Kaviareň

DeletedUser6032

Hosť
Vas neporazia ziadny :D grep uz nie je co byvalo :)
Ale pojdem kuk som sam zvedavy kolko hracov to nastavenie vrati s hrobky alebo skor ci konecne nejake spojko sa da dokopy co budete mat supera aj ked Divy su na dlho
Takze skor to mozna hned ukoncite :D No :) snad to nebude ako.. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

gameoperator

New Member
dobra rychlost tu cakam uz od sveta Gamma zial dali tam stary dobyvaci system zrejme tam nebude oltar Tyche ako na svete Zakros zreme zase budu ovladat svet zlatkari preco nedaju aspon jeden svet rychost 7 s novym systemom a bez zlatiek lebo so zlatkami vie hrat kazdy hlupak
 

Endrewko

New Member
@gameoperator tak to s tymi zlatkami je hrozna sracka to je nazor 5 rocneho decka co v zivote nehralo tuto hru
pokial si slaby bezzlata budes slaby aj s nim

btw po dlhej dobe som sa kukol na sk svet... 63 hracov na 2. den od spustenia... omg to je uz fakt na uterak

vedel by mi niekto kompetentny odpovedat ci sa nerokuje o zluceni s cz komunitou? pretoze toto fakt ani nema cenu hrat
 

rapter6

Member
@gameoperator tak to s tymi zlatkami je hrozna sracka to je nazor 5 rocneho decka co v zivote nehralo tuto hru
pokial si slaby bezzlata budes slaby aj s nim

btw po dlhej dobe som sa kukol na sk svet... 63 hracov na 2. den od spustenia... omg to je uz fakt na uterak

vedel by mi niekto kompetentny odpovedat ci sa nerokuje o zluceni s cz komunitou? pretoze toto fakt ani nema cenu hrat
Nazdar, svet začal len dnes poobede :) Ale máš pravdu, hráčov je tak či tak málo.
 

DeletedUser6032

Hosť
Malo, na to nastavenie cakal som nieco lepsie ine :) hlavne nejake spojka xD ale ocividne tu to bude zas klasika a hned sj nuda ako na Gonnosy.. tak GL xD nech sa vam dobre klika divov :)
Tzv. O par mesiacov je tu nuda xD a zasa vyhra ta jedina zohrana ally :)
To takto uz ide nejaku dobu..

Amen
 

Endrewko

New Member
jaj na cz sa zacal uz vcera tak sorry ale aj tam skapal pes celkom...
pokial by tu bola nejaka zohrana partia tak podte nam robit konkurenciu na cz
je tam toto iste nastavenie s dominanciou a bez nocneho bonusu uplne
 

gameoperator

New Member
@gameoperator tak to s tymi zlatkami je hrozna sracka to je nazor 5 rocneho decka co v zivote nehralo tuto hru
pokial si slaby bezzlata budes slaby aj s nim

btw po dlhej dobe som sa kukol na sk svet... 63 hracov na 2. den od spustenia... omg to je uz fakt na uterak

vedel by mi niekto kompetentny odpovedat ci sa nerokuje o zluceni s cz komunitou? pretoze toto fakt ani nema cenu hrat

mily zlatusik neviem ci rozumies pisanemu textu pisal som ze cakam na taky rychly svet uz od sveta Gamma co je asi 10 rokov nazad vtedy este nikto za zlatky nehral aj ked boli v ponuke od zaciatku vtedy tu boli hraci teraz iba prachati sraci za zlatky si nakupia suroviny za zlatky postavia jednotky za zlatky narobia kulturu su taki co do toho narvu 1000 euro mesacne no a pre nas normalnych by sme poprosili svet bez vyhod bez zlatiek bez nocaku bez zaciatocnickej ochrany bez eventov bez spojenctiev kazdy sam za seba svet pre skutocnych hracov
 

bukas690

New Member
endrewko sak ked chcete dojdite vy sem. uz ked som hraval pod TELEPORTERS ste nas lanarili na CZ svet kde mate vy plno zlatiek a bonusov, ked sme povedali nech idu oni sem k nam na uplne tie iste nastavenia, tak zrazu sa po nich zlahla zem. Takisto by sme aj my prišli o dost cenne bonusy. Je to uplne rovnake. Bohužiaľ, pravdepodobne to vyzerá tak, že budeme musieť začať hrávať iné ako CZ/SK servery.
A gameoperator. Tebe napíšem asi tolko, že ak si si nevšimol tak len vďaka zlatkam grepolis stale funguje. keby z toho nemali zisky tak by uz davno nefungoval. Ked si lama tak lama budes ci mas zlatky alebo nie. Nepoviem ze si aj ja nevezmem poradcu, ale prečo nie keď mam potom lepši prehlad stavieb alebo rolníckych dedin? sak je to uplne normalne. Prestan plakat a normalne hraj. a ak nevieš, tak tu nemôžeš hrať sám za seba. Hram to velmi veľa rokov, ale vidno že tvoje hráčske kvality nebudu na vysokej úrovni, keď nevieš o tom že toto je tímova hra. Len vďaka tomu že držíme za jeden povraz, vyhrávame už niekoľko svetov po sebe ;-).
 

