Útoky- THETA

DeletedUser3213

Hosť
Nieje to síce môj útok ale je dobrý zhodiť 4 ZpL OL

35mfcxd.jpg
 

DeletedUser

Hosť
ty sem nedáš svoje útoky,
ale žeby ti ich tu dávali ostatní :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Ale ten hráč ma poprosil aby som mu ten útok vyvesil :) možem tu dať hocijaké útoky ale niesu zaujímave :) podla mna nieje zaujimaví útok kde dám dole 15 zápalok alebo 8 birem......
 

DeletedUser

Hosť
ale ten útok sa podaril,
ja som ešte ani raz neprichytil OL v meste, keď som útočil.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som hral už aj pred rokom na inom účte,
a na tomto účte hrám od vytvorenia Thety.
 

DeletedUser3213

Hosť
Začalo to takto :D bol to moj susedko ktorého som dlho nenavštívil ZL , tak som chcel body a išiel som sa na neho pozrieť čo stihol za ten čas postaviť a prekvapilo ma čo tam mal :) ale bodíki som dostal len trochu vačie straty ktoré mi nevadia :) stihol toho postaviť dsoť, nieje to nijak extra útok ale aspon niečo :)

149avsh.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Tak ti ďakujeme všetci veľmi pekne :)
Ináč: už sme sa premenovali na ... jakže to bolo ... Trojske Imperium :)
 

DeletedUser3190

Hosť
report

Ako sem davate reporty?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pomerne malo hracov nieco vklada na forum, co je na jednej strane pochopitelne, neprezradzaju strategicke informacie o sebe, na druhej strane sa nie je z coho ucit.
Dam sem vynimocne svoju bitku aj ja, pretoze pripadne komentare k nej od skusenejsich hracov mozu byt pre mna poucne.
Bitka je to stratova, ale mal som 2 dovody zautocit, hrac na mna uz 2x pomerne bezdovodne zoslal blesk (neutocil som nanho dovtedy) a chcem mat 4 mesto a kulturne body chcem ziskavat iba bojom, nicim inym, takze musim vyprodukovat aj nejake straty;o).
grepolis.jpg
 

DeletedUser

Hosť
jednou zasadnou chybouje jedna podstatna vec ... a tou je morálka ... podla vlastných skúseností viem ze sa útočiť neoplatí ak je morálka pod 100 . to je zásadná chyba ... takze ak nechces mat zbytocne straty neutoc na hracov s nizsom moralkou ako 100 max. 99 :)
 

DeletedUser

Hosť
Slo mi hlavne o tie body a trosku aj o to, aby som ho "vytrestal" za tie 2 zbytocne blesky. Navyse na ostrove mam uz len 4 hracov aktivnych, a 2 3 farmy mi nestacia, ak z neho spravim 4 budem v buducnosti na tomto utoku ziskovy. Moralka beha hore dole z akych dovodov? Ze farmim slabsich neaktivnych hracov?
 

DeletedUser3213

Hosť
Morálka behá asik tak že ked ti maš 100 000 bodov a hráč ma narp: 10 000 bodov tak moralka by mala byt 90, to známena že ak maš o niekoľko viac bodov tak maš menšiu moralku ako ten hráč na ktorého útočiš, malo by to byť tak, aspon na DK je to tak

A ja mám veľa útokov čo útočim alebo čo na mna útočia ale chválit sa asik nemusím s nimi :D
 

DeletedUser

Hosť
Trosku to tu ozivim, navyse je to mozno posledna bitka, ktoru sem vkladam. Ide totizto o to, ze som sa stazoval jaka je v hre nuda a to som nevedel, ze si na mna vybehne hrac s 3x viac bodmi a ze mi rovno skusi prebrat hlavne mesto.
Kedze som bouzial novy, v alianciach sa neangazujem tak mi nemal kto pomoct a musel som sa spolahnut sam na seba.
Prvy utok bola asi tiez vzbura, ale kedze bol mensi rozhodol som sa mu branit na susi (na mori by som to nedal). Bohuzial simulator mi ukazoval, ze to odrazim relativne v pohode a bolo to dost tesne (mozno faktor stastia a kuzla, ktore pouzil). Navyse som pri utoku spravil fatalnu zaciatocnicku chybu. Pokusil som sa uhnut so svojou flotilou, ale dal som do manevru aj vybusnu lod a to mi engine nepovolil, pokial som ju odklikol, ze ju nechcem stihol hrac zautocit a ja som s lodami zostal v pristave. Samozrejme, ze boli znicene.
grepolis.jpg
Potom siel druhy, vacsi utok, na pozemny som nemal, chcel som bojovat na mori, ale kedze cast birem padla pri prvom nedopadol tak ako som si predstavoval povodne.
grepolis1.jpg
Momentalne cakam na prichod kolonizacnej lodi, ktora mozno ukonci moje ucinkovanie v tejto hre (mam dalsie 2 mesta, ale nechce sa mi pokracovat dalej po strate hlavneho).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mal som trosku smolu jak v stasti tak aj v tom, ze sa mi nepodarilo to uhnutie, ale kto mohol vediet, ze s vybusnou sa nepohnem z pristavu;o)?
 
Hore