Diskuze o světě

DeletedUser4034

Hosť
Všimol som si že znova bájkarčiš aký úspešný hráč si. :D:D:DAle inak som rád že sa máš dobre :) Niekto zo starších sem ešte zavíta sem tam ?
 

DeletedUser5778

Hosť
No neviem, ale môj názor je, že grepolis už nie je to, čo býval pred pár rokmi.. a ani ja naňho už nemám toľko času ako kedysi :)
 

DeletedUser5876

Hosť
Všetko ťa skôr, či neskôr prestane baviť, o počítačových hrách to platí duplom, neexistuje vec ktorá ťa bude baviť do nekonečna, ja už tiež hrám len tak lážo plážo, som tu tri krát za deň, bez administrátora a držím sa na niakej 30-40 priečke, voľakedy by to bolo nemožné, pred tromi rokmi keď si bol v top 100 bez zlatiek tak si bol frajer, dnes bez zlatiek sa udržíš aj v top 10, dokonca aj bez poradcov. Najlepší hráči, čo sú teraz sa absolútne nemôžu rovnať najlepším hráčom z časov minulých, a to v žiadnom smere vrátane charakteru.
 

DeletedUser5900

Hosť
preco vzdycky dobyjes 5-10 miest a potom skoncis? sak si dobry a vzdy skoncis v top 20, nechapem logike
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
Fuuu možno sem prídem hrat naplno no uvidím ... :p aj tak nepoznam 70% hráčov :p
 

DeletedUser5366

Hosť
Pretože to je nuda :p ja som sa na sigme nudil jak sme dobyli M54 tuším :p tak som chcel skončiť lebo tam nebolo co robiť no potom som šiel za lonem a tam som mal o zábavu postarané :D
 

DeletedUser5599

Hosť
@Bsk Nymtz Úplně si pamatuji své nadšení, které jsem měl před 7 lety. I rychlost 1 mě absolutně bavila. A kde to je? No, fuč... kde jinde. :) Co se komunity týká, hráčů už nijak razantně neubývá, pouze se mění. Přeci jen to už není úplně nejmladší titul, takže svůj boom má za sebou. A po něm hráči vždy ubývají. V rámci Inna jako takového počet hráčů však dokonce roste. I přesto je ale takřka nemožné najít i třeba do takového support týmu kvalitní lidi. Málokdo na to má, málokdo má čas a málokdo to nevnímá jako možnost si něco dokazovat. A když už, nevydrží moc dlouho.
 

DeletedUser5900

Hosť
Na novy svet by si so mnou neišiel? hladam niakeho dobreho hrača ktory by to so mnou skusil, pomahal by som ti aj suroviny by som ti mohol posielat, iba niaku malu alianciu by sme vytvorili, a samozrejme musel by si to hrat dlhšie ako inokedy, nie len dva tyždne dostat sa do top 10-20 a potom skončit v najlepšom tak ako to vždy robiš... zbytočne dobyješ dobrych hračov a potom nemaju čo robit a ty aj tak skončiš a odovzdaš velke mesta iba tak bez boja...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5599

Hosť
Lidičkové, kdybyste mi během svého hraní sehnali ostrovní úkoly Prokletý posvátný les, Nákaza, Hrdina lidu, Vykořisťování, Pryč s chudáky a Zoufalá vesnice, budu vděčen. Potřebuji jejich jednotlivá zadání pro oba způsoby zadání, odměny a hodilo by se mi k tomu oscreenovat jejich portrét nějak takto:
mathquestion.png
Preferuji to přímo do pošty. A mj., máte na jiných světech od 250k bodů už epické verze odměn jako vylepšený útok, obrana atp.?
 

DeletedUser3472

Hosť
Sindri... ano tie epicke verzie su od tych 250k bodov...ak na natrafim na taku ulohy dam screen a poslem ti...dufam ze dovtedy nato neabudnem ;-)
 

DeletedUser5599

Hosť
Tak to roztočte, ne? :) Nebo to naopak vítáte takto před létem, že je klid?
 
Hore