Endrewko

New Member
@bukas690 ja preto volam slovakov na cz pretoze je tam vacsia komunita ako keby sme sli my k vam, vela slovakov uz hrava ceske svety kvoli tomu, takze ist na sk by nedavalo zmysel
@gameoperator ti najlepsi hraci su vacsinou taki ako ja alebo ty, ktori do toho daju obcas nejake to eurko aby si zaplatili premia a zbytok zlata si nafarmia na trhu, ja som za posledny rok nedal do grepu ani korunu a som 1. v rebricku a to nechcem akoze povedat ze ma to robi najlepsim hracom, ale iba ukazat ze peniaze su neni v tejto hre stale dolezite ale skill a kontinualna praca to je to oc tu bezi...
zlatkari si sice nakupia z eventu ale zriedka venuju do hry tolko kontinualnej prace ako my poctivi pracanti, tvrda a systematicka aktivita a praca vyhrava svety a vyhrava rebricky, nie zlatky, pokial si myslis opak tak tuto hru bud nevies hrat, alebo jej nevenujes tolko casu kolko ini, co ti nikto nevycita, len vravim ze je to tak.
na cz aspon, ti co do toho rvu najviac zlata na zaciatku do mesiaca bud resetnu alebo sa prepadnu ked zacne naozajstna hra :)
 

gameoperator

New Member
za zlatky si kupis vitazstvo o nicom inom to nieje zacal som hrat tento svet za chvilu som bol prvy poobede nastupili zlatnici a som 18 zbytocne pojde na preteky so starou skodoveckou ked na start pridu vytuningovane supersporty
 

Endrewko

New Member
aha takze podla teba kto je prvy v rebricku po prvom tyzdni musi byt aj na konci sveta :D hmmm tak to je celkom zaujimava teoria... nikdy podla mna neplatila ale tak mozes sa jej drzat a potom urcite nic nedosiahnes
 

Moulinko

New Member
jaj na cz sa zacal uz vcera tak sorry ale aj tam skapal pes celkom...
pokial by tu bola nejaka zohrana partia tak podte nam robit konkurenciu na cz
je tam toto iste nastavenie s dominanciou a bez nocneho bonusu uplne
Veď keď aj tam skapal pes tak dojdite sem, zohratá partia sme a evidentne aj vy tak môžme si zahrať aspoň :) kludne na vás počkáme :)
 

gameoperator

New Member
uz som 38 cas ide vsetkym rovnako ale za zlatky cas neexistuje za zlatky sa da za 1 den spravit aj 4 dni to je rovnake ako ked chces hrat karty ale super ma vsetky tromfy v ruke po cely cas hry ani clovece sa neda hrat ked tvoja kocka ma iba jednicku a superova iba sestky
 

rapter6

Member
uz som 38 cas ide vsetkym rovnako ale za zlatky cas neexistuje za zlatky sa da za 1 den spravit aj 4 dni to je rovnake ako ked chces hrat karty ale super ma vsetky tromfy v ruke po cely cas hry ani clovece sa neda hrat ked tvoja kocka ma iba jednicku a superova iba sestky
Chceš povedať, že všetci, ktorí ťa predbehli, tak zlatkovali? A prečo sa tak silou mocou snažíš byť prvý? Veď to nehovorí o tvojich kvalitách :)
 

Endrewko

New Member
boze moj, to ze niesi prvy znamena ze bud o tej hre vies malo informacii, alebo na nej netravis tolko casu kolko ostatni, nie to ze vsetci zlatia
este raz opakujem, zo skusenosti, ti najvacsi zlatkari nikdy nekoncia na konci svetov v top 3, v top 3 koncia pracanti ktori stale utocia, obnovuju a su aktivni plus o tej hre vedia vela informacii, zlatky su na zaciatok potom stacia premka a obcas nieco malo do eventu, pokial si myslis nieco ine tak si iba slaby hrac, nic viac
 
Hore