Diskuze o světě

DeletedUser5395

Hosť
Heheh, neplačem len proste, nepoviem nič keby si tam to mesto mal ty, alebo aj lárka keby ho tam mala.. aj keď.. to mesto tam mala úplne zbytočne, rovnako ako čonki, ani v ňom nerobia útok, zbytočne im tam zaberá KB. Ale ty dobre vieš že by si o to mesto prišiel, rovnako aj ktokoľvek iný z tvojho spojka, tak to dáš nejakému pidi hráčovi a zabetónujete ho. Milé . :) Slovenčinu ovládam veľmi dobre neboj nič, to že niekedy switchnem na nárečie nemusí znamenať že ju neovládam. Blokol som si ťa pretože ma nezaujímala tvoja odpoveď, nič viac, nič osobné.
smiley_emoticons_winken4.gif


Som rád že ťa to zarmútilo natoľko, že vynášaš súkromnú konverzáciu na externé fóra (y)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3683

Hosť
Hmmmm... poradím ti ;) zbehni do toho obchodu kde si kupoval svoju vešteckú guľu a reklamuj ju tam. Žiadaj o vrátenie peňazí. Lebo inak neviem, ako si si mohol myslieť, že som zvedavý ja na tvoje reči. Nezaujímajú nikoho a ja nie som žiadna výnimka :D
Tvoj nick som zaznamenal len 2x - prvýkrát, keď si zradil vlastných hráčov čo ti verili a druhýkrát keď si nám zobral jedno mesto.
Opakujem sa... kuknite sa na vlastných hráčov a hlavne kamarátov kde zakladajú a prečo a potom sa ozývaj. Len opakujeme vaše kroky v tomto smere.
Komunikácia prestala byť súkromnou, keď si nepočkal na odpoveď. Mal to byť iba ťukajúci smajlík si na čelo. To som si pomyslel o tvojej správe.
Myslím, že tento inteligentný rozhovor môžeme ukončiť s tým, že si dokonalý a aj tvoji spoluhráči a všetci naokolo sa máme čo učiť a pozerať na vás tam ako na Bohov :rolleyes:
 

DeletedUser5790

Hosť
boze, pokud me nejaka konverzace potazmo zprava nezajima, tak ji proste neresim a nebudu ji jeste propirat na nejakym foru... njn, slovaci
 

DeletedUser5395

Hosť
Gilles, oceňujem tvoj pokus o vtip ale nevyšlo ti to, max. si sa tak strápnil ty veštecká guľa. Chlape a je iné keď normálne by si to mesto založil ty a je iné keď proste zhrabneš nejakého chalana ktorému ste hore nevedeli dobyť mesto a dohodneš sa s ním že mu dáte mesto tu pri nás dole a to hore vám prenechá len preto, aby nám tu dole robil neplechu a keď naňho začneme útočiť, zapodporujete ho. To by mi tiež nevadilo, keby ako som povedal na nom nebola moralka 30 a ešte k tomu nie je ani vo vašom spolku. Takže to určite nie je to isté, ako to, čo robia naši hráči, to však asi nepochopíš, nuž čo.

+ Ako napisal Aersto, keby ťa to nezaujímalo, neriešil by si to sem. A tvoj nick som taktiež v živote nevidel, takže by som sa nejak nevyťahoval s nickmi.
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser3683

Hosť
Ach jáj.... ďalší múdry cudzinec, čo sa rozhodol podeliť o svoju nekonečnú múdrosť s nami :( počúvajme všetci slováci tohto múdreho muža.

