World Editor - svet na pozvánku

DeletedUser1172

Hosť
Koncept:

Ide o vytvorenie simulovaného sveta , ktorý si síce bude môcť každý vytvoriť sám no ostatný (napr. jeho priatelia) sa budú môcť pripojiť až po pozvánke od zakladatela.

Dôvod:

Grepolis hram od alfy, samozrejme s nejakymi prestávkami. S kamarátmi hráme momentálne jeden svet, na ktorom však nemáme možnosť ani čas kôly aktuálnej situácii bojovať proti sebe. Myslím, že niesme jediný ktorý by si chceli spraviť medzi sebou menší deadmatch a zmerať si sily.

Detaily:

Pri vytvoreni fiktívneho sveta by zakladatel vedel ovplivniť počet miest a budovy v nich s ktorými hráči budú začínať, rýchlosť sveta, upraviť dĺžku či zdvojnásobiť efekt kúziel atď. Ideál by bol keby začínajú všetcia rovnako. Po prijatí pozvánky všetkých hráčov by sa určilo kedy sa svet odštartuje.


Grafika:

Nič nové všetko po starom.

Rovnováha:

Dáva hráčom možnosť spoznať hru, a precvičiť si nové taktiky ktoré neskôr môžu použiť v ostrých svetoch. = zvýši sa kvalita hráčov

Podvádzanie:

-

Záver:

Myslím si že by to bol obrovský krok v pred :) Ludia by mali väčšiu zábavu a robili tak "nepriamo" reklamu grepolisu. Vytvorenie takéhoto sveta by som dal zadarmo. Pokial sa však bojíte o biznis(čo sa mi na novom grepolise nepáči), myslím si že by nikoho nezabilo dať za vytvorenie svetu aj 5e .

Ak by sa dalo odpovedzte mi SS na svete juktas. Ďakujem
 

DeletedUser4133

Hosť
Chápem podstatu no podľa mňa by to GR iba uškodilo a to hlavne tomu slovenskému. Počet hráčov by rapídne klesol "každý by si hral svoje svety" a nehovoriac o tom, že to ani po technickej stránke nie je reálne. IG ti nebude kupovať 3789 mašín len preto aby si každý mohol spraviť svoj vytúžený svet.
smiley_emoticons_candle.gif
 
Hore