Taverna sveta Mu

DeletedUser3606

Hosť
JustPerfect dal som ti veľké mesto a zato mi ani nepoďakuješ :D meníš sa :D

A áno nadávam mu do lám lebo som ešte hral zopár svetov ale to len tak do 5000 bodov a bol som s ním v spojku,takže o ňom niečo viem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1525

Hosť
Na akom svete ?? na gamme ?? Pamatam si iba jedno decko co malo vtedy 14 ...
Myslim si, ze tato hra je nie len o tom ci to niekto hra ako Lama ( nas vymysleny pojem - napr na zahr. svetoch nechapali co to je ) a kazdy hrac ma svoje ciele a priority - niekto rad buduje, niekto utoci a organizuje akcie, kazdy sa uci - v zaciatkoch od nuly, este aj po par rokoch sa najdu veci kt. aj pre skuseneho hraca su nove ...

Lama je ale hlavne hrac kt. tak komunikuje s hracmi ... bez respektu, podrypuje , klame aj vlastnych, skrity za neznamou identitou ponizuje inych ...

Je to iba hra a forma virtualneho sveta - ale aj cez nu je uz vidno kto je aky clovek !

Na tomto svete sa este vela toho precisti -- za mesiac koncia prazdniny ...

Posledny komentar -- zmen svoj pristup k hre a hlavne k hracom a zistis o com je tato hra. Bye ...
 

DeletedUser

Hosť
JustPerfect dal som ti veľké mesto a zato mi ani nepoďakuješ :D meníš sa :D

A áno nadávam mu do lám lebo som ešte hral zopár svetov ale to len tak do 5000 bodov a bol som s ním v spojku,takže o ňom niečo viem

Za 1 deň som mu urobil 1200 bodov :D a ďakoval som ti cez skype myslím.. ale aj tak dával si to mesto spojku a nie len mne :p
 

DeletedUser3606

Hosť
JJ ale chcel som dať jedno najprv tebe ale napadlo ma to až potom :D a Old Matcho nebudem sa vyjadrovať lebo by som sa zase len opakoval
 

DeletedUser2189

Hosť
Na akom svete ?? na gamme ?? Pamatam si iba jedno decko co malo vtedy 14 ...
Myslim si, ze tato hra je nie len o tom ci to niekto hra ako Lama ( nas vymysleny pojem - napr na zahr. svetoch nechapali co to je ) a kazdy hrac ma svoje ciele a priority - niekto rad buduje, niekto utoci a organizuje akcie, kazdy sa uci - v zaciatkoch od nuly, este aj po par rokoch sa najdu veci kt. aj pre skuseneho hraca su nove ...

Lama je ale hlavne hrac kt. tak komunikuje s hracmi ... bez respektu, podrypuje , klame aj vlastnych, skrity za neznamou identitou ponizuje inych ...

Je to iba hra a forma virtualneho sveta - ale aj cez nu je uz vidno kto je aky clovek !

Na tomto svete sa este vela toho precisti -- za mesiac koncia prazdniny ...

Posledny komentar -- zmen svoj pristup k hre a hlavne k hracom a zistis o com je tato hra. Bye ...

Viem na co narazas a vies kam s takymito vylevmi mozes ist:)
Mal si velky rage z toho,ze si nevyhral a vybijal si si to tu na fore,bolo viac ubohe ako smutne sledovat,co pises...
Z toho decka... asi zavidis,ako mohol niekto,co ma len 14 rokov dojst k vyhre... lama sa nerovna decko... ked som mal 14,tak som mal 14,koniec oznamu... ak to hra 40 rocny corgon a nevie to vyhrat tak mu moze byt u p***** ,ze ma tolko rokov
 

DeletedUser1525

Hosť
Tak teraz mi krivdis, vobec som nemyslel na teba - iked si trochu pamatam ze sme sa pochitili na forku gammy. V podstate som sa aj pomylil vo veku -- este v zaciatkoch ked som tam bol v aly Valhalla tak bol tam chlapec stary ako moj syn -- ale vlastne mal este len 11-12 rokov a teraz by mal 14. A jeho komunikacia bola usmevna - dokonca Lancelotovi vypisoval a poslal mu pozvanku -- vtedy bol Lancelot jednotka sveta, a inych malych hracov zo zaciatkov si uz vobec nepamatam, iba dvoch spoluhracov co sme to v aly drzali pokope... a co sme si mi pisali je minulost -- hral som na norskom svete napr. s tvojim susedom z UW kt. ma nemohol na gamme zniest ked sme ho rozoberali a bez problemov ... takze zbytocne sa urazas ... a jankomura neviem zaradit pretoze iny slov. svet som nehral aktivne -- chvilocku som vyskusal novu verziu ked zacala zeta a tam som sa vykaslal na hru ...

este doplnim to " 40 rocny corgon nevie vyhrat " bolo usmevne, mne stacilo ze som narusil 2 divy sveta a pokusal sa narusit aj ine, ze som s inymi hracmi urobil skvele akcie, pred ukoncenim trapenia s divmi sveta a vzniku LTUW som z uctu odisiel, takze take vitazstvo mna nezaujimalo ... je to vsetko minulost a tu sme na svete Mu ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Keď som bol na thete tak som mal asi 10-11 rokov,len som si klikal s kamáratom a dobýjal som si mestá sám a skončil som 110. v ranku
 

DeletedUser2189

Hosť
ked sa ti po spojku potuluje skolka,co nevie ani poriadne zapat pocitac,tak na veku fakt zalezi
 

DeletedUser2189

Hosť
mame,ale neviem,ci to tu mam hned teraz pisat...proste je naplanovane nieco velke a mozno to tu niekto napise uz teraz:)
tyka sa to diplomacie
 
Hore