Výsledky vyhľadávania

1. Kaviareň sveta Nicaea

Ty máš nejaký tip ?
  2. Kaviareň sveta Nicaea

Nikto nikdy nevie kedy svet začne a aj tak sa nájde pár ľudí čo sa to vždy opýtajú, nechápem, ako keby vám tých pár minút dalo nejakú výhodu oproti tým čo sa večer pripoja :cool:
  3. Kaviareň sveta Nicaea

No nastavenia 10/10, konečne krásne rýchly svet s dobývaním :) ja sa teším, hlavne nech sa to nezmení a môžeme si dobre zahrať
  4. Novy svet

Tak ako páni, kontaktovali ste už svoje staré partie, alebo idete vyskúšať s nováčikmi si zahrať ? :D
  5. Novy svet

Ja ešte uvidím kto všetko sa tu ozve, ale nebol by to zlý nápad urobiť zase z toho vyrovnanú hru :D
  6. Novy svet

Ja by som sa rád tiež zapojil, ak sa niečo takéto zmotá
  7. Kaviareň sveta Kalydón

Fóra sú už viac mŕtve ako samotná hra. Bohužiaľ
  8. Diskuze o světě

Dostal som možnosť zahrať si so skúsenými hráčmi, tak sme to plánovali, aj keď sme mali pôvodne ísť do inej ally tak ta aktuálna mi vyhovuje.
  9. Diskuze o světě

To mám také prechodné, uvidím do konca obrany ako sa to vyvinie na tom mori a potom sa rozhodnem. Však ako vždy, založí sa ally a po konci obrany sa rozpadne, ak na M55 nejaká kvalitná prežije tak tam budú smerovať moje kroky :)
  10. Diskuze o světě

Niekto ozaj s peknými skúsenosťami a ešte vyššími ambíciami, čo by šiel založiť ally na M55 a myslel to s ňou naozaj vážne ?
  11. Diskuze o světě

Myslím si, že každý pozná ten úžasný pocit keď je svet spustený. A aj keď už menej ľudí pozná ten pocit zadosťučinenia keď ho dotiahne do konca, či už víťazne alebo s porážkou, tak táto hra zaberie veľkú časť vášho života a osobne si myslím, že aj srdcia.
  12. Diskuze o světě

10:00-14:00 z osobnej skúsenosti asi niekedy vtedy ale, presnejšie sa to nedá
  13. Aké sú vaše obľúbené postavy v hre League of Legends?

Po 2 rokoch to konečne môžem spokojne povedať. Áno moja obľúbená postava je Riven :) a nehanbím sa za to
  14. Diskuze o světě

Zdravím všetkých :) rád by som sa dotázal či sa tu nenájde nejaký skúsený zakladateľ, ktorý ma chuť priučiť "mladú" krv. Môj vôbec prvý svet bola Beta, ale to som mal tak meter a o stratégii som nemal ani potuchy, proste som bol rád za mojích 6 miest. V tedy som to iba skúsil ale aktívne 24/7 to...