Diskusia - Aktualizácie

DeletedUser5771

Hosť
Dúfam, že celá táto kravina sa nakoniec ukáže ako prvoaprílový žart.
Pokiaľ áno:
- z väčšiny diskutujúcich tu urobili blbcov;
- celé to pohnojili, lebo sa tie sprosté ikony objavili pred pár dňami, čím pokazili "prevapenie";
- budem rád, keď sa podobné primitívne vtipy nebudú opakovať.
Pokiaľ nie:
- hra stratí vzhľad súvisiaci s helénskou kultúrou;
- bude to vyzerať ako *editováno* zápisníček a dúfam, že odtiaľto odíde dosť hráčov na to, aby toho *editováno* ktorý to vymyslel vyhodili z práce.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5599

Hosť
Některé věci jsou tradice, včetně aprílových žertíků. Je nám líto, že jsi takový morous, kterého nic netěší. Zkus se také uvolnit a bavit se!
 

DeletedUser5771

Hosť
Některé věci jsou tradice, včetně aprílových žertíků. Je nám líto, že jsi takový morous, kterého nic netěší. Zkus se také uvolnit a bavit se!
Ak ma chceš pobaviť, skús mi do profilu vložiť obrázok šmolka Mrzouta. Ak to dokážeš, zasmejem sa.
 

DeletedUser5795

Hosť
Ahojte, pridá INNO niekedy do aplikácie možnosť zmeniť názov mesta? Či už hneď pri založení/kolonizovaní mesta alebo po jeho dobytí. Alebo kedykoľvek tak ako to je v browser verzii.
 

DeletedUser5788

Hosť
Ja by som sa chcel opýtať že čo a ako to bude ďalej zo svetmi kedže počet hráčov padá na svetoch a tie počty čo sú v ally napríklad 40-100 je trošku moc okaté :)
a ďalej aj ten div by sa mohol upraviť nie 250mil ale bolo by asi rozumné 200mil+ možno by bolo aj lepšie viac sťahovať viac bodov za mesiac. taká myšlienka dňa čo ma napadlo :)
 

DeletedUser5876

Hosť
Určite by nebolo od veci nejaké poupravenie. Mne osobne síce vyhovuje, že komunita SK grepolisu je malá, sú tu viac osobné vzťahy a hráči sa navzájom poznajú. Ak by zmenili počet bodov na dosiahnutie divov, tak by to bol dobrý nádych pre grepolis. Respektíve prispôsobiť jednotlivým jazykovým verziám a rýchlosti svetu. Každopádne klopeš na zlé dvere podľa mňa. A čo sa týka maximálneho počtu hráčov v spojenectvách, tak to je tiež zle. Max 30 hráčov jedno spojenectvo, opäť by sa vrátila rivalita a neboli by po dvoch mesiacoch dve spojenectvá. Mimochodom nepochopím niektorých hráčov a hlavne vedenie mnohých spojenectiev načo tú hru vlastne hrajú? V mnohých svetoch nastane tento prípad. Najskúsenejší hráči si spravia najsilnejšiu zostavu na svete a ešte s najväčším počtom hráčov. Rozmýšľam čo ich k tomu vedie? Korunku získali týmto spôsobom 2-3-4-5-6-7-8-9 krát, proste po dvoch mesiacoch vyhrali svet a potom už iba stavali a čakali na divy. Hráči hrajú na grepolis skóre, bez charizmy, bez myšlienky, len sa pridám k najlepším a mám pokoj a idem sa biť do pŕs aký som frajer a borec, keď preberám nováčikov, mestá duchov. Tu je problém, prečo sú hráči znechutení.

PS: Nejde mi o výhru na svete, je to len ocenenie, ale hrať svet bez konkurencie, bez vyrovnaného súpera je pre mňa strata času.
 

EvženMaKill

New Member
Z akeho dovodu si neviem zvolit aresa ked uz mam 60k bodov, asi 8 miest a ini ludia na rovnakom svedte si ho vedia zvolit ? Mam uz vsetkych bohov okrem neho ... Svet Kythera
 

maxifík pes

New Member
Aktualizace simulátoru super, ale uvítal bych, kdybych při jeho používání na chromu nemusel vždycky měnit přiblížení stránky ze 100% na 80% :rolleyes:
 

DeletedUser661

Hosť
Nazdar, tak chybička, pri verbovaní cez Administrátora nastávajú tieto zvláštne úkazy:
1. Preklad pri úspešnom verbovaní je zlý
2. Ak už máš v zozname nejaké jednotky, verbovanie akože prebehne ale neuskutoční sa, stiahne suroviny, zmeni sa zoznam, ale po refreshi je všetko späť.
3. Mnohokrát verbovanie ani neprebehne, dôvod neznámy
4. Chýba mi tam spôsob verbovania, ci ide o najefektívnejšie využitie surovín, alebo nejaká priorita, alebo len tak podľa abecedy?
 
Hore