Útok

DeletedUser

Hosť
3. Myslím, že to nefér keď máš nap. 10000 a 8000 alebo 5000 a útočíš z týchto napr. z 2 miest na jedno mesto napr. 7000 alebo 5000 mesto máš tam početnú army kde na 1000% príde dotyčný/á o mesto lebo nie je dostatočne silný v obrane.
 

DeletedUser

Hosť
Je to maximálne nemorálne , ale pravidlá tým neporušuješ....
 

DeletedUser

Hosť
pozri toto je bojova hra a nie nieje to nijak zle ak mas namietky hraj iba svety kde je aktivna moralka kde potom je to ine mensi hram ma velku vyhodu

ale inak ja osobne na tom nic nevidim ani zle ani nijake
 

DeletedUser

Hosť
Mali by byť nejaké pravidlá, aby sa nedalo útočiť z 2 miest na raz za určitý čas ...v tom prípade nie je to fair-play, keď môžeš vyslať 100 útokov na hráča z 2 príp. viacerých miest.
 

DeletedUser

Hosť
ak mas problem mas hrat lepsie alebo mat spojencov alebo si pockat na novy svet alebo proste :)
som zvedavy ci by si to bral aj opacne ak ty by si mal 100 miest a proste by si mal ako ciel hraca co ma 6 miest stavim sa ze by si utocil
 

DeletedUser1879

Hosť
lenže potom by nikto nič neprebral :) toto je týmová hra a brancovi posielajú podpory aj ostatní zo spojenectva ako chceš prebrať mesto jedným útokom ak tam niekomu príde 1000 birém. ja hrá gamu a mám 137 miest a len sám mám u seba asi 5000 birém, vieš si predstaviť že by ma pri takých pravidlách niekto prebral?
 

DeletedUser

Hosť
Chlapy vždy ma to hodí k silnejším hráčom kde je moja ally ale problém je v tom, že nie každý má čas hrať a byť pri PC aby dobýval mestá jedným za druhým. Pár jedincov sa nájde kde mám podporu a na druhej strane sú tu hluchí hráči len stavajú a stavajú nezaujíma kto potrebuje podporu a pod.
 

DeletedUser

Hosť
nuz tak ich kopnite z all sorry ale toto je chyba vedenia ally ;D nie chyba hry alebo fair play ;)
hraj svet ktory ma rychlost 1 ked nemas cas a podobne ine ti neporadim
 

DeletedUser

Hosť
V tomto ťa jednoznačne podporím neaktívnych alebo stavbárov jednoducho vyhodiť a prebrať inak sa to asi nedá riešiť.

Myslím, že téma je vyčerpaná, dik chlapy
 

DeletedUser

Hosť
poradim ti vyberte si jedneho clena spojenectva a ten nech kontroluje kto posiela podpory a nech to pise na papier alebo na forum tajne u vas a po dvoch troch tyzdnoch si urobte sumar a kto neposiela tomu proste neposlite ani vy ked bude chciet alebo ho kopnite alebo mu dajte trest ;D treba na tom len makat
 
Hore