Odmeny za Ocenenia

  • Zakladateľ témy Bojovník Z Kappy
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Koncept:
Nedávno sa niekto pýtal že načo sú ocenenia, a odpoveď každý pozná (na Okrásu)
Dôvod:
Je to jednoduché, hráči by mali motiváciu útočiť a dobýjať mestá
Detaily:
napr. Dostal si sa medzi 100 najlepších tohto sveta - získavaš napr. 5000 z každej suroviny
Grafika
Správa o ocenení sa bude dať otvoriť a bude tam vyzdvihnúť odmenu/odmietnuť odmenu
Rovnováha
Rovnováhu by to nemalo porušiť, to by mal posúdiť aj GTeam.
Podvádzanie
Je to len prilepšenie podvádzať sa s tým nedá.
Záver
Komentujte to a napíšte či súhlasite alebo nie
 

DeletedUser4379

Hosť
Podľa mňa je to čiastočne zbytočné a čiastočne dobré :) Zbytočné je to v tom že na suroviny sú roľnícke dediny na ostrove :) a tie jednoducho vyrabuješ a keď už budu všetky vyrabované a nebudeš mať zase suroviny vymeníš na trhu alebo vyrabuješ mesto nepriateľa :) a Dobré je to v tom že to aspoň trošku pomôže v budovaní :) Takže tak z mojej strany.
 

DeletedUser3606

Hosť
Nie je to zlé,ale miesto toho by hráči mohli dostávať jednotky alebo lode :)
 

DeletedUser4379

Hosť
No ale vieš :) Odmena je odmena čiže môže to byť kúzlo,lode,jednotky.. i ocenenie otvoril si už 5 ocenení :-D
 

DeletedUser4452

Hosť
s každým súhlasím..:) nemám tu už nič písať všetko ste povedali za mňa..:) a odmena za to, že máš napríklad 200 000 bb by bolo mesto vo vybranej lokalite (samozrejme že s nejakými obmedzeniami..)
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je to čiastočne zbytočné a čiastočne dobré :) Zbytočné je to v tom že na suroviny sú roľnícke dediny na ostrove :) a tie jednoducho vyrabuješ a keď už budu všetky vyrabované a nebudeš mať zase suroviny vymeníš na trhu alebo vyrabuješ mesto nepriateľa :) a Dobré je to v tom že to aspoň trošku pomôže v budovaní :) Takže tak z mojej strany.

Veď to je len príklad môže to byť všeliako,dúfam že to schvália
 

DeletedUser

Hosť
:D ak niekto poznáte hru WoW tam to malo tiež význam , hráč mal za to nejaký titul alebo vynimocnu vec čo sa ináč nedalo získať .. ale to pochybujem že tu urobia niečo podobné :D ináč to je len ako potecha pre oko ako v kazdej inej hre.. ale toto by sa mi lubilo, titul :) a nie nejaká korunka čo ja som ja nejaký kral ? ani náhodou .. :D
 

DeletedUser

Hosť
vnimavosť by som zmazal, vieš čo to je preklikať 50 miest a všade kliknuť na procesiu ? :D a dva dni v kuse ? :D
 

DeletedUser4379

Hosť
Freestyle :D To každý dobre pozná :D ale tá hra je o čase :)
 

DeletedUser4452

Hosť
tak máme ďalšiu vec čo môžeme posielať do nemecka.. a možno by to zobrali aj po anglicky..
 
Hore