Kaviareň sveta Naxos

DeletedUser5790

Hosť
Tak jako upe nevim jestli by se mi chtelo davat 100 € za vojsko ktery do hodiny zase rozbiju.)))) Zlatici po mesici max. dvou hrani nemaj vubec zadnou vyhodu protoze se z duelovych souboju prechazi na tymovy. A uz je to jenom o souhre a umeni efektivne zbrojit... ne ze jak socka vsude naklikam na co mam zrovna surky a takhle to skladam dohromady pres tejden... ale ze to jedu narazove podle typu mesto po meste do full (proto je fajn mit treba mesta u sebe a ne ze jak blbecek na kazdym ostrove 2 mesta a o kousek dal dalsi...). Koneckoncu nase ali mnohokrat celila nekolikanasobne prevaze hracu i financnich prostredku a? Oponent si myslel ze to my jsme ti ukrutny zlatkari...))))
 

DeletedUser6061

Hosť
Zlatkari su povacsine hraci, ktori nevedia hrat, a snazia sa byt prvy, tym padom potom na teba pozeraju ako na malickeho psa... Verte mi, zazil som to... A teraz by som sa chcel ospravedlnit hracovi jurajgb31 on uz vie za co...
 

DeletedUser4034

Hosť
Tak jako upe nevim jestli by se mi chtelo davat 100 € za vojsko ktery do hodiny zase rozbiju.)))) Zlatici po mesici max. dvou hrani nemaj vubec zadnou vyhodu protoze se z duelovych souboju prechazi na tymovy. A uz je to jenom o souhre a umeni efektivne zbrojit... ne ze jak socka vsude naklikam na co mam zrovna surky a takhle to skladam dohromady pres tejden... ale ze to jedu narazove podle typu mesto po meste do full (proto je fajn mit treba mesta u sebe a ne ze jak blbecek na kazdym ostrove 2 mesta a o kousek dal dalsi...). Koneckoncu nase ali mnohokrat celila nekolikanasobne prevaze hracu i financnich prostredku a? Oponent si myslel ze to my jsme ti ukrutny zlatkari...))))
Ak niekoho počúvať tak tohto tu. Síce ho nemám moc v láske lebo mi už pár krát naložil , ale rešpekt a uznanie má , a to zaslúžene :)
 

DeletedUser5945

Hosť
Ja poznám pár jedincov ktorí si radi zlatkujú armádu a je jedno v jakej fáze je hra, zlatkovanie armády je ich obľúbená činnosť :)
 

DeletedUser5790

Hosť
stejne jim to ale moc uzitku neprinese... zlatit se musi umet jinak je to jenom tunel penezenky a vysledek zadnej resp. ne takovej kterej by stal za ty penize
osobne dam do startu tak 10 k zlatek... nekomu se to sice zda dost utratit tolik za 5 dni dejme tomu... jenze pak vyjizdim po konci ochrany s uplne full armou (v prvnim meste samozrejme kombi lode + pechota) s tim ze kdyz ji rozbiju za 24 hodin ji mam z5 aniz by me to stalo jedinou minci :) a zbytek lidi zbroji po 200 jednotkach za den... souperi uz nekolikrat pocitali jestli je mozny to bez zlatek behem ochrany nazbrojit (aniz bych okamzite dokoncoval zbrojeni) a vzdy jim vyslo ze ne... a mne v praxi ze ano i bez kouzel :D

@WirtuozZ jo me nemela v lasce ani rada spoluhracu... mam ke hre obecne pristup kterej se na cz nebo sk moc nehodi... na zahranicnich svetech jsem s lidmi vychazel vzdy o poznani lepe
 

DeletedUser5366

Hosť
No ja som na Ithake vyrazil s fullkou a farmu som mal 32. Kapacita okolo 1,5k sa mi zdá.
Bez zlatiek.
 

DeletedUser5790

Hosť
no vidis a ja se bavim o 100 plnych rychlych prepravkach/den :)
 

DeletedUser5366

Hosť
Ja som narážal na to ze ľudia zbroja po 200 vojakoch na den, na začiatku som lode vôbec nerobil. Všetko som to búchal na ostrove.
 

DeletedUser5790

Hosť
vetsina opravdu ano... ja kolikrat nemam na zacatku bitek ani hotovy dobyvani... k cemu mi budou dve prazdny mesta kde budu tahat z paty par vojacku... :)
 

DeletedUser5366

Hosť
Vsak ani ja, ja skôr hrotim armádu,sklad,farmu a kasárne. Zo surovín co narabujem robím akadémiu apod. (Akadémiu robím po určité výskumy.)
 

DeletedUser5396

Hosť
tu a niečo nové?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser5991

Hosť
Idem skúsiť naxos. Ak to bude mať takú uroven ako ithaka tak na sk končím
 

DeletedUser5478

Hosť
No pokial na zaciatku hry mas plne mesto vojakov to znaci to ze nerobis nic ine len tahas bidovy hore a vobec nebojujes na ostrove co je logicke ze mas potom plne mesro vojakov ale neni to nic moc pre to aby si si spravil respekt na ostrove.
Zdravim inac hracov grepolisu
 

DeletedUser5478

Hosť
Ja len klikam a kukam a cakam kto na mna zautoci pptom mu to vratim a aai skoncim
 

DeletedUser6002

Hosť
Ja som tam bol ale fuuu same lamy ako volali ma do legii ale to by bolo izi nakonec som dostal nervy a jak je v mojom zvyku som skoncil :D kde su tiebstare casy :D ale uz mi pisal kamos ci pojdem s nim trolerko urcite ho poznas :D hrali sme proti sebe on a ja vs vy :D pojdeme na novy svet nech je vzruso ?
 

DeletedUser5366

Hosť
Nepoznam ani teba ani tvojho kamaráta. Ja ani netuším kto si ty, odkundes mi nic nehovorí. A na nový svet by som šiel ak budu dobre nastavenia.
 
Hore