A pingu... už začínam chápať, prečo si bol neúspešný so svojim spojenectvom. Nemáš prehľad. Ak chceš o niekom písať, musíš si naštudovať históriu toho hráča a zistíš o ňom zaujímavé veci. Keď sa kukneš na jeho štatistiky, prípadne mu napíšeš zistíš čo je zač a bude ti to trápne čo tu píšeš xixixi žiadny náhodný chalan, žiadny neznámy hráč, len človek čo mal určité problémy a skončil. A teraz si to kliká pre zábavu ako urobí svojim bývalým súperom nervy ;)
 

DeletedUser5790

Hosť
zvaz jestli ti neskodi komunikovat kdyz mas menzes... protoze jinak jsi byl v pohode, takovy slataniny jsou z tvy adresy docela prekvapujici
jinak historie hrace ti je v tomhle smeru docela k nicemu... bud hraje, nebo nehraje a je jedno, kdo to je a jakou ma za sebou historii z aktualniho budizknicemy sebehvezdnejsi minulost lepsiho hrace neudela... takze tam uz jde jenom o zbytecny slovickareni
 

DeletedUser3683

Hosť
Ide o to za koho hral... prečo skončil je súkromné a trochu tragické a nikoho do toho nič. Takže to nie je len tak nejaký neznámy chalan čo sa splašil a napísal a my sme mu dali mesto. Ale na to slúži práve tá štatistika.
Staráš sa do niečoho do čoho nevidíš.
 

DeletedUser5790

Hosť
to uz holt patri k tomu kdyz se verejne resi neco co neni udajne zajem resit vubec natozpak verejne... ber to tak ze sem chodi nahodny ctenari ktery si delaj obrazek ciste podle toho co se doctou a podle toho si vytvori nazor na kazdyho prispevatele
 

DeletedUser5395

Hosť
Čo tu stále melieš o mojom spojenectve? Žiadne svoje spojko som nezradil. Hovoríš mi že neviem históriu jak to bolo, ale ty ju nevieš tiež, nevieš nič o dohode aká bola. Všetci z môjho bývalého spojka mali možnosť prejsť, len museli pokračovať v aktívnej hre a bodovo rásť, 4 to splnili, ostatní bohužiaľ nie. A vieš prd o tom aká tam bola aktivita, za niečo v tom spolku stále len tí, čo prešli, ostatní by sa len viezli a že so spojkom mi nič nevyšlo? Však to spojko existovalo týždeň či 2, nemali sme ani v pláne ostávať ako spojko, bolo to dočasné. Neprestúpili sme z dôvodu že by sme boli nútení, či pod útokmi, to naozaj nie. Už poprosím týmto skončime, nemám záujem s tebou naďalej debatovať
smiley_emoticons_grin.gif
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5968

Hosť
Nabudúce si o tom bývalom spojenectve treba niečo zistiť skôr, než sa to stane tvojim hlavným argumentom Gilles.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser3683

Hosť
Ja som prestal komunikovať a začal to tu ignorovať, ako bolo túžbou toho chlapca čo mi písal aj keď som nemal o to záujem a neznesie odpoveď a radšej si blokne druhú stranu. Chápem jeho obavy. Základ je jeho prvá správa. Prečítaj si ju lolíček a potom diskutuj. Ani ty nevieš o čom píšeš. Ešte raz, nie je to nikto neznámy a nejaký hej a počkaj. Tieto informácie mu chýbali a otravoval ma nejakou ss. Snáď už zistil kto to je a dá mi už pokoj.
Čítal som tie podmienky na prestup ;) a v tom okamihu tie podmienky nespĺňala skoro polovica hráčov. Tých hráčov čo si ich položili. Je to ich právo a je to ich vec. Položili ich úmyselne takýmto spôsobom. Pozrel som si vtedy rebríček, lebo ma to zaujalo a smial sa :)

Uzavrime to tu a už tíško o tom kto je Oto a kto mal aké spojenectvo. Vieme ako to bolo a ako to je. Pá pá a snáď nebudete musieť mať posledné slovo xixixi
 

DeletedUser5599

Hosť
„Diskuze“, která tu probíhala, byla v úplném znění smazána. Důrazně žádám všechny zúčastněné, aby se vyvarovali v jejím pokračování.

Fórum neslouží k diskutování konkrétních případů porušení pravidel hry a případných udělených trestů! Běžný hráč totiž k takové „diskuzi“ není po informativní stránce kompetentní. Můžete namítat opak, ale věřte, že opravdu jednoduše není. Jakožto nepřímo zúčastněné strany nikdy nebudete mít k dispozici informace v plném rozsahu bez pozměněného kontextu. Pokud tedy nehodláte být za hlupáky (když už pro vás pravidla fóra nic neznamenají), nevyjadřujte se k něčemu, u čeho si nemůžete být jisti správností svých argumentů. Herní podpora vám relevantní informace nemůže sdělit (pakliže nejste vlastníkem účtu - a i v tomto případě jsme oprávněni vám určitá data neposkytnout - např. taková, která by více či méně odhalovala strukturu či chování našeho systému).

