Nové mesto

DeletedUser

Hosť
Jak mám založiť nové mesto ?
Kedy je dobré začať zakládať nové mesto ?
Keď založím nové mesto môže ma niečo ohroziť ?

Nejaké doporučenia čo sa týka zakládania nových miest ?
Som na svete Theta. Hru hrám už 2 týždne...
 

DeletedUser3132

Hosť
Nove mesto založíš tak že postavíš v prístave OL (OL- osídlovacia loď), OL musíš vyskúmat v akadémii a musiš postaviť prisatav na 20 level... a tak ju môžeš pri dostatku surovin postaviť.

Zakladať mesto nieje až take výhodne lebo mesto buduješ v podstate od základu, lepšie je prebrať nejake vystavanejšie mesto nejakého neaktívneho hráča ak si netrúfneš na aktívneho...

Keď založiš nove mesto tak to mesto je rovnako ohrozitelne ako aj všetky tvoje mesta, je to len ´dalšie mesto ktoé vlastníš...

Mesto založíš po splnení podmienok medzi ktorímy je ak dostatočná kultúrna úroveň ktorú najdeš v agore...
 

DeletedUser

Hosť
Jak poznám neaktívneho hráča ?
ktorému nestúpajú body, a dlhšiu dobu má stály počet bodov.. na začiatku máš 175 bodov ale ako písal Peťo oplatí sa ti radšej dobiť mesto, ktoré už je mierne vystavané také najmenej 5000 bodové, a pomôžu ti pri tom aj tvoji spoluhráči z tvojej aliancie. Ale najskôr musíš mať kultúrnu úroveň aby si mohol preberať iné mestá. To nájdeš v Agora to je tá biela tečka v strede tvojho mesta. :)
 

DeletedUser

Hosť
čo mám urobiť, aby mi narastla kultúrna úroveň ?
Už som členom aliancie, ale čo máme urobiť aby mi mohli pomocť ? Ako mi môžu pomocť ?
 

DeletedUser

Hosť
pro začátek si přečti nápovědu. Obsahuje odpovědi na některé Tvé otázky:)
Kolegové z aliance Ti mohou pomoci surovinově, mohou Ti pomoci vojensky.. záleží jen na Vás
 
Hore