Kaviareň sveta Knóssos

DeletedUser5947

Hosť
Rýchlosť 3 taky ideal :D plus menej eventy a keď tak tak event zamerany na spojko a nie na jednotlivca lebo eventy kde si hráč za deň nazbera stovky mantikor je už trocha divne .... mne sa pacili eventiky ked si hladal tekvicku alebo nieco take :D co velmi neovplyvnilo hru .... ale chapem, i tvorcovia potrebuju peniaze :p
 

DeletedUser5974

Hosť
Trolerko neboj sa aj *ONE* stratili svoju pýchu :) do mesiaca sú rozpadnutí :D
 

DeletedUser5997

Hosť
Teleporters nebudú mať konkurenciu :D
to ze nas tam je 33 neznamena ze nebude konkurencia, nabor tu je taky ze zoberu kazdeho takze polovica to nevie hrat a druha polovica to nebude hrat, jediny kto zatial nema konkurenciu je mohawak, tolko zlatiek co do toho dava ... iba ja sam mam z trhoviska 500 zlatiek od neho za jeden den
 

DeletedUser5947

Hosť
To aj typek rabit nwm cele meno daval do toho peniaze a nakoniec pytal pomoc i odomna :D viacero takych expertov poznam i ja sam som do toho daval i trolerko :D kazdy zlati ;)
 

DeletedUser3462

Hosť
"
Lebo sme 2 rozdielne národy? Každý národ má svoj svet, nie?

No a namiesto toho tu Nemci mali dať vyššiu rýchlosť, napíš radšej Nemcom..
to ze sme inaksi narod nemozme mat spolocny svet ? Cakal som lepsi argument. Keby viem ako sa im pise tak im nieco napisem.
 

DeletedUser4452

Hosť
No... To je argument dosť silný podľa mňa.. Keď tak, dajme jeden celosvetový, prečo nie??
 

DeletedUser6000

Hosť
To aj typek rabit nwm cele meno daval do toho peniaze a nakoniec pytal pomoc i odomna :D viacero takych expertov poznam i ja sam som do toho daval i trolerko :D kazdy zlati ;)

určitě si nehraji na frajera který nebude potřebovat pomoc :) každý ji jednou bude potřebovat bez ohledu na to jestli někdo zlatí bo ne... i na tomto světě nastane doba kdy bude jedno či si na začátku zlatil nebo ne, naloženo muže dostat každý bez ohledu :)
 

DeletedUser4452

Hosť
Aby tam bolo čo najviac hráčov... A google prekladač jestvuje..:D To sú rovnaké argumenty ako v prospech tvojho sveta..:)
 

DeletedUser5599

Hosť
Pokud chcete hrát společně s Čechy, jděte hrát na CZ. Pokud chcete mezinárodní svět, jděte hrát EN verzi, která je oficiálně považována za mezinárodní. Jak prosté, milý Watsone. :)

Chcete neustále něco, co už existuje.
 

DeletedUser3462

Hosť
Pokud chcete hrát společně s Čechy, jděte hrát na CZ. Pokud chcete mezinárodní svět, jděte hrát EN verzi, která je oficiálně považována za mezinárodní. Jak prosté, milý Watsone. :)

Chcete neustále něco, co už existuje.
nie kezdy vie jazyk EN. To neni pre mna riesene ak chces chod hrat na cesky server a hras cechma :D upravte potom veci ako su nicky aby boli spolocnej databazi aby som som si nemusel svoj nick na ktorom mam uz spravene skore iba tak zrusil alebo nanom nehral. Vela ludi aj na toto pozera. Cakal som trosku lepsi argument napriklad, skusime to prebrat vedenim SK CZ svetu a dohodnut sa na spolocnych serveroch.
 

DeletedUser3462

Hosť
nie kezdy vie jazyk EN. To neni pre mna riesene ak chces chod hrat na cesky server a hras cechma :D upravte potom veci ako su nicky aby boli spolocnej databazi aby som som si nemusel svoj nick na ktorom mam uz spravene skore iba tak zrusil alebo nanom nehral. Vela ludi aj na toto pozera. Cakal som trosku lepsi argument napriklad, skusime to prebrat vedenim SK CZ svetu a dohodnut sa na spolocnych serveroch.A este mam 3000zlatie a cil ich tu iba tak neham a pojdem sa hrat na CZ server ?
 

DeletedUser5947

Hosť
určitě si nehraji na frajera který nebude potřebovat pomoc :) každý ji jednou bude potřebovat bez ohledu na to jestli někdo zlatí bo ne... i na tomto světě nastane doba kdy bude jedno či si na začátku zlatil nebo ne, naloženo muže dostat každý bez ohledu :)
:D ťa zničim jednou ofkou :D
 

DeletedUser5997

Hosť
ten ma tolko zlatiek ze si tie jednotky obnovi za 10 minut
 
Hore