Nedávny obsah od gameoperator

  1. Kaviareň

    uz som 38 cas ide vsetkym rovnako ale za zlatky cas neexistuje za zlatky sa da za 1 den spravit aj 4 dni to je rovnake ako ked chces hrat karty ale super ma vsetky tromfy v ruke po cely cas hry ani clovece sa neda hrat ked tvoja kocka ma iba jednicku a superova iba sestky
  2. Kaviareň

    za zlatky si kupis vitazstvo o nicom inom to nieje zacal som hrat tento svet za chvilu som bol prvy poobede nastupili zlatnici a som 18 zbytocne pojde na preteky so starou skodoveckou ked na start pridu vytuningovane supersporty
  3. Kaviareň

    mily zlatusik neviem ci rozumies pisanemu textu pisal som ze cakam na taky rychly svet uz od sveta Gamma co je asi 10 rokov nazad vtedy este nikto za zlatky nehral aj ked boli v ponuke od zaciatku vtedy tu boli hraci teraz iba prachati sraci za zlatky si nakupia suroviny za zlatky postavia...
  4. Kaviareň

    dobra rychlost tu cakam uz od sveta Gamma zial dali tam stary dobyvaci system zrejme tam nebude oltar Tyche ako na svete Zakros zreme zase budu ovladat svet zlatkari preco nedaju aspon jeden svet rychost 7 s novym systemom a bez zlatiek lebo so zlatkami vie hrat kazdy hlupak
Hore