Špeh

DeletedUser

Hosť
Ahojte, nikde som nenašiel nápovedu ako robiť so špehmi. Koľko zlata treba vložiť do jaskyne? Keď vložím 1000 tak koľko špehov budem môcť poslať? Keď vložím 2000 budem mať viac špehov? Ako to vlastne funguje?
 

DeletedUser

Hosť
Funguje to takto: Minimálně musíš vložit 1000 stříbra, potom dle stupně jeskyně můžeš přidávat více a více stříbra. Poté, jak klikneš na špehování při volbě útoku, tak to funguje následovně: Pokud dáš svému špehovi více stříbra, než má špehovaný soupeř ve své jeskyni, tak bude špehování úspěšné. Pokud bude mít více stříbra špehovaný, tak nezjistíš nic. Více špehů posílat nemůžeš, pouze jen jednoho najednou.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
uz ked sme pri tych spehoch....
je vobec mozne vyspehovat hraca ktory ma vestiaren ? alebo su to uz vopred vyhodene prachy von oknom ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Veštiareň funguje tak, že keď niekoho špehuješ a má veštiareň, vyšpehuješ ho. Teda ak si poslal viac striebra ako on. Akurát ten dotyčný zistí, že si ho vyšpehoval, a že vieš jeho stav armády.
 

DeletedUser

Hosť
Podla mna vestiaren ti ukaze uz pred tym, nez ta vyspehoval, ze ta spehuje, tudiz mozes dat viac striebra do jaskyne ako tam mas a tym mu zabranit vo vyspehovani. Ale vyspehovat ho mozes, len musis mat v tej jaskyni viac striebra ako on, on vdaka nej vie, ze si ho davas spehovat.
 

DeletedUser19

Hosť
Nevie o tom že ho ideš špehovať, je to tak ako povedal Safo.
 

DeletedUser1318

Hosť
totiz ja vsetko robim aby som ziskal huste ocenenie tak som si ulozil 250000 minci a po 1000 som spehoval.vsetky boli uspesne:D.ale radsej mam vezu ako vestiaren.
 

DeletedUser1249

Hosť
je na style hry kto si co zvoli na silnejsich hracov je lepsie posielat viac minci
 

DeletedUser

Hosť
Více špehů posílat nemůžeš, pouze jen jednoho najednou.
To je omyl. Spehov mozes posielat aj milion ked ma dost striebra ja to tak robim bezne. ;)


Vestiaren je blbost podla mna. Aspon v nasich slovenskych podmienkach. Mozno niekde v japonsku su taki gameri, ze tam a vyznam aj jaskyna. :D
 

DeletedUser

Hosť
veštiaren

čiže veštiaren je zbytočná??? a ak sa rozhodovat medzi vežou a sochou božstva čo by bolo lepšie...k čomu je vlastne socha...aké výhodyprináša?
 

DeletedUser19

Hosť
Socha ti pridá k produkcii priazne bonus, akoby si mal v danom meste o 5 úrovní väčší chrám. Pri malom počte miest sa to celkom oplatí, keď máš však niekoľko desiatok miest tak sa ten bonus stráca. Ja staviam vo väčšine miest vežu, sochu mám iba v mestách ďaleko od súperov kde je málo pravdepodobné, že by na to mesto niekto útočil.
 

DeletedUser

Hosť
čiže na začiatku je lepšie mat vežu alebo skor sochu? ked ten výber je tak tažky a možnost len jedna:D
 

DeletedUser

Hosť
Radsej vezu.

Len pripomeniem ze socha boha je menej efektivna nez chram. 1 uroven chramu vyzaduje 5 populacie . Socha da 5 urovni ale vyzaduje 60 populacie, cize 12 ludi na 1 uroven chramu. Preto sa socha oplati az ked mas maximalny chram a aj tak este chces vacsiu priazen.

Vynimkou su hraci na zaciatku. Im sa tiez moze zist socha boha. Pretoze je to lacnejsie a rychlejsie ako postavit velky chram. A hracovi na zaciatku pomoze kazde zvysenie priazne.

Ale ak si nie si isty, tak veza.

Este poznamocka:
Zburanie a postavenie novej specialnej budovy nie je velky problem. Na to aky velky efekt robia su pomerne lacnejsie na suroviny a cas nez obycajne budovy.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
vdaka vám si to začínam zrovnávat v hlave ale predsa len ešte dotaz...ak sa divy stavajú zožerú neskutočné číslo z populácie...a čo potom budovanie armády???ved to potom ide na jej úkor...nebudem mat potom na jej vybudovanie nedostatok populácie???
 

DeletedUser

Hosť
Budeš. Preto treba rozumne zvážiť, či sa oplatí postaviť takú budovu. Nemusíš spočiatku žiadnu špeciálnu budovu postaviť. Možno neskôr. No je tam jedna budova, termálne kúpele, ktoré ti navýšia populáciu, teda možnosť mať viac vojakov.
Keď som začínal, tak som si v meste postavil sochu. No bolo to najmä preto, že som si chcel vytvoriť veľa mýtických jednotiek (Kentauri a Pegasovia) a tak som nepotreboval obrannú vežu. A dokonca na mňa nikto neútočil.
 

DeletedUser1450

Hosť
Podla mna vestiaren ti ukaze uz pred tym, nez ta vyspehoval, ze ta spehuje, tudiz mozes dat viac striebra do jaskyne ako tam mas a tym mu zabranit vo vyspehovani. Ale vyspehovat ho mozes, len musis mat v tej jaskyni viac striebra ako on, on vdaka nej vie, ze si ho davas spehovat.

mam jednu postavenu ( stale neviem preco som ju este nesbural :D ) a je to tak ako povedal safo :)
 

DeletedUser

Hosť
tak vdaka všetkým za cenné rady...dúfam že si z tohoto celého vyberiem tú správnú možnost...ale čo...ved je to len hra a človek sa učí na vlastných chybách
 

DeletedUser1450

Hosť
tam nejde o moju chybu tam ide o to ze uz bola postavena v meste ked som ho dobil :D
 
Hore