Nedávny obsah od Melancholik

  1. Hostinec u Mauriho

    Ja tiež raz za uhorský rok pozriem svety a forum či sa niečo deje :)
  2. Hostinec u Mauriho

    Vie niekto ako vlastne funguje tá odmena čo teraz vybehlo za 10 rokov hrania dostal som ju na najnovší svet ,kde som dá sa napríklad vybrať na ,ktorý svet to chcem trebarz ,že sa prihlásim na najprv na ,ktorý svet to chcem dostať?
  3. Hostinec u Mauriho

    No budem sa snažiť niekedy mi prišlo jednoduchšie to obchodovanie dal si ponuku a už len čakať či ti to príme niekto alebo nie a nie nejake obmedzenia kapacity.
  4. Hostinec u Mauriho

    Ako na tej kythere vždy ,keď chcem predať suroviny tak je pár kusov surovín voľné čiže sa nedá dať ponuka, takže neviem ako to mám vychytať ,aby som mohol dať aj ja ponuku.
  5. Výčapovňa sveta Dyme

    no tomáš sa chce tiež ukázať teraz sme na kythere ale tak dobývanie nám nesedí veľmi
  6. Hostinec u Mauriho

    Vedel by mi niekto vysvetliť ako funguje to obchodovanie o zlatky, predať zlatky ,aby som získal suroviny to ide, ale naopak ,žeby som ponukol suroviny a získal zlatky alebo videl niekoho iné ponuky čo dáva zlatky tak to nie. Stále tam je plná kapacita a to vysvetlenie čo tam je ako návod, no to...
  7. Výčapovňa sveta Dyme

    No kto sem ide a neide :)
  8. Hostinec u Mauriho

    Za naších mladých čias tu bolo kvantum ľudí nonstom :)
  9. Sestos

    ahoj nejaký svet sme spolu hrali už dávnejšie, ja osobne neplánujem hrať ale možno sa nájdeš nejakých iných známych hráčov ešte :)
  10. Sestos

    Nazdar moji milí stále 5 a pol hráča hraje, a pýta na dosiahnutie veku divov hrať 2 roky a plno bodov :) ? Divný názov servera nepremenujeme na Domestos?
  11. Kaviareň sveta Kos

    Ďuri ja ťa na tom svete vidím :)
  12. Hostinec u Mauriho

    Čiže úplne neaplikovateľný na náš Grep :)
  13. Hostinec u Mauriho

    Len si ju neukázal na Tróji :P ako osobne si myslím ,že oničom svet príliš pomalý, taktiež nechápem pointu toho casual sveta totálna zbytočnosť pri takom malom počte hrajúcich hráčov ale tak čo narobíme :)
  14. Hostinec u Mauriho

    No ako ja sa chcem odpútať od grepu čiže ja už chcem tie svety ukončiť čo mám iba tak na pokukanie čo sa deje :)
  15. Hostinec u Mauriho

    no ukazujem sa na Tróji, myslím ,že som ťa tam videl aj, ale neplánujem aktívne hrať, pred pár týždňami sme vyhrali Juktas čiže to môžem zabaliť :)
Hore