Hostinec sveta Tau

DeletedUser5478

Hosť
xxcx pre teba aj ked mas 250 miest da sa to urobit aj za 10 minut tie rekrutovanie a stavanie budov na to mate tych poradcov keby ste sa naucili hrat s nimi na pc bolo by to pre vas ovela jednoduchsie. napriklad ja viem urobit rabovanie miest asi 40 miest do minuty a pol.ked to dokazem ja tak to musite vediet aj vy. dalej minule som si kontroloval za kolko urobim rekrutovanie v meste v 90 mestach a bolo to menej ako 4 minuty tak len tak pre zaujimavost. na to su ti radcovia aby ti pomohli z rychlenim hry nadarmo tam niesu. a napr. bez planovaca utokov ja ani nehram radsej.
tato hra by stracala caro keby si nemusel pri tom sedet a vsetko by robili za teba nejake automaty a preto mam aj odpor k povstaniu nakolko hrac tu nemusi byt aj 10 hodin zrazu pride ked uz ma od teba 10 ho povstanie a poprosi si alianciu o podpory a maa ich tam nehorazne
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4786

Hosť
Martin ale toto je hra nie realita človek tu nemá presedieť celý život preto je lepšia vzbura kto není až taký maniak aby tu bol stále a potom aj zabúda,že vôbec žije.
 

DeletedUser

Hosť
Je to síce pravda ale systém Dobyvanie je zábavnejší. Iba tam hráči ukážu svoju kvalitu. Dúfam že nový svet bude mať práve taký systém.
 
Hore