Nedávny obsah od DEATHGODSVK

  1. Logistika

    Koncept: Nové výskumi, sústredujúce sa na prepravu surovín. Dôvod: Trh je podstatná súčasť hry, no nemá dostupný žiadny výskum. Preto si myslím, že by sa mohli pridať 2 výskumy, povedzme logistika I a logistika II. Detaily: Logistika I by mohla znižovať čas prepravy o 25%. Logistika II by...
  2. Prienik

    Prienik je veľmi dobra vec. No napríklad by som ho určite nepoužil pri útoku z olkou. To je vsetko alebo nič, preto by som viac riskoval, lebo v stávke je mesto. Inak pri každom námornom utoku použijem prienik z tim, že si časujem pred útoky zápalky. Už tu moderátor spomenul časovanie súpera a...
  3. Morálka a skryté jednotky

    Vsetky jednotky sa správajú ako keby patrili obrancovi a to zahrna aj výskumy a prémium a samozrejme aj bonus na morálku.
  4. divne mesta

    Pravdepodobne zalozil viac uctov na tom istom ostrove aby s nim nikto nehral respektive aby to k nemu hodilo novych hracov ked uz bude mat po ochrane a teda mat tak neferovy naskok na ostrove
  5. Prečo mi nejde na mobile grepolis Keď do teraz išlo

    Vymaž cache a keď nepomôze tak dáta a potom sa len prihlás znova. To by malo vyriesiť tvoj problem pokial neni chyba v serveri alebo na tvojej strane.
  6. Sýpka

    Koncept: Každý ostrov poskytuje určitú surovinu ktorej má hojne a preto ma napadlo, že prečo nedať na ostrovi bez rolníckych dedín "sýpku". Dôvod: Zakladanie miest na takýchto ostrovoch je z dlhodobého hladiska nevýhoda nehovoriac o tom, že vždy začíname od piky. Rád by som chcel zatraktívniť...
Hore