by to aj malo byť. Snažiť sa až kým sa nepodarí to, čo som si zaumienil. A hneď ako by som to dosiahol podvodom, by to pre mňa stratilo význam.
 

DeletedUser

Hosť
Tak pridám svoj názor ...
Nepáči sa mi to ani sa mi to nepáčilo a ani sa mi to nebude páčiť ...
Proste tí ktorí vidia a môžu vidieť databázu a v nej citlivé informácie by sa mali strániť hrať túto hru ...
Ešte pochopím stavať mestá - bojovať medzi sebou to je v poriadku, ale keď sa postavia na jednu stranu a tam ...

Server ALFA som zabalil - takto to tam nemá význam
 

DeletedUser

Hosť
nah

Nemyslim ze maju pristup do databazy ako takej, na to je az moc dolezite. Predsa len grepolis podobne ako ine projekty su komercne zalozene zalezitosti, Innogames maju z hracov zisk. Ale stale si myslim ze to nie je spravne ze hraju spolocne na tomto svete.

Ved si zoberte o co ide v tejto hre predovsetkym, ak by ste to nahodou nevedeli autorom hry ide hlavne o pocty hracov, ktory predstavuju potencionalny zarobok.

Toto je len uvaha , nejedna sa o ziadny konkretny pripad ale predsa:
pridem ako novy hrac na grepolis nejaky mesiac si budujem a staviam, zrazu sa zacne bojovat, travim tu viac casu, konecne ma to zacina bavit, zistujem ale ze som slabsi, nemam tolko casu ako ostatny, alebo som jednoducho lamka, uvedomim si ze mozno zlatky by mi pomohli. Ale potom co pridem o armadu/mesto sa mi to cele znechuti. Moje spojenectvo je jednoducho malo aktivne, spoluhraci su neustale napadani a nemam im ako pomoct a nikdy nebudeme lepsi ako taki titani napriklad.
Chapete co sa snazim povedat? Viem ze to chalanov bavi hrat, aj mna do istej miery, uz len koli ludom s ktorymi to tu hram, ale skodite hlavne sami sebe.

Z Im*erie o**ine, Tra*ia*u kde som poznal adminov samotnych viem ze maju zakazane a za ziadnych okolnosti nesmu spravcovia hrat na serveri ktory maju na starosti. ale to su trosku vacsie projekty a tam uz su iste skusenosti, ktore ich k tomu dokopali.
Mozno by ste vy vedenie pozerali na Vec trosku inac, keby boli na nasom mieste. Len tolko..
 

Crony

Administrator
Vzhladom na dotazy,topicy,spravy tohoto typu...

Odobral som prava na Alfu obidvom svojim supportom.

Ziadne ine riesenie ma nenapadlo.

Vopred sa ospravedlnujem za predlzenie doby odpovedania na tickety, uvidim ako sa to bude stihat,kedze to budem mat na starosti teraz len ja, ked tak specialne na alfu naberieme niekoho noveho.

Mali sme alfu ako jediny svet strasne dlho, tak neviem ako by ste chceli aby sme to riesili inak.
 

DeletedUser

Hosť
hmm

zial to ani my nevieme ako to vyriesit.
mrzi ma to , obaja robili svoju pracu skvelo a toto riesenie naozaj situaciu vyriesilo :D

nejdem to uz rozpytvavat, su tu aj iny. nech sa vyjadria.
snazil som sa hlavne pomoct hracom a dopadlo to ako dopadlo. hraju tu prevazne decka a vidim to naokolo seba. Ako ich to hned prestava bavit ked na nich utoci hrac silou piatich miest. to je celkom bezne pri takychto hrach, len ma zarazilo ked som pocul a neskor aj videl ze u TITANOV su ludia ktori to tu maju na starosti. nech uz su Vase argumenty akekolvek, musite uznat zeby ste neboli tiez dvakrat nadseni keby ste boli na nasom mieste.

