???

DeletedUser

Hosť
Rátajú sa medzi bojové body aj to keď zabijem nepriteľskú jednotku v roľníckej dedine:confused:
 

DeletedUser911

Hosť
ja by som povedal,ze sa asi rataju...?Ares to bude urcite vediet....;)
 

DeletedUser

Hosť
Vojaci, ktorych zabijes v rolnickej dedine, sa nerataju.
Ale vojaci, ktori ti padnu, sa ti prirataju medzi straty na hradbach.
 

DeletedUser

Hosť
To by bola blbost. To by hraci rabovali dedinky az do nalady -1000000% len aby ziskali bojove body za zabitie vojakov. :)
Skor si myslim ze by mohli zrusit pridavanie vojakov medzi straty na hradbach, ak ti vojaci padli v dedinke.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To by bola blbost. To by hraci rabovali dedinky az do nalady -1000000% len aby ziskali bojove body za zabitie vojakov. :)
Skor si myslim ze by mohli zrusit pridavanie vojakov medzi straty na hradbach, ak ti vojaci padli v dedinke.

Presne tak, je to trošku nerozmyslené, ja stratím, no mne sa nepridajú zabité jednotky..je to blnosť podľa mňa:p
 

DeletedUser911

Hosť
tak toto sa teda nepaci ani mne!:mad:ked uz raz bojujes malo by byt jedno,kde to je....či?
 

DeletedUser

Hosť
no ano, ale si pozri, ze aj ked niekoho podporis a stratis ich, tak sa ti nezarataju, takze je to aj tak jedno...

Nie nie je to je iné o čom hovoríš ty ...na útoky roľníckym dedinám chcem niečo získať, no takto keď podporuješ je to ako keby požičané vojsko ..to je niečo úplne iné
 

DeletedUser

Hosť
Pri utoku na rolnicke dediny sa maju ziskavat aj sa ziskavaju jedine suroviny. Ak by sa dali ziskat bojove body, tak to by sa na rabovanie vsetci vykaslali a zacali by utocit na rolnicke dedinky, len aby ziskali bojove body.

Na ostrove je 8 dedin. Keby si na kazdu zautocil 5-krat denne a pri kazdom utoku zabil 50 jednotiek, bolo by to 8*5*50=2000 bojovych bodov. Takto by si ziskaval aj 1000 bojovych bodov denne. Hraci ktori by mali viac ostrovov by ziskavali aj niekolko tisic bojovych bodov denne za to, ze nic nerobia len rabuju dedinky.

To by bolo blbe. Vojaci v rolnickych dedinach nesmu a ani nikdy nebudu zarabat bojove body.
 
Hore