Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia sveta Carphi

    A ze my placeme XDD Normalny pracujuci clovek nema cas tu byt nonstop, iba deti a tvoji spominany dochodci, ale na nich staviat hru asi nechceme XD A stale to ma byt hra, nie zivotna priorita, ktora obmedzuje cloveka. Plus ked nebude moralka na svetoch tak do 1-2 rokov mozu rovno slovenske svety...
  2. Diskusia sveta Carphi

    To neviem posudit, hral som tam asi len mesiac jeden no. XD Akoze ked chcete rychly tak skor dat zvysok (sveta, obchodu) hore (i ked ja by som nechal aky je) a jednoky bud nechat alebo znizit, pripadne aj divy sa daju urychlit. To by bola potom rychla hra/svet, len presun jednotiek pomaly
  3. Diskusia sveta Carphi

    Ano, to sa da zrychlenim casu stavby, obchodu a tak ale jednotky prirychle zabijaju hlavny taktizovacny aspekt hry
  4. Diskusia sveta Carphi

    Akoze chapem ze tu musi byt clovek, o tom je grepko, ale ked mas 10 min utok z druheho ostrova tak akoze taktizovanie a casovanie sa zmeni na cakanie ked tu niekto len nie je. A ked pozries Nemecke servery, teraz som kukol, tak tam ani nemaju posledne svety rychlost 5, idu ze: 4, 1, 4, 4, 3, 2...
  5. Diskusia sveta Carphi

    Čo som rozpraval s hráčmi z bývalého spojka pred mesiacom, tak čakajú práveže na pomalšie svety. Áno, rýchle svety sú fajn pre stálych hráčov čo na to majú čas, ale to práve odrádza nováčikov a takých, ktorí tu nemôžu byť 24/7... a potom tu pri počte hráčov čo tu hru hraju na sk sposobuje, ze je...
Hore