A čo tak niečo kreslené na skutočný papier? Pc grafiky je tu dosť.. :)

  • Zakladateľ témy DeletedUser1618
  • Vytvorené

DeletedUser1618

Hosť
Radi si len tak kreslíte a chcete sa svojimi dielami pochváliť ? :)
Tak šup sem s vašimi výtvormi, rada si ich prezriem a určo nebudem sama :)


Tak idem ja prvá, toto som predchvíľou ja "vykúzlila" .. Keby dačo, tam v ľavom rohu je to tak neprofesionálne zakryté akože, lebo tam bolo venovanie jednomu človeku a nemusí to zas každý vedieť :)

Vlk2.JPG
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No to sa ti podarilo. Máš na to talent. A keby si nepovedala, ani by som si to zmazané venovanie nevšimol.
 

DeletedUser

Hosť
krásnyy portrét velmi sa mi to páči ty by si mohla robiť maliarku TVÁRÍ (ak ju náhodou nerobíš) :)
 

DeletedUser1618

Hosť
Hoďte sem prosím aj vy ak niečo máte :)
Hmm, teraz pozerám, že som túto tému dala do trošku inej sekcie... :D Som ja ale trúba, ale hádam mi to moderátori prepáčia, už bolo neskoro večer :) :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1618

Hosť
krásnyy portrét velmi sa mi to páči ty by si mohla robiť maliarku TVÁRÍ (ak ju náhodou nerobíš) :)

Nerobím, dopadlo by to hrozne :) Už som skúšala, ale fakt som to radšej zahodila :D


16pc, ja a ž teraz som pozerala :D Ach jaj, no čo, som pôvodne blond, hádam to tu niekto strávi :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Tak jo.. Ale nie že len ja sem budem dávať svoje čmáranice, ako napríklad toto:
ruza....jpg


Lebo to je ozaj len tak narýchlo nepodarené :D


Aj vy ak niečo máte tak to sem hoĎte :)

Mimochodom zasa je napravo dole tak úplne profesionálne schované venovanie, tak to si nevšímajte :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pekné a ak by som ja začal kresliť a hodil by som tu nejaké moje dielo tak by ste sa asi pozvracali takže radšej nie :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Ale prosím ťa, každý má na niečo talent :)
A nemusíme mať zas talent všetci na to isté ;)


A keĎ už tu som, zas sem hodím niečo čo som načmárala :) :
motyl.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore