A čo tak niečo kreslené na skutočný papier? Pc grafiky je tu dosť.. :)

  • Zakladateľ témy DeletedUser1618
  • Vytvorené

DeletedUser3132

Hosť
ved to vyzera ako predtym ci? mala si nakreslit aj tvar :D a nejake cudne gymnazium ked namiesto citania si tam kreslite? :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Nevyzerááá!! :D
Ešte som tiene dole pod rukami dorobila a troška upravila :D

No, ako to povedať.. Máme zaujímavú profesorku ehm... :D
 

DeletedUser3132

Hosť
no nevyzerá :D

zaujimavu ucitelku no len pockaj do matur a ked si tiahnes hamleta neviem ci komissi bude stacit ze im das obr ofelie :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Moja Ofélia ich určite odrovná :D

No fajn, zas som niečo načmárala a zas sa musím "pochváliť" no...

scan_001.jpg
 

Melancholik

Member
nádhera žiarovečka ja tu radšej nič neprídam školkar kresli krajšie než ja. Mne sa raz zastupkina vyhražala 4 z vytvarnej ale dostal som 2 :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Miau, miau :D

Hmmm, tuším som sem dlho nič nedávala :D Musím to zmeniť :D Teraz Vás tu tým zavalím :p

Taakže, toto je asi najnovšia kresba :) Dokončila som ju pred pár minútami. Práve som ju pridávala na jednu stránku, keď som si spomenula, že sem som už poriadne dlho nič nepridala. Tu ju máte :)

jesen_002.png


Hmm, tento obrázok je odfotený ešte ako nedokončený. Ani sa mi ho vlastne nikdy nepodarilo dokončiť, lebo moja "skvelá" sestra sa rozhodla, že ho roztrhá :) Ale plánujem to nakresliť znova. Je to kúsok loga skupiny Avenged Sevenfold.
avenged.jpg



Tohoto motýľa som sem už dávnejšie pridávala. Teda, nie úplne rovnakého, bol kreslený len obyč. ceruzkou. Je to trošku rozmazané, nieviem fotiť mobilom, trasú sa mi ruky :D
motyl.jpg



Toto bolo kreslené tiež dávnejšie. Kreslila som to jednej kamarátke :D Smeje sa ako kobyla, ale nevadí :D Ten popis si nevšímajte :D Tiež je to fotené mobilom, tak je to trošku rozmazané :/
rybka.jpg




Čo povedať.. Proste milujem Spongeboba :D
spongebob.jpg



Hmm, toto som nazvala Tree Spirit (Stromový duch, duch stromu - vyberte si).
tree_spirit.jpg



________________________________________________________________
Dúfam, že sa Vám to bude páčiť :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Krásne :)
Daj sem aj tu stránku kde to pridávaš, určite si každý rád pozrie tvoje tvorby...
 

DeletedUser4452

Hosť
krása...:) naozaj..:) a ešte keď ja neviem nakresliť ani čiernu machuľu..:)
 

DeletedUser1618

Hosť
Ach, pardon za DP (síce mi už raz niekto písal, že sa za to nemusím po takom čase ospravedlňovať, ale aj tak :D), ale musím sa pochváliť :D :D
Skúšala som "napodobniť" dielo jednej osoby z d.artu :D Dúfam, že sa mi to aspoň trochu podarilo :D (Niekto mi zložil kompliment, že dievčina na obrázku vyzerá ako ja :D :D ) Ale nesmejte sa mi za jej ruky, to musím dopilovať :D Naučím sa kresliť aj ruky! Raz! :D

Pre niektorých: NEobkresľovala som :) :*

moon_by_exhaustedsoul-d7dm1nk.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
pekné :) toto by som nedokázal ani keby mi za to niekto chcel dať 100 000 eur,pretože ja na to nadanie nemám :D
 

DeletedUser4452

Hosť
pekne..:) naozaj..:) jediné čo ja viem, je paličkový panáčik, aj to zvládam iba s ťažkosťami..:)
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte :D ja by som sa tiež rada pochválila svojimi výtvormi :) snáď sa budú páčiť ^^
DSC_0453.jpgDSC_0454.jpgDSC_0455.jpgDSC_0457.jpg
 
Hore