Kaviareň sveta Upsilon

DeletedUser5366

Hosť
no dojdi kamosko neviem kto mi plakal do správ ze ho ide preberať krupo nech mu pošlem podpory a pod kľudne čakám na teba nikto na mna neútočí + jedine mesto som tam stratil co som mal 8h od seba na podpory zatiaľ co ty si vystriedal aliancie ako ponožky a prisiel si úplne o vsetko ako práva Lamka :)))) PS je mi jedno jedna upomienka ty nerd škaredý
 

DeletedUser5539

Hosť
Lamka prepáč ale naúč sa čítať, všetko je mierené len a len na tvoju osobu.. Ja som nič nepísal na Rl a teraz ani trolerko. A smažiak mal ráno 4, 2 som prebral ja a 1 aschelon :D Smažo myslím že skončil ale hral statočne :)
 

DeletedUser5366

Hosť
na Rl som nadával ????? kde ??? neviem o Tom ze niečo by som pisal no prídem len koli tebe na upsilon aj ked vzburu neviem hrat zoženiem si link niekde v klude a idem ta otravovať :)
 

DeletedUser5366

Hosť
lamka čakám ta na sigme chces link ?

Škoda :-( :-( :-D :-D
 

DeletedUser5239

Hosť
Nechcem link :) Keby chcem taksom tam už davno s vjac mestami :) Mirko by mi pomohol aj s martinom . Len či za teb týžden nedojdeš o neake :)
 

DeletedUser3947

Hosť
Lamka Lamka, ty si myslíš, že si tu najväčší šéf :D..
Aké bludy zasa píšeš našim hráčom? :D...takto jednáš v mene RL, čo? :))...píšeš našim či nebudú pre teba špehovať a mylné správy :D...
 

DeletedUser

Hosť
Inak neviete kedy bude niečo podobné ako pred nedávnom bol Veliteľ Ríma pri takomto začiatku sveta by sa to hodilo boli tam pekné odmeny :)
 

DeletedUser3947

Hosť
má byť teraz v auguste akcia Spartský zabijak, tak myslím sa to volá
 

DeletedUser

Hosť
Výborne na rozbehnutie je to paráda boli tam aj bir ja budem bojovať len o tie ak tam budú :D
 

DeletedUser5239

Hosť
deculo nepíš mi ja sa s tebou nemám čo baviť :) Netreba mi špeha :)
 

DeletedUser3947

Hosť
okey :)

Lamka-2 dňa 03.08.15 o 12:17
Mohol by si mi robiš špeha :)
marko996 dňa 03.08.15 o 12:17
počuvam :D
Lamka-2 dňa 03.08.15 o 12:15
Možno by si mi vedel neako pomcoť :) S neakými informaciami .
 
Hore