Zahlédl jsem tu také narážky na „zkorumpovanost“ týmu herní podpory. Můžu vás ujistit, že je to ten nejnemožnější scénář. Slovenský tým hry Grepolis se v tento okamžik (který trvá již několik měsíců) skládá ze dvou aktivních členů. Mé maličkosti a Community Managera Cronyho. Ani jeden z nás není na slovenskou komunitu (ani na žádnou jinou) už hezkou dobu nijak napojen. Dále nutno podotknout, že k herním datům a blokacím ve hře má na SK přístup jedině Crony, který do hry nepáchl už několik roků...

Vyvarujte se také šíření osobních údajů bez souhlasu dotyčných!
 

DeletedUser5788

Hosť
Diskusia ", ktorá tu prebiehala, bola v úplnom znení vymazaná. Dôrazne žiadam všetkých zúčastnených, aby sa vyvarovali v jej pokračovaní.

Fórum neslúži na diskutovanie konkrétnych prípadov porušenia pravidiel hry a prípadných udelených trestov! Bežný hráč totiž k takej "diskusii" nie je po informatívny stránke kompetentní. Môžete namietať opak, ale verte, že naozaj jednoducho nie je. Ako nepriamo zúčastnené strany nikdy nebudete mať k dispozícii informácie v plnom rozsahu bez pozmeneného kontextu. Ak teda nehodláte byť za hlupákov (keď už pre vás pravidlá fóra nič neznamenajú), Nevyjadrujte sa k niečomu, u čoho si nemôžete byť istí správnosťou svojich argumentov. Herná podpora vám relevantné informácie nemôže oznámiť (Keď mu nie ste vlastníkom účtu - a aj v tomto prípade sme oprávnení vám určité dáta neposkytnúť - napr. Taká, ktorá by viac či menej odhaľovala štruktúru či správanie nášho systému).

Zazrel som tu tiež narážky na "skorumpovanosť" tímu herné podpory. Môžem vás uistiť, že je to ten najnemožnejšie scenár. Slovenskí tím hry Grepolis sa v tento okamih (ktorý trvá už niekoľko mesiacov) pozostáva z dvoch aktívnych členov. Moje maličkosti a Community Managera Cronyho. Ani jeden z nás nie je na slovenskom komunitu (ani na žiadnu inú) už peknú dobu nijako napojený. Ďalej treba podotknúť, že k hracím dátam a blokacím v hre má na SK prístup jedine Crony, ktorý do hry nepáchol už niekoľko rokov ...

Vyvarujte sa tiež šírenie osobných údajov bez súhlasu dotknutých!

Prepáč aby som pochopil lepšie.
a jedna vec bola tá že ja som tam nechcel komunikovať ja som chcel len vedieť informáciu od vás a tá informácia stále platí že čo je správne ak hráč ponúka účet povedzme za 200e ale len rámci grepolisu čiže by to išlo cez support,alebo mimo grepolisu kedže to čo som čítal tam bolo definované len toľko že porušenie pravidiel je ak hráč predáva svoj účet mimo grepolisu toto je pre mňa dôležitejšie.

/Odstr. osob. info. Sindri
 

DeletedUser5599

Hosť
Nabízet svůj účet KDEKOLIV je proti pravidlům. Nicméně, to je jen teorie. Praxe je taková, že postižitelná je jen ta situace, kdy je ten prodej řešen na území hry. Proč? Protože herní podpora nesmí vycházet z dat, která nepocházejí z jejího systému. A to se u inzerátů na inzertních či aukčních portálech říct nedá. Tedy se nemusíte bát, že by se vás soupeř zbavil tak snadno, že by někde vyvěsil nabídku na prodej vašeho účtu pod vaší přezdívkou a posléze vás nahlásil naší herní podpoře. Za to ban nikdy nikde (tím myslím ani na jiných jaz. verzích) nedostanete.

