Diskusia - Aktualizácie

DeletedUser5415

Hosť
kedy sa konečne budú hrať kotly, sliepky a podobné eventy aj na androidoch???
a pridajte konečne tabuľku s číslami ako ktorý hráč na ostrove prispel na levelovanie dedín na ostrove.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4821

Hosť
Asi sa to netyka priamo tejto aktualizacie, no neda mi nenapisat to...

Kedy zacnete robit eventy vyvazene???... Ja chapem naco su eventy, vytahujete kopu zlatiek z hracov...no zaroven tym strasne kazite hru.

Vysvetlim...
velkonocny event... prakticky bez prace (len za zlatky pri nakupe krmiva a sem tam za ziskane krmivo zo stavieb) davate moznost ziskat neskutocne mnozstvo armady... je to v podstate zadarmo (zadarmo v zmysle priazne od bohov, surovin a hlavne casu potrebneho na stavbu jednotiek).
Kedy ste naposledy normálnou hrou postavili za 2-3 dni 200 mantikor? ci 400 harpii???
Na jednej strane dava event velke mnozstvo utocnych mytickych jednotiek ale ziadne obranne myticke jednotky!!!

Vo vseobecnosti je to nevyvazane...len kopa utocnej armady zadara a takmer ziadna obrana... potom skuste niekde udrzat OLku ked ma kazdy plno letiek z eventov, bez prace.
Jedna vec je davat suroviny, davat kuzla, vnimavosti a podobne a druha davat stovky mytickych jednotiek.

V case eventu ani nema vyznam pokusat sa brat akekolvek mesto... je to zbytocnost...asi zacnem pocas eventov zapinat dovolenku lebo vtedy sa aj tak neda normlane hrat.
A dost znechuteni z toho nie som len ja...
 

DeletedUser4379

Hosť
Ukazovanie eventov na android systémoch nie je taký zlý nápad a nevidím dôvod ne-pridania ho do hry, ale tá tabuľka je podľa môjho názoru zbytočná... Ničomu by to nepomohlo a hráči zväčšujú dediny len preto, že majú surovinu naviac :). Ďalej, event je o tom, aby sa hra uľahčila a získal si veľa za resp. málo :) O tom sú hry tohto druhu, že niekto je silnejší a niekto je slabší :) Myslím si, že toto nie je problém hry, ako skôr hráča :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Obsadzuj cez event mestá s hradbami 20+ a kľudne mesto udržíš ak pomôže spojenectvo.
Dá sa na tom pekne BB zarobiť ;)
 

DeletedUser1824

Hosť
sedel som v hradbách 25 + veža a také letky šli...rozbité toľko mačky že mi ich až ľúto bolo :D
 

DeletedUser5415

Hosť
Ukazovanie eventov na android systémoch nie je taký zlý nápad a nevidím dôvod ne-pridania ho do hry, ale tá tabuľka je podľa môjho názoru zbytočná... Ničomu by to nepomohlo a hráči zväčšujú dediny len preto, že majú surovinu naviac :). Ďalej, event je o tom, aby sa hra uľahčila a získal si veľa za resp. málo :) O tom sú hry tohto druhu, že niekto je silnejší a niekto je slabší :) Myslím si, že toto nie je problém hry, ako skôr hráča :)

na androidoch sa nedaju menit zlatky za suroviny (TAU)
hudba takisto nejde, zúčastňovať sa diskusie na spojeneckých forach je prakticky nemožné vďaka tomu interface,
nenadávam len ak mám možnosť sa vyjadriť tak poviem.
ak sa neodhlásiš keď hráš na pc tak kvôli erroru nemôžeš hrať na mobile
 

DeletedUser5181

Hosť
Mám dotaz, kedy pridáte nových hrdinov ? okrem orfeusa sa už mincami múdrosti neoplatí rozširovať nikoho (modré)
 

DeletedUser4452

Hosť
Ja k tej aktualizácii.. To sa aktualizovalo aj to, že odteraz všetky správy budú chodiť 100-násobne? :D :D Správa od sliepky mi prišla 220x... A to nie som sám..:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Každý deň prichádza tá správa, každému hráčovi :)
 

DeletedUser1720

Hosť
asi grep nehras marsho .. vcera som mal na oboch svetov kolo 150 sprav od tej sliepky :D
 

DeletedUser5181

Hosť
už nebudú len poštové holuby ale aj kury
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Hosť
bolo to raz denne, len včera ta sliepka poslala cez 100 správ v priebehu 50 minut
 

DeletedUser5415

Hosť
nejdu bojové body za dobývanie dedín, spoluhráč dostal za dobytie dediny 3 body, to čo je????
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ viem, tak za roľnícke dediny bojové body nebývali žiadne.
 

DeletedUser

Hosť
A ten skript, co by ty body za útok na zemědělku připsal, se vytvořil sám, že jo...)))
 
Hore