Výsledky vyhľadávania

  1. Kaviareň

    ja sa oneskorene vyjadrim, že tiež by som bol za to, aby sa skôr hráči zo sk svetov pridali na cz keby nebola ina možnosť, obe komunity pomaly vymieraju a na sk je to viac poznať, keďže tam hra dokopy tak 90 ľudi, na cz je tych ľudi aspoň dvojnasobok čiže svet nevykape po mesiaci ale aspoň sa to...
  2. Kaviareň sveta Nicaea

    No celkom sa teším, keďže som SK nehral nejaký ten rôčik, tak sa neviem dočkať toho klikania :D
  3. Kaviareň sveta Nicaea

    Vie niekto povedať kedy sa konečne pustí svet?:)
  4. Kaviareň sveta Nicaea

    Záleží na tom koľko svetov som vyhral? Poznám xy hráčov, čo nemajú vyhratý ani jeden svet a strčili by do vrecka hocikoho, čo ich má vyhratých aj 5 :D
  5. Kaviareň sveta Nicaea

    Pipať ti to bude na dobyvku, rovnako ako aj na vzbure, čiže to je uplne irelevantne:)
  6. Kaviareň sveta Nicaea

    Aha? :D tak to potom hráme asi iné svety...:) A keď si slaby kus, že neustojíš to, že ťa niekto parkrat zobudi, tvoja vec:) Podľa mňa to je skôr o aktivite, časovaní a reagovaní a spolupráci, ale to je len môj názor žejo:) Nemysli si, že každy, kto ma letky zlati, lebo z 90% to tak neni, keď si...
  7. Kaviareň sveta Nicaea

    A ak nechceš aby ti sadli, tak snáď pipak, nie?:) Na vzbure take nefunguje? To si tam nechavate čistiť pristavy či ako?:) Aj vzburu som hral s pipakom a utočili aj o 3 rano, holt, hrá sa 24 hodin denne:) A ak sa nechceš budiť, tak vypni pipak, alebo vytiahni hradby, v tej hre máš dosť možností...
  8. Kaviareň sveta Nicaea

    Logicky je aj pre Inno lepšie, ak to bude dobyvko :D ľudia to budu viac zlatiť kvôli letkam z eventu apod:) Vzbury stale po 1-2 mesiacoch umreli a ostala tam jedna ally... Dufam že crony vas odignoruje ako všetkych stale :D a ostanu nastavenia sveta, dobyvko je všeobecne väčšia sranda, napätie...
  9. Nicaea

    Preboha, to nemyslite važne s tou vzburou :D
  10. Kaviareň sveta Nicaea

    Preboha, ste normálni? :D Zase ten svet po mesiaci umrie, lebo každý bude schovaný za hradbami... Ak chcete toto, tak choďte na ten 2/2 :D tuna jedoznačne dobývanie! :)
  11. Kaviareň sveta Nicaea

    No ja som rád, že konečne dostanem priestor ukázať sa :D snáď tam bude nejaká schopná konkurencia, ako je na cz:)
  12. Hostinec u Mauriho

    Čo myslíš pod pojmom "špinavá hra" ? :P
  13. Nový svet

    No keď dokázali dať anketu na CZ, tak tuna to nejde?:) To by sa tu ale niekto musel starať aj o to forko... Ale to nevadi no. Vzburu určite nie... To ti bude po pol roku klikať tak 10 ľudí dokopy a aj tak to je tuna už bieda čo sa týka aktivity...:)
  14. Nový svet

    Zdravím, dostalo sa ku mne, že sa bude onedlho spúšťať nejaký špeciálny svet:) Chcel by som sa spýtať, či bude možnosť hlasovať o parametroch sveta? Na CZ fóre to takto urobili a dosť si to ľudia pochvaľovali... Chcelo by to nejaké divy 6/6 ideálna rýchlosť, samozrejme dobyvko a bez morálky:P To...
Hore