Rýchlostný svet

DeletedUser1762

Hosť
Ide o rýchlostný svet s veľmi vysokou rýchlosťou budov aj jednotiek, krátkou ochranou a nízkym počtom členov spojenectva. Niečo podobné majú aj na EN Grepolise, kde používajú obidve rýchlosti 50, ochranu 1 hodinu, žiadnu morálku a maximálne 15 ľudí v spojenectve. Rovnováhu by to síce narušilo, ale ostatné svety by zostali nedotknuté a prinieslo by to novú formu zábavy. Čo vy na to? ;)
 

DeletedUser4452

Hosť
no takých návrhov tu už boloo..:( len bohužiaľ o novom svete rozhoduje INNO a oni si tam myslia, že im to dosť nezarobí.. ja by som sa mu tiež potešil, ale presvedčiť tých hore sa takmer nedá..:(
 

DeletedUser

Hosť
podle mne jsou tu duvody dva proc to tady nechce INNO schvalit ... prvni uz je zmineny a to jsou penize a druhe duvod je ten,ze SR a CR republika jsou staty a maly poctem hracu.

Kdyz si zadate napr nejaky videjko na youtubu a uvidite na jake pozici ti lidi startuji a v jakym jsou mori,tak zjistite,ze je to uplne o necem jinem.
Tady soudim ze hraje aktivne tak 500 lidi ..... tady kdyz jsem zacinal,tak jsem startovni pozici tusim 7000 a behem prvniho dne kdy jsem nahral nejakych 700 bodu jsem v prvni 1000 sveta. Kdyz se podivate na ENG server,tak tam lidi startuji pomalu na kraji mapy se startovnim cislem napr 48 000 a kdyz si date prohlidnout dalsi video v poradi,kde uz ma borec vystaveny mesta a mraky utocnych bodu,tak zjistite,ze se pohnul v zebricku sotva na nejakou pozici 8000-10 000.
Z techto hracu ma Inno prijem a proto jim vyjde vstric. My je tady v tomto poctu nevytrhnem.

A navic si myslim,ze je to uz pri takove rychlosti prasarna,ktera hned omrzi. Postavis jednotky,rozbijes jednotky,postavis jednotky,rozbijes jednotky, zadnej moment prekvapeni,protoze u toho vsichni samozrejme sedi a za jedno odpoledne mas v podstate postaveny aj divy
 

DeletedUser

Hosť
Tak súhlasim z nostredemus, je to pravda že na ENG sú aktívnejší ale ja radšej svet ako bola Alfa-600 ľudí v spojku (síce to je veľa) ale tak ja by som dal 200 hráčov a rýchlosť možno 2-3 to mi nevadí ale tiež neznášam keď mi na úrovni kasárniach 10 a pol hodky jeden vojak.
 

DeletedUser

Hosť
Ide o rýchlostný svet s veľmi vysokou rýchlosťou budov aj jednotiek, krátkou ochranou a nízkym počtom členov spojenectva. Niečo podobné majú aj na EN Grepolise, kde používajú obidve rýchlosti 50, ochranu 1 hodinu, žiadnu morálku a maximálne 15 ľudí v spojenectve. Rovnováhu by to síce narušilo, ale ostatné svety by zostali nedotknuté a prinieslo by to novú formu zábavy. Čo vy na to? ;)

A ktorý je to svet na EN??
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore