Útok iného hráča na mňa

DeletedUser

Hosť
Mám pár otázok -

- do kedy je začiatočnícka ochrana ?
- keď na mňa zaútočí iný hráč, automaticky ma moje jednotky začnú brániť, alebo musím dačo spraviť ?
 

DeletedUser

Hosť
doba ochrany je 5 dni
ak mas postavene jednotky brania automaticky
 

DeletedUser3627

Hosť
Doplním, aj keď to asi vieš.
1. Bráni Ťa aj samo mesto a preto stavaj hradby.
2. V akadémii si vyskúmaj mestskú stráž.
3. V prípade, že si pri PC zapni domobranu cez farmu.
a ešte: ak nejde preberací útok je niekedy lepšie sa vyhnúť vojskom a suroviny minúť. Takže jeho útok prebehne bez nejakej straty u Teba a na druhý útok vojsko postavíš vo väčšom množstve.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dnes som zaútočil na jedno mesto na mojom ostrove. Ale to mesto som nezískal, získal som len nejakú korisť.. Prečo som nezískal mesto ?
 

DeletedUser

Hosť
pro začátek si přečti nápovědu. Obsahuje odpovědi na některé Tvé otázky:)
už jsem Ti to psal jednou přečti si nápovědu.. rádi Ti zde poradíme, ale chce to trochu vlastní snahy.. tento dotaz má stejnou úroveň jako by ses ptal proč je venku mokro, když právě pršelo...
 

DeletedUser

Hosť
Nápovědu jsem si přečet ale většině věcem nechápu.. Prosím poraďte mi tady..
 

DeletedUser3627

Hosť
Sultán má pravdu čítaj nápovedu. Takže stručne.
Mesto preberieš 2 spôsobmi.
po 1. Jedná sa o mesto duchov, nemusíš vyvolať povstanie, len ho vyčistíš a pošleš osídľovaciu loď. (OL) Akadémiu musíš mať vyskúmanú minimálne na 22 a tak isto OL.
po 2. Jedná sa o živé mesto súpera. Akadémia vyskúmaná na 30, vyskúmané dobitie. - podmienka. Napadneš mesto, vyvoláš povstanie, po 12 h Tvoja OL príde do mesta. Ak sa súper nebráni, prípadne prerazíš jeho obranu mesto je Tvoje. V ľavom hornom rohu, kde sú útoky Ti svieti čas ak si klikneš na okienko vľavo od konca.
 
Hore