GL a dik za Vas cas
 

DeletedUser

Hosť
veru,veru...vsetka cest,ste sikovny...i chapem,ze ked tu travia tolko casu aspon si zahraju,ved je to vcelku zavisle natom aby prisli ku praktickym skusenostiam...ale ze su v jedne aliancii,to je snad vtip:eek:...to je mozne iba na slovensku:D....fagt to neni nikde inde a jeto i proti logike...vysvetlim-napr.ved ani pri beznych sutaziach,nemozu sutazit prave ty ktory sutaz organizuju a ani ich spoluorganizatory....ani vsetci ktory sa na sutazi podielaju,hmmm?
 

DeletedUser

Hosť
damascus nadhera, pekne popisany problem :D
zdielam aj nazor reikoxa, ozaj to tu nema vyznam pokracovat
podla mna ani ten klub tajtrlikov nebol zalozeny s kostolnym poriadkom, naraz sa tam nejakym zazrakom zisli vsetci supporteri a naj hraci, mozno by bolo zaujimave vediet, ze kto ho zalozil :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja s tym nemam problem. V pohode to tak moze ostat aj na veky. Keby bolo adminov 10 tak mozno, ale je len jeden.

TITANI vznikli spojenim najlepsich hracov z OSA a OSN.
 

DeletedUser

Hosť
To vám nestačí tento ústupek, co udělal Crony?
Ze začátku jsme měli delší dobu jeden svět, proto hold nebylo možné supportery rozdělit podle toho, kde hrají.
Jak jsem již do podobného tématu jednou psal, Supporteři nevyužívají svých práv nijak ve svůj prospěch. Kontroluje je Crony a Crony je kontrolován vyšší mocí z Němec. :-D
Takže si opravdu nemyslete, že supporter = zvýhodněný hráč, ba naopak, supporter musí vyřizovat tickety, hledat mulťáky atd., tudíž má na hru ještě méně času.

Toť vše ode mě, co bych k tomu chtěl říct.
S pozdravem,
Mauricius
 

DeletedUser

Hosť
(pisem s malym odstupom casu, mrzi ma to, malo casu)

Mily mauricius.
Mrzi ma, ze chalani prisli o moznost robit dalej support, robili si svoju pracu dobre, o tom bez diskusie. Vazime si ich pracu. Nechcel som aby to tak skoncilo. Takisto chapem Vas postoj, ste team a nic ine by som od Vas ani necakal, ale neverim tomu, ze keby si bol na na som mieste, ze by sa ti to pacilo o cosi menej ako nam...

Dalsia vec. V ziadnom pripade to nebol ustupok ako to ty nazyvas, co spravil Crony. Nieco take by sa v prvom rade stat ani nemalo. Uz to neriesme.
Nema to zmysel, keby sme si boli obaja nestranni a rovnocenni hraci, verim tomu zeby debata vyzerala trosku inac. Takto nema zmysel sa tu natahovat.

Prajem pekne prezitie letnych prazdnin ;)
 

DeletedUser185

Hosť
damascus tý poškodený supporteri robia support naďalej akurát už len na bete kde nehrajú. Na alfe hrajú ďalej aktívne akurát bez tých support práv a na bete ich naďalej majú avšak na bete už nehrajú.
 

DeletedUser

Hosť
Genialne sprosty pristup. Pripomina mi to predvolebne plagaty typu "...UROBIA TO ZNOVA"
Styl tvrdenia "A aku mame zaruku, ze nepozera ucty" je uplne fasa.
Zaruku ty ako hrac nemas a mat nikdy nebudes, zvykaj si na to. Bude sa ti to diat vo vsetkych oblastiach zivota, nielen v grepolise.
Okrem toho mi to cele pride len ako pokus o kompromitovanie Cronyho a Titanov, nic ine sa tu nevyriesi. Crony kvoli tebe hrat neprestane a Titani sa kvoli tebe nerozpadnu, cize WTF is this topic about?
 

DeletedUser

Hosť
Pôvodná otázka zodpovedaná
Admin, supportéri hrajú s nami ale na tých svetoch na ktorých ešte hrajú nemajú práva

LOCK
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore