Ďalší svet

Quadry

New Member
Zdar, vidím že CZ server už oznámil ďalší herný svet Vzburu.

Predpokladam, že SK server bude taktiež otvárať nový svet, bude to taktiež Vzbura?

Dik
 

Lamed

New Member
Zdravím, posledný svet bola Vzbura, tentoraz bude Dobývanie a Olympus

Krásne nastavenia 10/10 top hroty

všetci čakáme na sľúbený olymp (mimochodom sľúbených bol už v 2022 ku koncu roka:) a nastavenia SPD 2 Woah to sa stíham snáď aj zarobiť na groše, aby som vedel všetko kliknúť za zlato good idea :)

a ten artefakt? Ideálny fakt hrám grepolis a, keď vyhrám svet, na ktorý čaká aspoň 300regs z SK svetov, kde to bude boj "Ako sviňa" Tam preferujem za možnú výhru artefakt, ktorý "Zvýši produkciu bonusových surovín na malom ostrove o 6, za každú úroveň. Bez tohto bonusu by som sa na žiadnom ďalšom svete hádam ani nemal šancu, o to skôr na svete, kde je herný systém - nadvláda tam prioritne budem zakladať !MALÉ OSTROVY" Fakt úžas nečakal som, že bude ešte niekedy takto super nastavený svet, aby odradil aspoň 75% ľudí, čo na toto herné ukončenie čakajú od nevidím do nevidím a sľubuje to herná podpora už vyše 8mesiacov.

Za mňa TOP nastavenia

možno ešte, keby fungovala morálka to by som, ale chcel už asi moc...

Krásne nastavenia 10/10 top hroty

všetci čakáme na sľúbený olymp (mimochodom sľúbených bol už v 2022 ku koncu roka:) a nastavenia SPD 2 Woah to sa stíham snáď aj zarobiť na groše, aby som vedel všetko kliknúť za zlato good idea :)

a ten artefakt? Ideálny fakt hrám grepolis a, keď vyhrám svet, na ktorý čaká aspoň 300regs z SK svetov, kde to bude boj "Ako sviňa" Tam preferujem za možnú výhru artefakt, ktorý "Zvýši produkciu bonusových surovín na malom ostrove o 6, za každú úroveň. Bez tohto bonusu by som sa na žiadnom ďalšom svete hádam ani nemal šancu, o to skôr na svete, kde je herný systém - nadvláda tam prioritne budem zakladať !MALÉ OSTROVY" Fakt úžas nečakal som, že bude ešte niekedy takto super nastavený svet, aby odradil aspoň 75% ľudí, čo na toto herné ukončenie čakajú od nevidím do nevidím a sľubuje to herná podpora už vyše 8mesiacov.

Za mňa TOP nastavenia

možno ešte, keby fungovala morálka to by som, ale chcel už asi moc...
Lamed


A aby som nezabudol,

SK svet + max limit ali 50ľudí? Keď ako support vidíte rebríčky koľko aktívnych hráčov mávajú normálne svety

30?

50?

70?

viac neexistuje

TAK DAJME 50ľudí do 1 ali, áno dobrý nápad tlap tlap+ na začiatok leta dať svet na ktorí sa všetci tešia - spd 2, ako bonus na olympe to je tak na koľko cca?

8mesiacov?

10?



paráda to si všetci užijeme :))



Moje osobné odporúčanie? - nech sa páči

odporúčam zvýšiť rýchlosť na 4-4-4 minimum zmeniť artefakt na relevantný artefakt, zmeniť nočný bonus z 00.00-8.00 na 23:00-7:00

taktiež pridať špeciálne nastavenie - HEFAISTOVO požehnanie a keďže je to dobývanie odporúčam zvýšiť silu zápalných lodí/ birém o 10% nechám na vás.

Čas založenia mesta by som zvýšil na 48 hodín, aby to bolo zaujímavejšie a hralo sa viac agresívne ( viac zlatiek - viac peňežy pre vás)

max počet členov 20-25 nie 50!!!

Dík za prečítanie :)

Váš Lamed.
 
Naposledy upravené :
Hore