Aktuální znění pravidel v tom může být pravda že zavádějící, nicméně tím prostorem se myslí herní funkce, tedy prodej částí účtu mimo k tomu určené funkce hry - např. tržiště.

Snad je tedy vše nyní jasné a udělali jste si už obrázek o opravdovém stavu situace. Bavte se prosím o něčem jiném, i rivalitu pravidla fóra skousnou, ale toto fakt ne.
 

DeletedUser2958

Hosť
Ja len napíšem že aspoň vidíte že ja a chrdy sme nikde nič nedávali:) a Ban sa zato nedáva :)
 

DeletedUser5788

Hosť
Nabízet svůj účet KDEKOLIV je proti pravidlům. Nicméně, to je jen teorie. Praxe je taková, že postižitelná je jen ta situace, kdy je ten prodej řešen na území hry. Proč? Protože herní podpora nesmí vycházet z dat, která nepocházejí z jejího systému. A to se u inzerátů na inzertních či aukčních portálech říct nedá. Tedy se nemusíte bát, že by se vás soupeř zbavil tak snadno, že by někde vyvěsil nabídku na prodej vašeho účtu pod vaší přezdívkou a posléze vás nahlásil naší herní podpoře. Za to ban nikdy nikde (tím myslím ani na jiných jaz. verzích) nedostanete.

Aktuální znění pravidel v tom může být pravda že zavádějící, nicméně tím prostorem se myslí herní funkce, tedy prodej částí účtu mimo k tomu určené funkce hry - např. tržiště.

Snad je tedy vše nyní jasné a udělali jste si už obrázek o opravdovém stavu situace. Bavte se prosím o něčem jiném, i rivalitu pravidla fóra skousnou, ale toto fakt ne.


citát od grepo pravidiel:Je zakázané predať, kúpiť, alebo inak obchodovať s účtami, či ich časťami, mimo priestoru hry. a toto je ako chápané? ak sa teda bavíme o úplnosť tohoto tak to je práve to čo nemáte doriešené stačí vyhodiť slovo mimo a dáte v hre predávať účty,alebo niečo iné tak to chápem ale takto ako to je podané na vašej stránke je jasné že chybu nespravil hráč ak ponúkol účet enemy teamu

A ďalší čo som našiel pravidlá sú trošku odlišné,ale stále tam neni to čo považuje každý hráč za potrebné.
Je zakázané využívať účty na akékoľvek obchodné činnosti. Hráč nemôže účet ponúknuť na predaj.
Príklady:
--takže z pravidla nemôžem teda ani kupovať zlatky kedže je to zakázané využívať účty na akékoľvek obchodné činnosti.a dajte za pravdu že mám v tomto pravdu.
a ďalej sa tam píše hráč nemôže účet ponúknuť na predaj po prvé na inéj stránke alebo kdekoľvek inde,ale zas sa tu nespomína to že nemôžem sa o tom rozprávať alebo písať tak prosím toto my vysvetlite. a nehovorte že som magor alebo čo sa nerozumie tomu tak aby som sa do toho nešparchal

  • Hráč nesmie kúpiť, predať, alebo ponúkať účet na predaj na Ebay, Aukru, alebo kdekoľvek inde.
 

DeletedUser3190

Hosť
Ako ste dokázali že ten účet predával majiteľ a nie nejaká úplne iná osoba? Kde sú dôkazy? Na sk supporte sú sami amatéri akože nehnevajte sa na mna, takých inzerátov môžem vytvoriť XY.
 

DeletedUser6018

Hosť
A keď z niekym píšeš že chceš predať účet to nie je ponuka?
 

DeletedUser2958

Hosť
Billy dôkaz je že ho ponukal na grepolise tu nejde o nejaký inzerát s ebeyu pretože žiadny nieje ide o to že to sám hráč ponúkal na predaj cez Grepolis správy
 

DeletedUser3190

Hosť
Tampón tak to je už o inom
. Vieš tu správu sem preposlat?
 
Hore