Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser

Hosť
Matoto, šak to len ty ty spamuješ a pritom Lambdu ani nehráš :D Len chceš silou-mocou byť centurion... Jak keby na tom záležalo...
 

DeletedUser

Hosť
:D ten februar ani moc nehral ale aj tak toho dosť obehol :D aspon ma prehlad kam sa nevracať :D
 

DeletedUser

Hosť
ten graf sa mi páči najviac :D

graph
 

DeletedUser

Hosť
A mňa sa niekto pýta, prečo nehrám Grepolis, tu je ďalší z dôvodov, ako niekto môže toto poslať do útoku?

Nehovoriac o tom, že ten hráč to dotiahol tak ďaleko s bodmi, začať stavať útočnú army, tak ho s jedným 6 000-ovým mestom rozoberiem, bez ohľadu na to, či má cez 110 000 bodov, však to je des, jak môžu na Grepolise také LAMY prežívať?

útok na mna funny.jpg
 

DeletedUser

Hosť
musím len suhlasit som zhrozený ked ide namna taký útok polovička lambdy nevie načo su niektoré jednotky .... a o časovani a neakej taktike ani nehovorím
 

DeletedUser

Hosť
Obvykle sa tam ženú podpory, ale pokiaľ vyvoláš niekoľko povstaní, tak kde pošleš podpory? Jeden hráč ti u piatich hráčoch v jednej aliancií vyvolá povstania, hodí tam ešte dobrý čas, keď počíta s tým, že u spia, alebo sú v škole atď. a kým dotyčný bude online už ti pár hodín ubehne a tak isto ti tie podpory neprídu hneď. Takže ako hovorím, pokiaľ máš premakanú stratégiu a taktiku, nič nie je problém :)

Pokiaľ sa na teba spikne pár hráčov :D Na mňa sa spiklo pár spojenectiev a o mesto som nikdy neprišiel, či na Gamme alebo na Epsilone kde som hral viac menej Solo a bol som pekný terč - teda skôr to bolo provokačne, aby som získaval body do deffu a rýchlejšie točil víťazné procesie :D


Kebyže si aspoň raz videl krátky film o mojich útokoch, či už na jednotlivcov, či už na spojenectvá, či prípadne vtedy keď som sa bránil ja, potom by si pochopil Čaro vzbury :)

ak ti jeden hráč dokáže spraviť 5 hráčom minimelne v 3 mestách povstanie neubrániš minimalne 4 mestá stoho a to utočník nemá žiadnu stratu na v útoku
 

DeletedUser4917

Hosť
A mňa sa niekto pýta, prečo nehrám Grepolis, tu je ďalší z dôvodov, ako niekto môže toto poslať do útoku?

Nehovoriac o tom, že ten hráč to dotiahol tak ďaleko s bodmi, začať stavať útočnú army, tak ho s jedným 6 000-ovým mestom rozoberiem, bez ohľadu na to, či má cez 110 000 bodov, však to je des, jak môžu na Grepolise také LAMY prežívať?

Zobraziť prílohu 761
Lancelot však bud rád zadarmo bodíky.
 

DeletedUser4452

Hosť
jeeeej majinko, starý spoluspamer..:) napíš, u´ž sa teším....:D
 

DeletedUser3213

Hosť
Majo, dík že máš v názve mesta moje meno :)
Ruthless má TOP hráčov je to niečo ako Marťankovia boli len v silnejšiom zostavený tak mi to pripadá :)
Tak vyhrajme to tam držim vám palce :)
 
Hore