Oropos

DeletedUser6254

Hosť
Hello,
I Don t understand why this world is a X3! Because normally this world have to be a x4! Please, it is possible to change and to put a x4 world?
 

DeletedUser5935

Hosť
Ja sa nestazujem len mi nesedi ta skratena vzbura no co uz
 

Crony

Administrator
Zial, nie vdzdy sa daju dat uplne nastavenia podla predstav vsetkych hracov. Maximalna rychlost sveta (1 az 3) a pocet miest na zaciatku (1) bol vopred urceny. Dakujem za pochopenie.
 

trentline

New Member
Chtěl bych se zeptat jak to na oroposu je se zlatem krom prvního dne jsem v tržišti neviděl zlato za suroviny
 

DeletedUser5935

Hosť
ale je ja som viackrat nasiel prazdnejsi trh, napr aj vcera som tam ziskal 200 zlatiek /ale to len kvoli tomu ze som mal vela surovin a pretekalo/ musis castejsie kukat asi pozeras zly cas heh
 

DeletedUser5935

Hosť
Nedavno niekto pisal ze na grepolise ubudlo lamiek a hraci su stale viac skusenejsi ale po dnesku pripadne po par hodinach ked ked sa zacalo utocit tak sa asi spojenectvo DOWN rozpadlo, darmo je fajn ze na na tomto svete je este vela lamiek co stavaju mesta pre skusenych a silnych hracov
p.s gratulujem spojku co to dokazalo za chvilu znicit down heh
 

trentline

New Member
Aha lamka zrovna ty Jaraj?Zrovna ty jsi jeden z nejotravnějších,ale zároveň nejlepších hráčů na tom serveru :D
 

DeletedUser5935

Hosť
Ja lamka, co ti poviem mam 460 bir a cakam kedy trafim Astronixa ale nedari sa nestiham casnuto moju podporu pred jeho utoky, a tak strasne rad by som mu dal plavanu :(
 

DeletedUser5935

Hosť
Ja uz mam 550 bir mate viac ????, zatial kam poslem tam neutocia , snad astro a spol ma odlahcia od nich :p
 

DeletedUser5935

Hosť
Sak co mam povedat kam utocite tam resetuju hraci ,+ kopa alianci je malo aktivna co pozeram toto bude fest tazke ale treba dufat ze astronixa to prestane bavit a resetne a snim cely vas pakt , este stasstie ze astronix na forko nechodi moc hehe
 
Hore