A čo tak niečo kreslené na skutočný papier? Pc grafiky je tu dosť.. :)

  • Zakladateľ témy DeletedUser1618
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
mám tady čmáranici na téma Star Wars:
263vodz.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1618

Hosť
No a zas sem ja niečo hodím.. :) Len som to skenovala ešte nedokončené a teraz sa mi to už znova nechce, takže... :)

radsej_bez_nazvu_002.jpg
 

DeletedUser

Hosť
:D a nechceš to naskenovať naozaj znova, niektorých by fascinovalo keby sa ti skener nezasekol a naskenoval aj tú nižšiu časť tvojho "autoportrétu";)...
 

DeletedUser1618

Hosť
Chlapi... :D :D

Noo, ono to nepokračuje dole ;) A neni to autoportrét ok? :D
 

DeletedUser3132

Hosť
no nabuduce odporucam väcsi format papiera (vykresu) aby sa to zmestilo a podavas to sem v castiach :D alebo kasli na portret urob foto :p

a ak sa my podari najst nejake moje dielo tak to sem hodim :D uz som nadtym minule rozmyslal :D
 

DeletedUser

Hosť
prečo to nepokračuje :( moje portrety su len v tvare kosoštvorca :D
 

DeletedUser3132

Hosť
No snad sa este ukaze :D
a tu je nieco moje NESMIAT SA!!! kreslil som to uz strasne davno za cias prvej ery superstar kde boli ty mobici ci ako sa to volalo :D
mf_410762150_be30b8a293395915040c64c78cfd876b.jpg


a toto su chalupky tiez to nieje najdokonalejsie a priblizne take stare ako to predchadzajuce...
mf_410762044_479148ab67c3c37a25b7b18e90f004f1.jpg

kedisi som rad kreslil ale teraz nato nemam moc casu :( teraz sa skor sustredim na maturi ;) a predtym nato nebolo akosi casu
 

DeletedUser

Hosť
ten druhy sa mi pači viac :) nemohol som to okomentovať posielal som utoky :(
 

DeletedUser

Hosť
já nemluvím o komentářích které zde nejsou ale o těch co tu jsou:D:D
 

DeletedUser3132

Hosť
naraza na autoportret :D
ale nie tuto temu sledujem dlhsie a ziarovecka tvoje kresby su fakt very good :D picaso a dalsi :D sa mozu skryt :D fakt talent
 

DeletedUser

Hosť
aha haluzáci, nech viete že niesom len škulo za compom:

rozrobená haluz
A1 odkaz
A2 odkaz

prídavok k rozrobenej haluzi
B1 odkaz
B2 odkaz

hodina matematiky
C odkaz

chcem len podotknúť že kreslím tento druh zvierat po prvé, chcem si vyskúšať jednu techniku, a to že toto všetko skombinujem s piantingom v psd v jeden obrázok...potom sem hodím výsledok...a inak že mi každý nebude veriť že som to spravil ja bo som šikula pc-grafik viéeéem...

a ešte záverečná práca do školy na odbor figurálne kreslenie (téma bola ruky spojené s rnesančnými motývmi): odkaz
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3132

Hosť
až sa hanbim za svoje :( ... ale to som bol decko toto co som kreslil nejakych 8 rokov dozadu :D
no ale aj ty mas talent nielen ziarovka :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Obrázok.jpg

No, po dlhej dobe mi to profáčka vrátila a konečne to sem môžem dať aj aby ste videli, ako to vyzerá dokončené.. :D
Mimochodom, čítali sme Hamleta a mali sme nakresliť Oféliu, ale mne sa samozrejme nechcelo, tak som jej dala tento obrázok a nejak som to obkecala.. Samozrejme o tom hneď vedela celá zborovňa, ale prežila som :D Nech si niečo užijú na tom Cirkevnom gympli no :D
 
Hore