Kaviareň sveta Omega

rapter6

Member
Áno bol, no spýtaj sa na odozvy hráčov. 2 - 3 hráči vo vedení sme toho veľa nespravili keďže všetko musel odsúhlasiť zakladateľ a nadpolovičná väčšina vedenia. Bolo nás vo vedení asi 8. No keby si bol v spoejenectve tak by si videl koľko toho kto z vedenia spravil.
 

DeletedUser5778

Hosť
takže polovica vedenia nechodila vôbec na grepolis ? :O
 

DeletedUser4167

Hosť
Ahojte borci a sevas vedúci
smiley_emoticons_winken4.gif


nedalo mi to napísať niečo k téme...

Podľa mňa nestačí prihlásiť sa medzi prvými na každom svete, rýchlo založiť spojko a byť zakladateľ
smiley_emoticons_lol.gif

Potom to samozrejme že skončí stále tým že ako bol niekto nepochopený. Ako zakladateľ chcel len to dobré a hráči to nevedia oceniť atď.

Ak nerátam štváčov ako Krupo a spol, ktorí majú záujem sa zabávať sami a najlepšie keď rozoštvú všetko naokolo...tak potom normálni hráči nie sú hlúpi a radi zostanú hrať v spojku kde majú veci hlavu a pätu. A kde zakladatelia vytvoria priestor a pravidlá aby sa hráči cítili vpohode a aby spojko rástlo.

Ešte raz. nestačí rýchlo založiť spojko, napozývať hráčov naokolo, rozdať funkcie a byť zakladateľ....

smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5346

Hosť
Ja myslim, ze veduci mal na mysli skor toho majstra, co do teba rapterko furt len rype, ci? :)))
 

DeletedUser5778

Hosť
Katey to si myslela mna? :D lebo ak ano, tak ja som ziadne spojka nezakladal a nepozyval vsetkych naookolo :D ;)
 

DeletedUser5698

Hosť
Ahojte borci a sevas vedúci
smiley_emoticons_winken4.gif


nedalo mi to napísať niečo k téme...

Podľa mňa nestačí prihlásiť sa medzi prvými na každom svete, rýchlo založiť spojko a byť zakladateľ
smiley_emoticons_lol.gif

Potom to samozrejme že skončí stále tým že ako bol niekto nepochopený. Ako zakladateľ chcel len to dobré a hráči to nevedia oceniť atď.

Ak nerátam štváčov ako Krupo a spol, ktorí majú záujem sa zabávať sami a najlepšie keď rozoštvú všetko naokolo...tak potom normálni hráči nie sú hlúpi a radi zostanú hrať v spojku kde majú veci hlavu a pätu. A kde zakladatelia vytvoria priestor a pravidlá aby sa hráči cítili vpohode a aby spojko rástlo.

Ešte raz. nestačí rýchlo založiť spojko, napozývať hráčov naokolo, rozdať funkcie a byť zakladateľ....

smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
neda mi to napisat ale,neviem preco ma tu vobec spominas?nikoho nerozostvavam ano hram momentalne sam ale je za tym iny dovod ako ten aby sa lamky rozpadli.Mam tam vela kamaratov a chcem aby lamky tento svet vyhrali bohuzial hrat s niekym v spojku kto druhym nadava na rodinu a neviem este co to mi nepripada nejako dobre takze radsej so modisiel a na nikoho z nich ani neutocim naopak keby si mal informacie tak by si vedel ze niektorym,ktori mi napisu o pomoc velmi rad pomozem.
 

DeletedUser4167

Hosť
Ahoj Krupo,
no neviem ako to bolo na Omege alebo čo sa tam deje s tebou. Narážal som na iné svety. Ako prepáč ale bohužiaľ takú skúsenosť som mal
smiley_emoticons_confusednew.gif

Každopádne ľudia sa menia a pokiaľ viem tak ked som hral s tebou, bol si mladší chalan. A aj ja som nebol v mladosti ten najlepší
smiley_emoticons_smilenew.gif
.

Ale som rád že som vám tu trocha rozprúdil debatu
smiley_emoticons_lol.gif


Miro, pýtal si sa či ešte hrávame. Neviem že či ty hráš ale počul som že na Omege sú nejaké Lamky tak asi možno aj hráš
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

My? No síce máme oddych ale hádam sme to ešte nezabudli hrať
smiley_emoticons_steckenpferd.gif


A Prefirer. Myslel som to na Albiho alebo KillFisha. Bola to reakcia na to ako si vyčítal Rapterovi že odišiel z aliancie a že veď bol vo vedení atď
 

DeletedUser5346

Hosť
fiha ale ste sa rozkecali :D

mirecku, ahoj :) ja by som to povedala tak, ze "hrame" cisto statisticky :D a ked tak do tych statistik kukam, teba tiez na tej omege nevidim :D pred casom mi dokonca na skype pisal aj JakubM. a ze ako sa mam a ked som mu odpisala, uz sa neozval :eek::D
 

DeletedUser4786

Hosť
zemrela som :D:D:D:D:D

prefirer neviem, kto si ty, ale viem kto je killfish :D tento svet sledujem cez statistiky a obcasne spravy od vaxa, ked sa stretneme, a sem zabludim, len ked ma niekto upozorni, ze sa tu spominam :D

ale budem parafrazovat samotneho albiho: "nakoniec pozri sa kde je" ....a toto napise muz, ktory dokazal spojko dostat z prveho miesta na sieste, a predbehla ho dokonca aj trencanova partia :D:D .... looool placem tu hned po ranu... this made my day!! na mieste je aj tato otazka (ale nie na raptera :D) "spravil to umyselne? nezvladol to psychicky?" pri vsetkej ucte k staremu panovi, ta hra mu nerobi dobre :)))))))

Sa staraj láskavo o seba a nie o mňa.
 

DeletedUser4167

Hosť
Vedúci nejako nezvláda ak sa niekde spomenie jeho meno a to aj keď iba informačne. A ani keď ho v podstate pochvália
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Hore