Útoky - Achilles

DeletedUser3213

Hosť
Lenže páni :) mne tam ešte okolo 10 fuliek zápalkových skapalo, a + niejaké tie zvyšky čo som mal
čiže dokopy som získal za útok aj za obranu mesta 139KB za den
Za hento dokopy som získal okolo 20 000 bodov
 

DeletedUser4379

Hosť
To máš skoro také jak ja na Kappe :) Za jeden deň útokov na mňa som dostal 100 000... Mal som 36 000 ráno a na druhý dej 136 000
 

DeletedUser3213

Hosť
To máš tiež dobré :D
Ja som 10 útočník na tomto svete. Ale to mám ešte 5 vnímavosťi :D neviem načo to šetrím :D :D
To keď zapnem tak ako útočník okolo 100 000 BB bude za den ak nie viac :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Aspoň nemáš núdzu o Víťazne procesie :) a šetri si to na HU :) alebo keď budeš vedieť že ide na teba veľmi veľa útokov :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Tak ale to bol príklad :) a máš report najlepšieho útoku? :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Joj takých bolo :D keď som zhodil 1 celé fulku útočnej pozemnej armády :D
Alebo keď som dal aj 1500 jednotiek dole v 1 útoku, niejaké také podobné som mal
Ale to bolo dávno, teraz ? pošlem 5 útokov posledný prejde a ten zabije 20 jednotiek to nieje fajný report :D
 

DeletedUser4379

Hosť
Keby si videl čo sa mne stalo na Kappe :-D Pošlal som 20 útokov a ani jeden neprešiel a keď som poslal špeha za 1000 mincí zistil som tam že mu zostal jeden lukostrelec :-D To ma išlo drbnúť -_-
 

DeletedUser3213

Hosť
To by každého .... :D zatiaľ ja toľko útokov neposielam :D by som sa topil :D
Ja dopredu si vyhliadnem mesto a potom do hodiny tam pošlem čo najviac útokov olku a obranu a je to :D
 

DeletedUser4379

Hosť
Tak keď máš prístav 30,zrýchlenú stavbu armády+volanie mora máš OL za 30 minút :))
 

DeletedUser3213

Hosť
Som postavil olku tam kde nebolo dobytie :-D tak som potom zlatkoval aby som ju rýchlo do 2 mesta postavil
 

DeletedUser4379

Hosť
To sa aj mne raz stalo :-DD som preklikol o mesto dalej a boly nachlp rovnaké ale v jeden nebolo a v druhej bol dobytie :))
 

DeletedUser3213

Hosť
Zas aj ja sa snažím limitovať peniaze ktoré sem dávam
Tak, nechce sa mi preklikávať toľko miest a dávať každý den verbovať, to by bola zo mna úplná lama.
Tak aspoň viem kde všetko čo mám a fullky sú stále :) Len zo zl to je horšie :D
 
Hore