Šifrovanie

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,
napište nám váš názor na změny výzkumu "Šifrovanie".
 

DeletedUser

Hosť
šifrovanie je dobrý výskum hlavne pri strategických mestách či už pri štandardnom dianí vo svete, alebo pri veku divov , teda mestách, ktoré sú na ostrovoch s divmi.
 

DeletedUser

Hosť
podla mna by sifrovanie malo zabezpecit NEUPLNE alebo skreslene informacie podla nejakeho logickeho vzorca,
napriklad

bez vyskumu sifrovania a s dostatkom penazi dostanem 100% report

ak spehovany clovek ma vyskumane sifrovanie, dostanem report

A) budu udaje 100% ale nie vsetky /budu zobrazene aktualne urovne budov aj pocet vojakov ale nie kazda budova alebo trieda vojakov (povedzme nahodny vyber co sa nezobrazi (ako blesk a pod.))/

alebo

B) budu zobrazene vsetky polozky ale zmensene/zvacsene hodnoty o urcity koeficient ktory sa vypocita podla vlozenych penazi do spionaze (myslene globalne, cim viac clovek spehuje a mina peniaze tym presnejsi vysledok casom bude dosahovat (nieco ako ocenenia)) alebo aj faktor ci obe strany maju tento vyskum alebo iba jedna strana a podla toho ktora, aby to bol vyskum zaujimavy jak pre nadsencov spionaze tak i pre ludi ktori sa chcu voci tomu branit

..to B sa mi ale zda zbytocne zlozite, myslim ze staci to ked report nahodne nebude zobrazovat nejake polozky a ku kompletnemu vysledku sa clovek dopracuje niekolkonasobnou spionazou a stasti ze mu vzdy neukaze rovnaku polozku skrytu. spehovany hold moze doplnit medzicasom jaskynu.

ale myslienka je v tom ze tento vyskum ma stazit/zkomplikovat ziskat plne udaje, tak jak to je teraz sa nic neriesi, proste poslem spehov s tisickou vo vlne po 10ks a ked mam dost penazi tak to mesto raz vypraznim ale s tymto vyskumom uz nikdy by clovek v jednom kole nemal dostat plne informacie..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4034

Hosť
neviem ja som si teno výskum nevšímal ale teraz možno .......
 

DeletedUser

Hosť
podla mna by sifrovanie malo zabezpecit NEUPLNE alebo skreslene informacie podla nejakeho logickeho vzorca,
[SPR]napriklad

bez vyskumu sifrovania a s dostatkom penazi dostanem 100% report

ak spehovany clovek ma vyskumane sifrovanie, dostanem report

A) budu udaje 100% ale nie vsetky /budu zobrazene aktualne urovne budov aj pocet vojakov ale nie kazda budova alebo trieda vojakov (povedzme nahodny vyber co sa nezobrazi (ako blesk a pod.))/

alebo

B) budu zobrazene vsetky polozky ale zmensene/zvacsene hodnoty o urcity koeficient ktory sa vypocita podla vlozenych penazi do spionaze (myslene globalne, cim viac clovek spehuje a mina peniaze tym presnejsi vysledok casom bude dosahovat (nieco ako ocenenia)) alebo aj faktor ci obe strany maju tento vyskum alebo iba jedna strana a podla toho ktora, aby to bol vyskum zaujimavy jak pre nadsencov spionaze tak i pre ludi ktori sa chcu voci tomu branit

..to B sa mi ale zda zbytocne zlozite, myslim ze staci to ked report nahodne nebude zobrazovat nejake polozky a ku kompletnemu vysledku sa clovek dopracuje niekolkonasobnou spionazou a stasti ze mu vzdy neukaze rovnaku polozku skrytu. spehovany hold moze doplnit medzicasom jaskynu.

ale myslienka je v tom ze tento vyskum ma stazit/zkomplikovat ziskat plne udaje, tak jak to je teraz sa nic neriesi, proste poslem spehov s tisickou vo vlne po 10ks a ked mam dost penazi tak to mesto raz vypraznim ale s tymto vyskumom uz nikdy by clovek v jednom kole nemal dostat plne informacie..[/SPR]

dobrý nápad:) co vy na to? přeci jen deset procent stříbra sem deset procent stříbra tam....
takováto podoba výzkumu už by možná stála za úvahu.. zmatení nepřítele:)
 

DeletedUser4034

Hosť
podla mna by sifrovanie malo zabezpecit NEUPLNE alebo skreslene informacie podla nejakeho logickeho vzorca, [SPR]
napriklad

bez vyskumu sifrovania a s dostatkom penazi dostanem 100% report

ak spehovany clovek ma vyskumane sifrovanie, dostanem report

A) budu udaje 100% ale nie vsetky /budu zobrazene aktualne urovne budov aj pocet vojakov ale nie kazda budova alebo trieda vojakov (povedzme nahodny vyber co sa nezobrazi (ako blesk a pod.))/

alebo

B) budu zobrazene vsetky polozky ale zmensene/zvacsene hodnoty o urcity koeficient ktory sa vypocita podla vlozenych penazi do spionaze (myslene globalne, cim viac clovek spehuje a mina peniaze tym presnejsi vysledok casom bude dosahovat (nieco ako ocenenia)) alebo aj faktor ci obe strany maju tento vyskum alebo iba jedna strana a podla toho ktora, aby to bol vyskum zaujimavy jak pre nadsencov spionaze tak i pre ludi ktori sa chcu voci tomu branit

..to B sa mi ale zda zbytocne zlozite, myslim ze staci to ked report nahodne nebude zobrazovat nejake polozky a ku kompletnemu vysledku sa clovek dopracuje niekolkonasobnou spionazou a stasti ze mu vzdy neukaze rovnaku polozku skrytu. spehovany hold moze doplnit medzicasom jaskynu.

ale myslienka je v tom ze tento vyskum ma stazit/zkomplikovat ziskat plne udaje, tak jak to je teraz sa nic neriesi, proste poslem spehov s tisickou vo vlne po 10ks a ked mam dost penazi tak to mesto raz vypraznim ale s tymto vyskumom uz nikdy by clovek v jednom kole nemal dostat plne informacie.. [/SPR]

Takže vlastne niečo ako múdrosť len v inom prevedení ?????????
Dobré len ak ostane výskum špehovanie zase bude obranca v nevýhode .......
A aj keď nepriateľovi ukáže len časť jednotiek aj budov akú takú víziu o jednotkách mať bude
Tato vlastnosť by sa tam ešte mohla pridať ale tých 10% nech tam predsa len ostane
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore