Čo Vám v časopise chýba?

DeletedUser

Hosť
Vážení čitatelia,

zaujímalo by nás, čo Vám v časopise chýba alebo sa Vám momentálne nepozdáva. Každá pripomienka sa cení.

Ďakujeme
S pozdravom redakcia časopisu Orákulum
 

DeletedUser

Hosť
tak ja osobne by som tam privital viac z diania na jednotlivych svetoch, viac interakcie s jednotlivymi poprednymi hracmi, ich nazory na priebeh hry atd.
 

DeletedUser72

Hosť
Já bych uvítala třeba rozhovor s někým naprosto negativním... s takovým "záporákem".
Zkrátka s tím, kdo není ten nejúspěšnější, nejlepší, nejdokonalejší, ale naopak ten nejvíce trestaný hráč na Grepu.... :eek:

Třeba bych si konečně mohla s někým potřást rukou, fňuk :(
 

DeletedUser

Hosť
ja by som uvital dodrzovanie terminov a vcasnejsie vydanie a ne ze ked zacnem citat "nove" cislo mam pocit akoby som sa ocitol v historii
 

DeletedUser

Hosť
ja by som uvital dodrzovanie terminov a vcasnejsie vydanie a ne ze ked zacnem citat "nove" cislo mam pocit akoby som sa ocitol v historii
Pozri, toto nie je práca na plný úväzok, preto sa to občas oneskorí, sú to ľudia normálni ako my, nemôžu tomu venovať toľko času, vydávateľ má nejaký problém, on nie je za to platený, takže pokiaľ má nejaký problém, musí ho vyrieši´t...Nesťažuj sa už toľko
 

DeletedUser

Hosť
urobte rozhovory s nejakým hráčom anketu Budete na svete zata?...
 

DeletedUser1618

Hosť
Wotan, ak si taký múdry, tak ten časopis bež robiť Ty.. To by som sa pozrela, koľko by to Tebe trvalo..

A teraz sa omeškali len 2 dni ak dobre rátam, tak nemaj zbytočné pripomienky, ako keby ten časopis meškal 2 mesiace.. :)
 

DeletedUser

Hosť
ja by som uvital dodrzovanie terminov a vcasnejsie vydanie a ne ze ked zacnem citat "nove" cislo mam pocit akoby som sa ocitol v historii

moja reč Woty a to som obrtlíkovi posielala info už kedy a aj som uvažovala že mu pošlem aktuálnejšiu verziu :D Nevadí, o mesiac si prečítam o terajšej situácii :D
 
Hore