Nedávny obsah od trentline

  1. Kto sa sem chystá ?

    nn,ale snad to bude do 15:00 zpuštěmý
  2. Kto sa sem chystá ?

    bude to zajímavý nejdou špatný hráči vubec
  3. Kto sa sem chystá ?

    nastavení neni špatný snad to půjde.Jdeme taky skusit s pár lidma
  4. Kto sem ide?

    chtělo by to rychlost 3-4 ne 2 a 1 to je hrozně pomalý
  5. přetížená hra-světy s olympem(rizinia)

    Ztratila jsme 2chrámy jen kvůli tomu že nepřítel poslal 1,8k příkazů a servery to nezvládli nemohli jsme kouzlit a ve chvíli kdy jsme otevřeli chrám hra buď padala nebo začalo načítání které trvalo i 20minut a pak po další akci i déle. připadá mi docela nefér využívat bugu hry a hlavně mi...
  6. Hostinec u Mauriho

    nějak to tady vymřelo.Kde je doba kdy sem člověk přišel a mohl si tu docela dobře pokecat : Eek:
  7. Káva/čajík/vínko Zakynthos

    Cheater jsou i lepší podle mě, ale jasně BSK nymtz a solzekin patří mezi Největší, ale pak je tu třeba Bukas s botem a další
  8. Káva/čajík/vínko Zakynthos

    Nejlepší to bylo na začátku kdy se hrálo skoro bez zlata
  9. Logistika

    Bohužel Bsk nymtz má pravdu.Poslední dobou mi připadá že v grepolisu jde jen o to tahat z lidí peníze
  10. Oropos

    Aha lamka zrovna ty Jaraj?Zrovna ty jsi jeden z nejotravnějších,ale zároveň nejlepších hráčů na tom serveru :D
  11. divne mesta

    Hráč udělal hlavně jen účty,ale co jsem koukal tak ani jeden z nich nezvyšuje body
  12. Oropos

    Asi jo :-(
  13. Oropos

    Chtěl bych se zeptat jak to na oroposu je se zlatem krom prvního dne jsem v tržišti neviděl zlato za suroviny
  14. Oropos

    Tenhle svět podle mě bude ideální pro začátečníky což je dobře
  15. Oropos

    Souhlasím se třemi městy jde všechno rychleji,ale zase to není ideální pro začátečníky
Hore