Útoky - Zeta

DeletedUser3606

Hosť
Ten posledny sa mi paci tebe ubralo 19 birem a jemu 294 lol vsak to ani podpory nepotrebujes nie
 

DeletedUser4500

Hosť
Zdravím, ocenenie útočník dňa sa dáva za najvyšší počet porazených jednotiek a nie za najvyšší počet bojových bodov, tak zrejme preto som získal to ocenenie ja a nie ty.
 

DeletedUser3685

Hosť
johnny ja som ale získal viac utočných bodov ako ty :) seriem na to chcel som útočníka ! na záver neviem asi kúpim kalkulačku tvorcom hry či kto zato môže.. bojových bodov som zislal viac presne podla grepostats-111 316 BB
ja utočných:+92,273
johnny9191:++91,083

ja som ziskal viac utočných tak tomu nechapem
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím, ocenenie útočník dňa sa dáva za najvyšší počet porazených jednotiek a nie za najvyšší počet bojových bodov, tak zrejme preto som získal to ocenenie ja a nie ty.

Čiže keď zabiješ jazdca alebo bojový voz, je to to isté? Nezáleží, koľko zaberajú popky, ale že je to proste jedna jednotka?
 

DeletedUser4500

Hosť
Áno, bojových bodov si získal viac ako ja, ale ako som už písal - ocenenie útočník dňa sa dáva za najvyšší počet porazených jednotiek. Napr. za 1 lukostrelca dostaneš 1 bojový bod, ale napr. za jazdca dostaneš 3 bojové body. Lenže pri ocenení útočník dňa sa do úvahy berie len počet porazených jednotiek a nie počet získaných bojových bodov, t. j. napr., keď "rozbiješ" 1000 lukostrelcov je to vyšší počet porazených jednotiek, ako keď "rozbiješ" 999 jazdcov.
 

DeletedUser3685

Hosť
aha to som nevedel vďaka ! škoda si mi to vyfukol :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
O tom som ani ja nevedel, a na achile sa mi stalo to isté mal som viac BB a dostal ho ten čo mal menej bodov ako ja.

Idem pozrieť na grepostats na Zetu :D
 
Hore